Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

Prince of Persia: The Forgotten Sands (USA)

Gönderen WiiGamer 
Prince of Persia: The Forgotten Sands (USA)
16 May 2010 22:03

Prince of Persia: The Forgotten Sands
Oyun Kodu :2037
Bölge :NTSC
Dil :İngilizce
Sunum Grubu :PROMiNENT   info
Sunum Adı :Prince_of_Persia_The_Forgotten_Sands_USA_WII-PROMiNENT
Dosya İsmi :p-pptfs.rar (93 x 50)
İng. Tart. :[gbatemp.net]

Bu post'un sahibi bir bot'tur, lütfen oyunları nereden ve nasıl indireceğinize dair PM göndermeyin.

Re: Prince of Persia: The Forgotten Sands (USA)
16 May 2010 22:06
Beklediğiniz oyun çıkmış arkadaşlar winking smiley
Bir iki gün sonra da PAL sürümü çıkar sanıyorum.

Daha fazla video için bkz : [www.wiidewii.com]

"security, like correctness, is not an add-on feature." andrew s. tanenbaum, 5.4.4 design principles for security (operating systems, design and implementation second edition)
twitter | blog | homepage

2 kez düzenlendi. En son 16/05/2010 22:10 tarihinde WiiCrazy tarafından düzenlenmiştir.
17 May 2010 00:00
HOBAA İŞŞte budur yaW!! başka bişey demiyorum eye popping smiley unutmuştum ben yakında çıkacağını. ewt PAL ı da yanlış hatırlamıyorsam 18 inde çıkacakmış onu indiririm bariii.. Bakalım beklediğimize değecekmi thumbs up

1 kez düzenlendi. En son 17/05/2010 00:02 tarihinde wiiZoneVoyager tarafından düzenlenmiştir.
17 May 2010 09:19
Bu arada oyunda koruma varmış ve usb loader'lar ile oyun içinde kilitlenmeler yaşanıyormuş. DVD'den oynarken (softmod ile ya da çiple) problem olmadığını da söyleyenler var.

"security, like correctness, is not an add-on feature." andrew s. tanenbaum, 5.4.4 design principles for security (operating systems, design and implementation second edition)
17 May 2010 10:51
Çipte bende problem olacağını zannetmiyorum... Deneyince yazarım. USB loader ı deneyemiycem sneekte çalışmayınca usb yi verdim sad smiley ...

O zaman şu şekilde yapalım; yöntemleri deneyenler yazarlarsa iyi olur.

Edit:
1-) Softmod DVD ve USB
2-) Çip
3-) Sneek DI

1 kez düzenlendi. En son 17/05/2010 19:51 tarihinde wiiZoneVoyager tarafından düzenlenmiştir.
17 May 2010 14:14
Ntorrents'de freeleech şuanda bu oyun
17 May 2010 14:24
İsteyen olursa freelech torrentini buraya ekleyebilirim, sömrebildiğimiz kadar sömürmemiz lazım smiling bouncing smiley
17 May 2010 15:23
Torrent'i paylaşmak kurallara aykırı bildiğim kadarıyla, aman ha banlanmayasın. Freeleech olsa da sadece üyelere freeleech te olabilir bu arada.

17 May 2010 15:54
Aslında ntorrents bi nevi saadet zinciri gibi bişi olmuş, herkeste seedbox var kendi kendilerine paylaşıyorlar. bunlarda kamu yararı yokki. Nerde o eski trackerlar?
17 May 2010 16:56
tuzruhu
Ntorrents'de freeleech şuanda bu oyun

Eywllh sömürmeye başladım thumbs up. Pal sürümüde yakında çıkarsa bu da freelech olr muhtemelen...
17 May 2010 18:14
usb loader veya chip ile oynattıktan sonra Pal veya Ntsc olmasının bir önemi yok değil mi?

17 May 2010 18:56
Yanlız şuan softmod ile çalıştıramamışlar ama bazı çipler ile çalıştırdık diyen elemanlar var ntorrents'te.
17 May 2010 19:38
söylentilere göre;

-Neogamma r9 disc ten 4.2E,
-WiiFlow r42_249, cios38 rev17 4.1E,
-wiikey çip bazılarında (bazısında gecko os lu bile çalışmamış),
-freeloader,
-wiikey2 çip

lerde çalışmış....

Ben alınan bazı hatalardan ntsc sürümü olması yüzünden kaynaklandığını zannediyorum. Oyun içinde home a basılınca donması gibi. Bende bir ntsc oyunda da aynısını yapıyor gecko os la açınca bir sorun olmuyordu. Sneek+DI da dahil aynı sorun vardı. Tahminim PAL sürümünde en azından sonradan donmalar olmaz.

