Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

Wii 4.3 Softmod [Hiç bir oyun gerektirmiyor]

Gönderen gokalpfirat 
Re: Wii 4.3 Softmod [Hiç bir oyun gerektirmiyor]
03 September 2011 20:39
goday
Bende 4.2 versiyon var. Softmod yapılı. Ben bunu 4.3 versiyona update edersem, anlatılan yöntemle rahatlıkla 4.3 softmod yapabilir miyim?

Var mı tecrübesi olan arkadaş?

03 September 2011 23:09
dede87
uydurma bu yaaa yaptım olmadı orjinal oyunsuz yapmak imkansız burdaki uygulama sadece şehir efsanesi en iyisi bu işi bilen birine 50 Tl verip yaptırmak bir şey olsa bile makineye mesuliyet onda en azından

Soft mod olmayan 3.4 yazılımlı wiiyi 4.3 yazılıma güncelledim ve bu rehber ile soft mode işlemini sorunsuz bir şekilde yaptım winking smiley
04 September 2011 14:48
mis gibi de çalışıyor program... şehir efsanesi falan neymiş ya böyle bir forumda da zaten denenmemiş ya da çalışmayan şeyler paylaşılmaz arkadaşlar winking smiley
04 September 2011 22:25
Merhabalar.4.3 yazıyor burada ancak benim versiyonum 4.3e.Uygulayabilirmiyim bu işlemi? Teşekkürler.
04 September 2011 22:41
YGTR
Merhabalar.4.3 yazıyor burada ancak benim versiyonum 4.3e.Uygulayabilirmiyim bu işlemi? Teşekkürler.

Evet uygulayabiliyorsunuz
04 September 2011 22:51
Benim Wiim eski çıkışlardan.Brick e karşı yedek almaktan bahsediliyordu.Bunu nasıl gerçekleştirebilirim.Ayrıca NTFS formatlı harddisk im var.Softmod sonrası NTFS harddisk imde oyunları oynamak için ayrı bir format lazımmış iso dışında.Netteki oyunlar iso mu.Eğer iso ise herhangi bir converter var mıdır NTFS de oynamak için?
05 September 2011 12:12
Merhabalar,

Sıfır bir v4.3e wii ye bu şekilde kurulum ben de yaptım oldu. güzel bir yöntem...

şimdi bir arkadaşın wii de softmodluyken (versiyonu bilmiyorum) orjinal cd takılıp update edildi ve 4.3 oldu.
neogamma kurulu ama girince siyah ekran geliyor. bu yöntemle yeniden softmod yapabilirmiyim ?
olusa nasıl olur, hangi adımları uygulamak lazımdır, hangilerini uygulamamak lazımdır ?

teşekkürler...
05 September 2011 12:44
mrred
Merhabalar,

Sıfır bir v4.3e wii ye bu şekilde kurulum ben de yaptım oldu. güzel bir yöntem...

şimdi bir arkadaşın wii de softmodluyken (versiyonu bilmiyorum) orjinal cd takılıp update edildi ve 4.3 oldu.
neogamma kurulu ama girince siyah ekran geliyor. bu yöntemle yeniden softmod yapabilirmiyim ?
olusa nasıl olur, hangi adımları uygulamak lazımdır, hangilerini uygulamamak lazımdır ?

teşekkürler...
Homebrew channel duruyorsa 3 ve 4 ü durmuyorsa baştan sona tekrarla.
06 September 2011 08:01
dede87
uydurma bu yaaa yaptım olmadı orjinal oyunsuz yapmak imkansız burdaki uygulama sadece şehir efsanesi en iyisi bu işi bilen birine 50 Tl verip yaptırmak bir şey olsa bile makineye mesuliyet onda en azından

Şaka mı bu?

Doğru yapmazsan olmaz tabii.
06 September 2011 09:29
dede87

[www.youtube.com]

otur izle ve öğren.
06 September 2011 09:57
dede87

Abi sana tavsiyem atari oynaman hani şu kasetli falan oluyor ya onlardan işte.Softmod derdi yok,efsane (!) bir forumu yok,kurulumu yok,derdi yok tasası yok.oh valla.
06 September 2011 10:51
Commodore 64 oynasın. Bit pazarında 25-30 TL'ye satılıyor.

Alacağın konsol (gerçi konsol değil bilgisayar ama olsun, bu zekaya bu gider) bu:

Oyunları bu oynatıyor:

Bu da oyunları:

Bunda ne CIOS, ne softmod ne de kopya oyun derdi yok. Tak oyna.

Maksat cehaleti gidermek.
06 September 2011 16:25
ios 236 linki nerde DjarumBlack indirdiğiniz diyor insan bari linki verir !

1 kez düzenlendi. En son 06/09/2011 16:26 tarihinde mit_27 tarafından düzenlenmiştir.
08 September 2011 09:00
Gerekli dosyaların linkleri eklendi.
08 September 2011 18:29
pardon ben de sorun yaşıyorum oyunları açmada nasıl hallettiniz acaba?
09 September 2011 17:09
güzel bir anltım yanlız 3 adımdan itibaren shadowm izleme lazm
11 September 2011 11:51
brick riski yüksekmi bunda mesela % kaç

BRK_
11 September 2011 13:08
valla yok gibi gözüküyor mac kodunu yazıp alınan dosyayı wii de sd kartına taktıktan sonra Hbc kanal kuruluyor.
11 September 2011 13:30
4.3 step 4 rar dosyasının şifresi nedir ?
11 September 2011 15:55
ellerine sağlık gayet iyi anlatımlı süper olmuş 20 dk içinde softmode yapılabilir artık

BRK_
11 September 2011 16:32
parola sitenin ismiymiş
11 September 2011 18:10
4.adımda USBLoaderCFG_NForwarder-UCXF-Channel.wad kanalını yüklerken error ret-2011 diye bir hata veriyor nasıl aşıcam bunu ?
11 September 2011 18:44
sonunda yaptım ve çalıştı, türkçe menü görünce şaşırdım smiling smiley)
11 September 2011 20:25
tuzruhu cevirmisti onu.ellerine saglik smiling smiley
11 September 2011 23:04
ben oyunlarıda wii back up manager ile yükledim fakat Error: couldn't open file hatası verip duruyor ne yapmam lazım
12 September 2011 08:10
oyunu acarken mi veriyor hatayi, yoksa diski tanimiyor mu
12 September 2011 22:35
düzelttim sorunu ilgilendiğin için sağol
16 September 2011 00:31
hocam biri bana yardım etsin daha softmodu kuralı 2 gün oldu kardeşim wii ye format atmış tekrar yüklemek istiyorum ne yaptımsa internte bağlanmıyor test bağlantıda update istiyor yap veya yapma desem de zaten yapmıyor son versiyon yüklü diyor ana menüye gidiyorum wii shop kanal ve wii connect anlaşmasını onayla dediğim de wiiconnect24 and wii shop channel service is not currently being offered hatası verip duruyoryardımlarını bekliyorum
16 September 2011 11:40
ii bari amcama soft mod yaparım bu sayede gerçi bizim 60 tl gittii ama grinning smiley

BRK_
16 September 2011 13:30
dede87

Sizin şehirde belki efsanedir ama bizim şehirde çalışıyor.Herşey normal yani problem yok...

***Wii konsolu ellerinde ölen adam... RIP Wii...***
Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 52
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!