Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

Wii 4.3 Softmod [Hiç bir oyun gerektirmiyor]

Gönderen gokalpfirat 
Re: Wii 4.3 Softmod [Hiç bir oyun gerektirmiyor]
23 December 2014 20:58
İyi akşamlar Diabolical , cevabından sonra pek wii ile ilgilenemedim,çözümü bendeki fazlalık kumandayı ona verip onun kumandasını almak oldu sonuçta oyun açıldıktan sonra kumandalar çalışıyor.Benim kumandaları yani çalışan kumandaları 1.kumanda yaptım.Evet kumandalar siyah ama yazdığın seri numaralarında değil.Fakat hbc yi güncellememi söylemişsin onu daha yapmadım,sırada o var.Şu an yabancı siteleri araştırıyorum,sonuçları burdan sana bildiririm.ilgin için teşekkürler görüşmek üzere...

26 January 2015 21:11
Zamanında bu rehberle sotfmod yaptıydım smoking smiley.Geçen gün dolapta wii'yi görünce aklıma geldiniz gelip bi bakıyım dedimde forum vefad kimse kalmamış hot smiley
30 September 2016 20:10
Benim elimde NTSC olan ve 2 tane inside motion plus ile kullanılan nintendo wii var. Letterbomb'u rahatlıkla yaptım. Homebrew'i açıp os236 dosyasını seçip yükle dediğimde wiimote kendisini kapatıyor. İkincisi wiimote ile yapmak istediğimde ise wiimote bütün ışıklarını yakıp söndürüyor. Ben 1 tuşuna basamadığım için de homebrew bir takım hata mesajları yazıyor. Bu sorunu nasıl aşabilirim.
Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 48
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!