1 kez düzenlendi. En son 17/05/2010 19:53 tarihinde wiiZoneVoyager tarafından düzenlenmiştir.
18 May 2010 07:47
Oyun cios tespiti yapıyormuş... Waninkoko'nun rev18 ve rev19'unda bulunan, Hermes'in tüm cios'larında bulunan "/dev/mload" 'ı tespit edip ona göre şekil yapıyormuş.

18 May 2010 08:35
Peki eski CIOS kullananlarda sorun yaratır mı? Benimki hala eskisini kullanıyor. CIOS 38 R14'teyim ben hala.
18 May 2010 08:45
Kontrolü tam olarak nasıl yapıyor bilmiyorum, mevcut çalışan ios içinde yapıyorsa çalışır. Alakalı olabilecek tüm yüklü ios'larda yapıyorsa ve sende hermes yüklüyse misal çalışmaz. Muhtemelen ilk söylediğim şekilde ama bu da tam net değil.

18 May 2010 10:33
akşama deneyeyim bakalım, ntsc bitti şimdi pal'i indiriyorum.
18 May 2010 10:36
Ha bu arada yüklü cios'lara boşuna ellemeyin, bir iki gün içinde yama çıkar tahmin ediyorum.

18 May 2010 23:43
@wiiCrazy diğer konuya burası için link verdim artık buradan devam ederiz...

O zamn waninkoko nun bir r20 veya sadece bu oyun için bir fix ini bekliyecez gibi görnüyor.. Gerçi tuzruhu wiiflow dan açtığını söylemişti de bakalım donmuyormu ?
18 May 2010 23:48
Vallahi 23 dakika oynadım, ilk save aşamasına kadar geldim, bir problem çıkmadı. Tekrar bazı ufak denemeler yaparak test edicem. Sorun çıkmazsa nasıl bir yöntem ile yaptığımı açıklarım.
19 May 2010 00:38
Vallahi oyna oyna bitmiyor. Takılma yada başka bir problem de olmadı bunda. Şampiyon Minator denen kıl torbasını da geçtim.

Oyunun çalışması için Wiiflow 1.1 yeterli. Eğer oyun Wiiflow'da çalışmazsa IOS'u 249 olarak ayarlayıp diğer bütün herşeyi standartta çaıştırabilirsiniz. Bu arada Oyunun introsu açılıyor ama ondan sonra siyah ekranda kalıyor (CFG'de böyle). Wiiflow'da ne biçim şeymiş öyle.

Sabah iş yerinden de GBATempt'te patlatırım bombsmı. Adamlar uğraşıyorlar, yok waninkoko R20'yi yayınlayacak Hermes'in ağız kokusunu çekiyoruz falan demesinler smiling bouncing smiley

hehehe.....
19 May 2010 00:45
GBATemp'e de yazdım bakalım ne olacak?

Linki: buradan
19 May 2010 09:21
pal versiyonunu indirdim cfg sorunsuz çalıştırdı
19 May 2010 09:37
"I run the chip without dealing with the USB Loader", burda ne demek istedin tuzruhu? smiling smiley

19 May 2010 09:42
Valla bende bilmiyorum gece 3.30'da yazdım o mesajı. Okumadan gönder dedim. eye rolling smiley
19 May 2010 09:43
Hmm orada aslında çipsiz olarak USB Loaderdan çalıştırdım demek istemişim ama saçmalamışım.
19 May 2010 09:59
Valla çipliyim cfg usb loader'sız çalıştırdım gibi bir şey olmuş, doğal olarak da yeni bir şey gibi görülmemiş smiling smiley

19 May 2010 10:07
4GB flash diskimi wbfs olarak formatladım, bakalım bunu önce cios 249rev19 ve hermes ile deneyeceğim değişik loader'larla... kilitlenme falan olursa cios 249 rev7 yükleyip bir daha deneyeceğim aynı loader'lar ile. (Oyunun gerçek boyutu 3.68gb bu arada)

1 kez düzenlendi. En son 19/05/2010 10:08 tarihinde WiiCrazy tarafından düzenlenmiştir.
19 May 2010 10:12
Düzelttim yazıyı...
19 May 2010 10:50
Cfg ile Cios Rev19 beklendiği üzere çatladı... daha önce kaldığım yerden devam ettim, bir sonraki çeşmeye kadar kilitlenme olmadı. Çeşmede zınn....

Şimdi Cios 36 rev9'u 250 slotuna yükleyip deneyeceğim.

Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 30
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!