Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

Prince of Persia: The Forgotten Sands (USA)

Gönderen WiiGamer 
Re: Prince of Persia: The Forgotten Sands (USA)
15 June 2010 11:00
@gever bende 2d li yerlerden gectim adamlar resmen usenmisler 2d li yerler yapmislar o anda yuh bu kadar eziqlik olur dedim adamlar ztn wii versiyonunu diger versiyonlar gibi yapmamislar üstüne bazi yerleri 2d yapmislar solenicek söz yoq...
ubisoft u gozumde heralde cok buyutmusum bu aralar hep gozumden dustu far cry 2 indirdim pc ye crytek ten isim hakkini ele gecirmisler ver oyunu mahvetmisler kisacasi hic tavsiye etmiyorum oynamayin sad smiley

15 June 2010 16:18
Yahu, oyunu uzun süren bir bekleme ile indirdim, okumadan çalıştırmaya çalıştığım için de oyun açmayınca yarı çıldırmış halde bakınıyordum.

Prince of Persia'nın ilk oyununu ilk elden oynamış, Levellera zıplamak için GW Basic'de azıcık kod yazmış birisi olarak sırf adı için indirdim zaten. Yoksa Vezir Cafer ile eskilere dayanan bir düşmanlığım falan yok yani. spinning smiley sticking its tongue out

Oyun yanılmıyorsam 80'lerin sonu, 90'ların başında çıkmış ve "Yok hacı, adamlar çizgi film gibi oyun yapmış, çok gerçekçi..." diyorduk birbirimize. O zaman birisi çıkıp Crysis falan anlatsa adama deli derdik. :p
15 June 2010 16:31
2d bölüme ana menüden giriliyor ama şimdi hatırlayamadım. Dünde bakamadım zaten, ev kalk gidelim diyor. Boya işi daha bitmedi herneyse, 2d güzel olmuş ama bazı yerler karanlık belli olmuyor şansa atlayıp zıplıyoruz.
16 June 2010 09:31
Bu oyun bitmek bilmiyor yahuu. Cikmadigimiz duvar, dovmedigimiz tip kalmadi hala bitiremedik. 18 saati gecmis toplam oyun suresi. Bir yerden gecerken kirmizi kocaman yakut gozukuyordu ama alamadik bir turlu. Epeydir havadayken dusmeyi onleyen sihirli kureyle takiliyoruz bakalim. Ama bir tip var boyle carpan baligi gibi, b ile yapilan sihirleri gelip bozuyor. Hehe cok komik ama ben destan'in oldugu yerin tam aksi tarafina cengel atiyorum. O tip balik oraya gidiveriyor grinning smiley

Neyse ben menuye baktim ama 2D ozelligi goremedim. Boyle 3D alanda daha iyi oynaniyor bence.
17 June 2010 14:12
Oyle boyle oyunu bitirdik. Oynayan herkese kolayliklar ve iyi eglenceler smiling smiley
17 June 2010 18:34
slm arkadaşlar bu pal versiyonu indiremedim gitti %99.9 durdu kaç gündür inmedi smiling smiley tekrar indirdim aaynı şey sağlam bi torrent bilen var mı
18 June 2010 15:50
www.kickasstorrents.com public server ve çok iyi. Ayrıca ntorrents.com var üyelik istiyor.
28 June 2010 09:46
Ya ben hiçbir şey anlamadım şimdi bu oyunu bu sitedeki rehbere göre softmod yaptıktan sonra oynayamıyor muyuz? grinning smiley Başka bir şeyler de mi yapmak gerekiyor? Monster hunter 3'ü de çalıştıramadım da.. bunda da mı aynı şey var?
28 June 2010 10:15
Prince of Persia'yı oynamak için Waninkoko'nun CIOS rev19'unu yüklemen gerekiyor (CFG USB Loader kullanıyorsan), Monster Hunter Tri içinse Hermes CIOS 223'ü kurman gerekiyor..

Forumda ayrıntılı olarak anlatılmıştı.
28 June 2010 10:26
Furjean
Ya ben hiçbir şey anlamadım şimdi bu oyunu bu sitedeki rehbere göre softmod yaptıktan sonra oynayamıyor muyuz? grinning smiley Başka bir şeyler de mi yapmak gerekiyor? Monster hunter 3'ü de çalıştıramadım da.. bunda da mı aynı şey var?

Prince of persia usb loader'lar için koruma ile geliyor... Cfg usb loader'ın son sürümleri ile cios farketmeksizin oynanabiliyor... Monster Hunter Tri'yi çalıştırabilmek için IOS 37 bazlı bir cios kullanmak gerekiyor..

"security, like correctness, is not an add-on feature." andrew s. tanenbaum, 5.4.4 design principles for security (operating systems, design and implementation second edition)
twitter | blog | homepage
28 June 2010 10:30
Usb loaderdan degil dvdye çekip neogammadan oynuyorum ben o şekilde prince of persia'yı sorunsuz oynayabilir miyim?

Bu arada sizi bunları tekrar tekrar anlatmak zorunda bıraktıgım için kusura bakmayın. Daha önce yazılanları okumaya calıstıgımda kafam karışıyor grinning smiley pek bilgim yok bunlar hakkında ..

1 kez düzenlendi. En son 28/06/2010 10:31 tarihinde Furjean tarafından düzenlenmiştir.
28 June 2010 13:12
Furjean
Usb loaderdan degil dvdye çekip neogammadan oynuyorum ben o şekilde prince of persia'yı sorunsuz oynayabilir miyim?

Bu arada sizi bunları tekrar tekrar anlatmak zorunda bıraktıgım için kusura bakmayın. Daha önce yazılanları okumaya calıstıgımda kafam karışıyor grinning smiley pek bilgim yok bunlar hakkında ..

Valla benim de kafam karışıyor aynı şeyleri tekrar tekrar yazınca. Okumaya üşeniyorsan mağazada oyunun orjinali satılıyor, gidip alabilirsin.

"security, like correctness, is not an add-on feature." andrew s. tanenbaum, 5.4.4 design principles for security (operating systems, design and implementation second edition)
twitter | blog | homepage
Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 35
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!