Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

PRELOADER KURULUM REHBERI

Gönderen dedezade 
Re: PRELOADER KURULUM REHBERI
29 March 2011 20:21
hepsini okuyamadım kusura bakmayın, priiloder v4 veya v6 yükleyemedim. ios50 patchli değil gibi bişi yazıo yanılmıyorsam. softmod yaparken wiicrazy'nin 4.3v2 rehberindeki 4. adım cioslarını yükleyemediğim için başka bir rehber izlemiştim. o rehberin yüklettiği wadların resmini ekledim. oyunları hdd'den gördü fakat ios 249 v17 olduğundan açmadı. tuzruhu cfg+hermes iklisini tavsiye ettiğinden onları yükledim (hermes v5), sonrada tuzruhunun yardımıyla ios36 patchleyip bizim rehberdeki wadları yükledim. şu an oyunları oynuyorum faat priiloderı yükleyemedim işte. yardımlarınız bekliyorum
Eklentiler:
| indir - wad.JPG (20.5 KB)

01 April 2011 06:48
priiloader v6 yükleyebildim. mmm'de "load another ios 58" olarak kalmış ios236 yapınca yükledi. fakat ne ayar yapacağımı bilmiyorum grinning smiley
01 April 2011 06:55
Yüklendi ise hiç ayarlarını kurcalama. Daha büyük sorun açabilirsin.
01 April 2011 08:34
ok, sadece arka planı siyah yapmıştım. peki bu önceki mesajımda eklediğim resimdeki wad'lar ile ilgili yapmam gerekn bişi var mı?
01 April 2011 09:19
Preloader konusunda cahilim.
01 April 2011 09:29
preloader içerikli bir soru değildi genel anlamda, iosları içeriyor çünkü. eskimiştir, başka bi ios kullanmak daha iyidir gibi gibi...
01 April 2011 10:38
Vallahi bilmediğin bir Wad'ı yükleme. Hem de bu Menü Wad'ıyla ilgiliyse hiç yükleme. Tehlikeli Wad'lar var orada.
01 April 2011 10:56
dediğim gibi yükleyemeyince başka bir rehberi izlemiştim. orada ne kur dedilerse kurdum (resimdekiler yani) bundan sonra kurcalamam zaten
03 April 2011 21:16
herkese iyi aksamlar burada yayinlanan preloader dosyasini 4.2 icin indirip kurabiliyormuyuz .
simdiden cevaplariniz icin tesekkurler
benim cekincem konunun basinda priiloader 4.0 versiyonu demissiniz yani bu sadece 4.0 icin mi gecerli yoksa bu programi 4.2 icinde kurabilirmiyim

1 kez düzenlendi. En son 04/04/2011 08:49 tarihinde roi_lion tarafından düzenlenmiştir.
17 April 2011 06:29
softmod 4.2e cihazımıza tarifinizle yaptım yedeğinide aldım boot2 Preloader/Priiloader vs bize lazım mı nedir bu ?
17 April 2011 11:03
yenii versyon çıktı 7 . vdrinking smiley esyon ben 7 yi kurdum hcb yeni olduğu için

.....................................................................................................................................................................................
cool smileyWİİ Yİ Wİİ YAPAN OYUNLARcool smiley

BEYAZ PAL 4.3 E /HOMEBREW CHANNEL 1.0.8/BOOTMİİ/PRİİLOADER v7 FİNAL/DARKWİİ BLUE TEMA/USB LOADER GX/
NEOGAMMA FİNAL/GAMECUBE BACKUP LOADER FİNAL/
25 April 2011 17:53
priloader kesin kuralımmı 4.2e pal makinama son versiyonu kurayımmı ? olmazsa olmaz mutlaka kurulmalı mı her seferinde normal açılacak mı yoksa priiloader menüsümü karşımıza gelecek ?
25 April 2011 19:54
Vallahi ne diyeyim bilmiyorum ben preloader/priiloader kurmadım hiç. Benim ihtiyacım olmadı. Pek bir bilgim yok.
30 April 2011 05:36
@akademi51 bootmii sadece ios olarak kurulduysa priiloader kurmani tavsiye ederim, priiloader menusu istedigin zaman reset tusuna basili tuttugunda acilir,wad yuklemeleri yapicaksan mutlaka kurmalisin.

30 April 2011 05:38
@roi_lion kurabilirsin , 4.0 versiyonu priiloaderen versiyonu, wii nin versiyonu degil.

30 April 2011 05:39
@roi_lion kurabilirsin , 4.0 versoyonu priiloaderen versiyonu, wii nin versiyonu degil.

30 April 2011 11:03
4.2 e ye v7 priiloaderi tarife göre yapmaya çalıştım sanırım olmadı resete basınca menüsü priiloaderin gelmedi sitesinde şu yazıyor ne lazım ios70 mi pacth lecek

[code.google.com]
quick note: priiloader will NOT save your wii if you fucked up the system menu ios (on 4.2 this is ios70. see here to check which ios that is for you.
30 April 2011 21:04
akademi51 sitesinden 4.0 versiyonu indirip kur, kurarken hata alirsan b ve + ya basili tutarak kurulumu yap.

01 May 2011 20:38
sanırım 4.2e ye v7 priiloader i kurdum kurduğum nasıl belli olur hatada olmadı sanırım reset tuşundada priiloader menü geldi
01 May 2011 22:19
menu geldiyse kurulmustur,ben de 4.1 oldugu icin deneme imkanim olmadi

02 May 2011 11:52
4.3e'ye nasıl kuruyoruz, bir fark var mı?

04 May 2011 16:11
fark yok, rehber de anlatilanlari yapicaksin.

24 May 2011 16:21
benim preoader wiinin ana menüsünü acmıyor homebrewden acıp wii nin menüsüne geciyorum bir çözüm varmı ?
24 May 2011 16:47
ayarlardan yapacaksin onu

24 May 2011 18:12
hayır acmıyo derken acmayı ayaradıgımda veya tıkadıgımda siyah ekran sonra tekrar preoaderaa dönüyor boot2 icinde geceri bu boot2 da wii secenegini secip resete basıyorum acması icin aynı sey
25 May 2011 16:21
ayalar da priiloader in kullandigi ios ayari ile ugrasmis olabilirmisin.ayarlar da en altta ios secenegini, wii nin versiyonuna uygun ios olarak degistir. 4.2 ios 70, 4,3 ios 80 kullaniyor olmali

30 May 2011 22:11
kb bu aralar kafam karisik bu sadece boot2 da oluyordu onuda hallettim
20 June 2011 16:05
arkadaşlar merhaba,
softmod'unu yapmış olduğum 4.0e versiyon Wii'ye priiloader v.07 kurdum ve system hacks menüden disk update ve online update'i engelleyecek şekilde ayarladım. Ancak cd'yi taktığımda yine disk channel'da update uyarısı çıktı. hatta engeller mi engellemez mi merakımdan az daha softmod'u uçuracaktım, zira engellemedi ve kendince bir update yaptı (softmod yerinde kaldı yani). sizce priiloader'ın engellememiş olması nedendir?
20 June 2011 20:35
softmod sonrası 4.3 versiyon wiilerde disk channel güncellme istiyor çok kısa sürüyüor neden istediği hakkında bir bilgim yok ama değişin 3-4 adet wiide denedim hepsindede hbchannel ve diğer kanallara bir zararı olmadı
16 September 2011 15:10
Wii system corrupted hatası veriyor.Softmod ve çip yok makinede.4.3 versiyon.Priiloader ile wii system düzeltilebilir mi ?Önceden yüklenmemiş priiloader.
Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 37
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!