Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

4.3 Kırıldı winking smiley

Gönderen WiiCrazy 
Re: 4.3 Kırıldı winking smiley
03 September 2010 14:58
İkisi içinde.

19 September 2010 11:27
canı sıkıldıkça update yayınlıyor nintendo
v2 si çıktı bir de

1 kez düzenlendi. En son 19/09/2010 11:28 tarihinde 12henry14 tarafından düzenlenmiştir.
19 September 2010 13:47
Allahtan sony gibi değil nintendo, Sony açıkları yamamak için Nintendo gibi aylarca beklemiyor, bir kaç gün içinde ya da max. haftasında yamıyor.

"security, like correctness, is not an add-on feature." andrew s. tanenbaum, 5.4.4 design principles for security (operating systems, design and implementation second edition)
twitter | blog | homepage
19 September 2010 19:10
12henry14
canı sıkıldıkça update yayınlıyor nintendo
v2 si çıktı bir de
evet o can sıkıcı bir durum tırsıyorum valla evde bir canavar var o update eder de su anda çözümsüz kalırız diye grinning smiley
coverları ındırmek ıcın sureklı baglı nete,priiloader da kurmadım sorun var fln dıyorlar baska bır konuda sordum tam nedir bu sorun diye olmazsa kurucam priiloaderısmiling smiley

Wiicrazy hocam yayınlayacaktır yakında v2 konusunda yazmıştı
19 September 2010 19:25
beni yamadi galiba wii getti
20 September 2010 13:26
Evdeki canavarlardan çekiniyorsanız "Parental Control"ü devreye sokabilirsiniz. +18 oyunları engellemekten tutunda internete girip giremeyeceğine kadar herşeye bloke koyabiliyorsunuz.
03 October 2010 22:15
merhaba arkadaslar ,
bende 4,3 menu var 1 bunu nasil up date yapabilirim ,2 sd kartin kokune atin diyorsunuz bunu biraz aciklarmisiniz anliyamadim ,
sagolun.
04 October 2010 07:15
4.3 menunun nesini update edeceksin ki yoksa updateden kastin soft modmu eger soft modsa bu konudaki 1. mesaja git sd kartin kok kismina gelince sd kartini pc ye tak (bunu sd kart okuyucun oldugunu varsayarak soyluyorum) sonra acilan sayfa sd kartin kok kismi ana penceresi oraya atacaksin gerekli dosyalari
04 October 2010 08:55
Sd kartın kök dizini:

C:\ ----> Harddiskin kök dizinidir (içeriğinde Windows, Program Files, Document & Settings gibi klasörler barındırır)

SD kart:\ ----> SD kart yazısının yerine senin bilgisayar hang harfi atıyorsa o, Misal H: o zaman "H:\" )
19 October 2010 04:24
Merhaba arkadaşlar,

wii dünyasına yeni girmiş birisi olarak, 4.3e olan cihazıma homebrew kurma adımlarından 3. de kaldım. was manager nasıl kurulur? Adım adım anlatırsanız sevinirim. Bu arada homebrew kanalının kurulu olmadığını da belirtmek isterim. Ayrıca softmode yapmakdaki tek amacım consol dan film izleyebilmek.

Önce homebrew i mi kurmak gerekiyor yoksa was manager ı mı?

3 kez düzenlendi. En son 20/10/2010 05:16 tarihinde shumel tarafından düzenlenmiştir.
20 October 2010 17:33
HBC kurman gerekiyor.
09 December 2010 18:37
softmod 4.2 var bende, nasıl update edebilirim ^o)
10 December 2010 09:05
Update?

Neyi? HBC ise kablosuz internetin varsa kendini güncelleyebiliyor.
14 December 2010 10:05
Arkadaşlar Selamlar

Aranıza yeni katıldım forumunuzun içeriği beni açıkçası çok etkiledi fakat derdime maalesef çare bulamadım. elimde wii 4.3e menülübir wii'm var softmod yapmak istiyorum fekat elimde indiana jones oyunum yok. Geçenlerde bir arkadaşım 4.3 versiyonlu wiisine yurtdışında softmod yaptırtmış ücretli olarak nasıl yapıldığını bilmiyor sitenizden aldığım softmod bilgilerine dayanarak sd kartını rica ettim ve sd kartının içerisinde softchip die bir klasör olduğunu farkettim biraz netten araştırınca bu şekilde de wii nin kırıldığını backup falan alındığını öğrendim ama nasıl yapıldığı hakkında bir bilgi verilmemiş bilenler var ise bu konuyu paylaşabilirler mi şimdiden teşekkürler..
14 December 2010 11:18
4.3 için malesef oyun şart, elindeki makine pal ise Lego Indiana Jones The Original Adventures ya da Yu-gi-oh 5D's Wheelie Breakers oyunu gerekli...

