Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

PRELOADER KURULUM REHBERI

Gönderen dedezade 
Re: PRELOADER KURULUM REHBERI
30 August 2010 15:02
dedezade
priiloader sisteminiz de duzgun calisiyor ve bir problem de cikarmiyorsa , zirtpirt yeni versiyon falan yuklemeyin ,problem cikarabilir.

Son bi vurgun yapıcam, o kadar.. smiling smiley

http://www.deliprofesor.com | http://twitter.com/deliprofesor

30 August 2010 15:53
dedezade'ye katılıyorum, dallama daco'ya güven olmaz smiling smiley
priiloader kurulum programı belli case'lerde brick'e sebep olabiliyor, misal hafızada az yer kalmışsa yeterli kontrolleri yapmadığı için menüsüz kalmak mümkün... bununla karşılaşan 1-2 kullanıcı görmüştüm gbatemp'te.

"security, like correctness, is not an add-on feature." andrew s. tanenbaum, 5.4.4 design principles for security (operating systems, design and implementation second edition)
twitter | blog | homepage
02 November 2010 11:28
Dostlar,

4.1 üzerine kurdum , SD kart değiştiği için apps ve hacks.ini yi aynen kopyaladım,

Ancak şimdi priiloader her açıldığından autoboot etmeden menüyü getiriyor. ayarları kontrol ettim autoboot = system menu şeklinde.. hack. ini okunamıyor mu ? Neden her seferinde soruyor neden ? smiling smiley
02 November 2010 11:40
Pardon arkadaşlar 4.0U versiyon,

birde kurulum bittikten sonra apps dizininden silinebiliyor değil mi ? bilinçsiz kullanılmasın
02 November 2010 11:44
Apps dizininden silebilirsin evet, o sadece kurulum programı...

Hacks.ini ile ilgili problem hakkında ise fikrim yok... belki dosya formatına şarlıyordur..

"security, like correctness, is not an add-on feature." andrew s. tanenbaum, 5.4.4 design principles for security (operating systems, design and implementation second edition)
twitter | blog | homepage
02 November 2010 12:15
aslında sd kart içeriğini masaüstüne kopyalayıp yenisine yükledim ikisi de fat 32 ikiside sandisk 2 gig. neyse

Bu 4.0U için hacks dosyasını nereden bulabilirim.

teşekkürler
02 November 2010 12:49
mesaj kirliliği oldu ama bu fişten çekersen yapıyor bu arada.. eğer power butonu açıp kaparsan yapmıyor yada bana denk gelmedi..
11 November 2010 13:56
Hocam preloader 4.0 linki uçmuş,düzeltirsen sevinirim smiling smiley

11 November 2010 16:36
link yenilenmistir

11 November 2010 19:21
Çok teşekkür ederim dedezade üstad smiling smiley

12 November 2010 17:03
Hocam ben bu verdiğiniz son sürümü ve hacks.ini için verdiğiniz sürümü de indirdim. v0.4'ün içinde hacks.ini yok ki değiştireyim? Ne yapıyoruz şimdi?

12 November 2010 17:06
hacks.ini yi kullanmasan da olur bu yeni versiyonda ihtiyac olmuyor sen sadece programi sd de apps klasorune atip hbc icinden kur.

12 November 2010 18:04
Hocam es_identify hatası verdi. ios61 pachtlenmemiş mi öyle bir şey söyledi. B'ye basılı tutarak + veya -'ye basarsam cios mu ne kullanacakmış öyle yazıyordu ekranda. Devam etmek istiyor musunuz A evet B hayır Home exit dedi,tırstım Home diyip çıktım. Napalım şimdi grinning smiley

14 November 2010 11:42
yav ben deminden beri bakiyorum bu mesaji yeni gordumsmiling smiley neyse evet aynen dedigi gibi yapiyorsun B'ye basılı tutarak + veya -'

24 November 2010 19:39
priloader system menu ticket not found/acces denied uyarısı alıyorum sytem 4.1 e...
25 November 2010 19:35
ben şu 4.3 için verdiğiniz linkden en altta bişe vardı priloader diye ona tıkladım sonra bu site açıldı
[wiibrew.org]
ondan sonra sağdan download a tıkladım
[www.dacotaco.com]
bu site açıldı indirdim fakat hacks.ini dosyası çıkmadı içinden şunlar çıktı
rardan;
extra dosyası
priloader dosyası
readme
gpl

extra;
loadpriloader.zip
priloader.nfo
wiiload.exe

priloader;

boot.dol
icon png
meta xml çıktı napıcağım ?

