Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

4.3 Kırıldı winking smiley

Gönderen WiiCrazy 
Re: 4.3E?? Re: 4.3 Kırıldı winking smiley
07 February 2011 10:33
4.3'ün şuan hacklenebilmesi için ya orjinal oyuna ihtiyacın olacak (kendim yapacağım diyorsan) veya bu işi yapan bir yerde yaptıracaksın. Şuan için oyun gerektirmeyen bir exploit malesef yok.

07 February 2011 12:38
evet farklı bir soruyla karşınızdayım smiling smiley 4.3 softmod için orjinal oyun elde edene kadar wii'ye neler yükleyebiliyorum veya yükleyebiliyor muyum? mesela hbc? yani 4.3 kırıcı oyun softmod işlemlerine başlamak için mi yoksa ileriki bir adımda hack için mi gerekiyor? (umarım sormak istediğimi sorabilmişimdirsmiling smiley)

1 kez düzenlendi. En son 07/02/2011 15:32 tarihinde bigobren tarafından düzenlenmiştir.
07 February 2011 13:04
@bigobren : valla ekstra hiç bir şey yapamıyorsun, elindeki orjinal oyunlarla sınırlısın.

"security, like correctness, is not an add-on feature." andrew s. tanenbaum, 5.4.4 design principles for security (operating systems, design and implementation second edition)
twitter | blog | homepage
07 February 2011 13:09
yani hbc yüklemek için 4.3 kırıcı oyunlar gerekiyor mu?
07 February 2011 14:59
bigobren
yani hbc yüklemek için 4.3 kırıcı oyunlar gerekiyor mu?

gerekiyor

"security, like correctness, is not an add-on feature." andrew s. tanenbaum, 5.4.4 design principles for security (operating systems, design and implementation second edition)
twitter | blog | homepage
07 February 2011 15:32
anlaşıldı tamam thumbs up
Re: 4.3 Kırıldı winking smiley
08 February 2011 00:15
çok crazy bir adamsın valla sonunda bende değişik oyunlar oynayacağım
saol baba. sen 1 numarasın
27 February 2011 01:32
programlar nerede nasil indirecez
23 September 2011 06:12
Merhabalar bende amerikadan 4.3u versiyonlu wii aldım. İstanbulda bir yerde çip taktırarak kırdırdım. İlk gün Hdd den oyunları oynuyordum ancak ikinci gün (herhalde yanlışlıkla orjinal CD takılıyken güncelle yap demiş olabilirim) HDD den çalıştırmak istediğimde siyah bir ekran ve bir sürü cod rakamlar var. Ben Adıyaman da olduğum için tekrar İstanbul agöndermem çok zor. Kendim bu sorunun üstesinden gelebilirmiyim. Bilen varsa yardımcı olursa çok sevineceğim.Teşekkürler.
Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 40
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!