Softchip nuh nebiden kalma bir backup launcher... Neogamma gibi biri program, wii'yi kırma ile alakası yok... wii'yi kırdıktan sonra kullanılabilen bir program sadece.

"security, like correctness, is not an add-on feature." andrew s. tanenbaum, 5.4.4 design principles for security (operating systems, design and implementation second edition)
joe
16 December 2010 19:40
lego indiana jones orijinal ama almanca olsa olur mu (Lego Indiana Jones - Die legendären Abenteuer)
16 December 2010 19:47
joe
lego indiana jones orijinal ama almanca olsa olur mu (Lego Indiana Jones - Die legendären Abenteuer)

Almanca olur evet... PAL olması yeterlidir. (Bildiğim kadarıyla)

19 December 2010 11:12
Wii hakkında hiçbir şey bilmiyorum. Softmod falan anlamam. Bende 4.3u versiyon Amerikadan alınmış bir Wii var. Ben hem internetten indirdiğim oyunları oynamak istiyorum, hem de NTSC-Pal farketmeksizin bütün televizyonlarda Wii'yi kullanmak istiyorum. Bunlar için yapacağım işlemleri detaylı bir şekilde anlatır mısınız?
19 December 2010 11:49
qwertsdf
Wii hakkında hiçbir şey bilmiyorum. Softmod falan anlamam. Bende 4.3u versiyon Amerikadan alınmış bir Wii var. Ben hem internetten indirdiğim oyunları oynamak istiyorum, hem de NTSC-Pal farketmeksizin bütün televizyonlarda Wii'yi kullanmak istiyorum. Bunlar için yapacağım işlemleri detaylı bir şekilde anlatır mısınız?

Kişiye özel rehber üretmiyoruz. Anlamadığın konuları forumu okuyarak anlayacaksın. 4.3 bir wii'de softmod için öncelikle orjinal Lego Indiana Jones The Original Adventures yahut Super Smash Bros Brawl oyununa ihtiyacın var.

27 December 2010 17:29
Selam ben bu oyunu ismarladim Yu-gi-oh 5D's Wheelie Breakers lego indiana jones icin video lu anlatim vardi aynisi bu oyun icinde var mi saygilarimla
27 December 2010 17:55
Videolu anlatıma gerek yok aslında metin üstünden takip edip de yapabilirsin, forumun muhtelif yerlerinde mevcut.

Videosu da olabilir pek tabii ileride, olmayabilir de. Youtube'daki milletin upload ettiği videoları takip edip kabaca fikir sahibi olabilirsin.

29 December 2010 08:25
Wii Mario Kart pack siyah wii'lerin versiyonu nedir bilen var mı? Kutunun üzerinde 25. yıl etiketi var. Büyük olasılıkla 4.3'tür. Bu versiyonun altında ise satın almam daha kolay olacak. Diğer siyah wii'lerde versilon 4.2 kontrol ettim, fakat direksiyon hediyeli mario kart'lı siyah wii'yi kontrol etme imkanım olmadı.
31 December 2010 21:04
benim de sorunum bunla ilgili görmek için tıklayın

21 January 2011 16:08
Selam Arkadasim,
Bende de 4.3 wii var. Sitede cogu kisiye yazdim ama bir türlü sonuca ulasamdim. Bana wii de usb üzerinden veya sd kat ile oyun oynamam icin yardimci olabilirmisiniz? Arkadaslardan bazilari Lego Indiana Jones olmasi lazim dediler. Aldim fakat simdi nasil ve ne yapacigimi bilmiyorum. Bana lütfen yardimci olurmusunuz. Saygilar
21 January 2011 16:42
efe6138,

Forumda [www.wiidewii.com] diye bir başlık var orayı incelersen nasıl softmod yapılacağını videolu olarak anlatıyor.
04 February 2011 17:15
yahu şu dosyaları interneti tekrar atarmısınız bi zahmet!
04 February 2011 17:19
Hangi dosyaları?
04 February 2011 17:36
linkte verilen dosyaları!
04 February 2011 17:41
verilen linklerin dosyaları
4.3E?? Re: 4.3 Kırıldı winking smiley
07 February 2011 09:43
Merhaba, teşekkürler tüm bilgiler için.
Acaba bu yöntem 4.3E versiyonunda da uygulanabilir mi? belki bir tahmin yürüten olur diye sormak istedim.
Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 39
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!