______________________________________________________________________________________________________

______________________________________________________________________________________________________
davutcankrks@gmail.com hertürlü sorunlarınızı danışabilirsiniz!grinning smiley
Doctor Who
25 November 2010 19:58
priiloader yazan klasoru sd:\apps icine atip hbc icinden kurulumu calistiricaksin,kurulumda hata verirse b ye basili tutarak + ile kurulumu yap, hacks.ini ye gerek yok.

25 November 2010 20:09
tmm

Doctor Who
25 November 2010 20:34
olmuyo bu iş ya napmam lazım basılı tutuyorum b ye sonra + yada - ye bas dio orda basıorm ikisinede olmuo

Doctor Who
25 November 2010 21:16
normal kurmaya calistiginda nasil bir hata veriyor.daha sonra hatadan sonra b+ + ya bastiginda nasil bir hata veriyor.

25 November 2010 21:36
es_infinty bbi biseylr yazio b ye basinca biyazi fln cikio -yebbassamda bise frk etmiyo hbc ye donuyo

Doctor Who
25 November 2010 21:51
arkadasim programi calistiracaksin b ye basili tutarak + ya basicaksin sonra yes diyiceksin,bir iki saniyelik bir kurulum yapiyor zaten, belki de kurmussundur.kuruldugunu anlayabilmek icin de makinanin uzerinde ki reset tusuna basili tutacaksin.

25 November 2010 22:05
you need cios for this diyo orda dediini ypyrm

Doctor Who
26 November 2010 14:48
ghostrad
priloader system menu ticket not found/acces denied uyarısı alıyorum sytem 4.1 e...
guncel
26 November 2010 14:52
@ghostrad aga hangi kurulumu kullaniyorsun en ustteki ni mi 4.1 icin olanimi?

28 November 2010 13:12
Hocam ben davutcankrks şimdi ilk olarak hbc yi açıyorum fotoğraflarla anlatıcam sorunumu!Kalın Yazılarla yazıyorum Fotoğrafların arasında gözüksünler diye kusuruma bakmayın
HBC Yİ AÇIYORUM

Priloader a tıklıyorum

Tıkladıktan sonra böyle bir ekran geliyor

+ Ya basıyorum bu çıkıyor

A ya Basıp yes diyorum Bu çıkıyorSonra HBC YE DÖNÜYO

Eğer a ya değilde bye basılı tutup + ya basıncada bu çıkıyor sonra hbc ye geri dönüyor

-AlienWare-

1 kez düzenlendi. En son 28/11/2010 13:13 tarihinde alienware tarafından düzenlenmiştir.
28 November 2010 14:36

burada b ye basinca ne oluyor?

1 kez düzenlendi. En son 28/11/2010 14:37 tarihinde dedezade tarafından düzenlenmiştir.
28 November 2010 15:36
Davutcan sözüm sana;
Programı load et hbc'den,Hiçbi şeye basma b'ye basılı tut + yap,sol üstte ios değişecek. Sonra A'ya bas,uyarı gelecek. Tekrar a'ya bas kurulsun.

28 November 2010 16:02
djbaha arkadasa ayni seyi 10 defa tekrarladim, ya anlamiyor,ya anlamak istemiyor.

28 November 2010 18:11
djbaha
Davutcan sözüm sana;
Programı load et hbc'den,Hiçbi şeye basma b'ye basılı tut + yap,sol üstte ios değişecek. Sonra A'ya bas,uyarı gelecek. Tekrar a'ya bas kurulsun.

Hocam sağol dedezade hocam sen bana ilk + ya bas sonra a ya bas eror veriyosa bye bas + ya bas dedin böyle söylesen yapardım oldu şimdi napıcam reset e basıyorum wii system menü vs.. şeyler çıkıyo işte bilirsiniz siz ne yapıcam ordan

-AlienWare-

Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 32
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!