Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

Forwarder kanallar

Gönderen dedezade 
Re: Forwarder kanallar
23 October 2010 11:17
ios58 yüklememe rağmen wiimc channel installer hala ios58 gerekli diye uyarı veriyor ne yapmam lazım?

23 October 2010 16:45
bence hbc ios 58 kullanmiyor.ios 58 yukledkten sonra hbc yi tekrar kurman lazim.bak istersen hbv de home tusuna bas yukarda hangl ios yaziyor?
edit:mobilden yazinca baya imla hatasi yapiyorum kusura bakmayinsmiling smiley

1 kez düzenlendi. En son 23/10/2010 18:39 tarihinde dedezade tarafından düzenlenmiştir.
23 October 2010 17:07
aynen dedezade'nin dediği gibi... wiimc'nin kanal kurucusu artık IOS 202 yerine homebrew channel'in başlattığı IOS 58'i kullanıyor...

"security, like correctness, is not an add-on feature." andrew s. tanenbaum, 5.4.4 design principles for security (operating systems, design and implementation second edition)
twitter | blog | homepage
27 November 2010 23:46
wad manager 1.7 yi indirdim dosyadan wad manager1.7 dol ve 3 tane txt dosyası çıktı dol dosyasını apps\wad manager\WAD-Manager_v1.7.dol olarak sd ye atıyorum ama hbc görmüyor saatlerdir uğraşmaktayım. yardım pls ....sad smiley
27 November 2010 23:48
ismini boot.dol yapman lazım dosyanın..

"security, like correctness, is not an add-on feature." andrew s. tanenbaum, 5.4.4 design principles for security (operating systems, design and implementation second edition)
27 November 2010 23:55
çok teşekkürler okudu fakat son soru select nand emulato dıvece ne seçmeliyim ? smiling smiley
28 November 2010 00:12
default seçeneği seçmelisin... normal wad yüklerken nand emülasyonuna gerek yok

28 November 2010 00:17
Hocam bir türlü usb loader ve wiimc ye kanal açamadım mecburen sd karttan çalıştırıyorum fırsatınız olur bu konuyla ilgili benim gibi yeni olan kullanıcılara göre bi anlatma şansınız olursa çok sevinirim teşekkür ederim ilginize ...
28 November 2010 08:56
Dostum wad manager'i açıyorsun,Pek bir şeyi değiştirmeden A A deyip hızlıca geliyorsun. Yüklemek istediğin wad'ları zaten daha önce sd kartının ana dizinindeki wad klasörüne atmıştın. Orda liste şeklinde sana wad klasörünü gösteriyor. Wad'ı seçip A'ya basıyorsun. Yüklüyor. B B diyip çıkıyorsun.
Eğer olur da sorun yaşarsan Multi Mod Manager indirip onunla wad kur,o daha sorunsuz.
İşte bu kadar yahu smiling smiley

28 November 2010 20:32
djbaha
Dostum wad manager'i açıyorsun,Pek bir şeyi değiştirmeden A A deyip hızlıca geliyorsun. Yüklemek istediğin wad'ları zaten daha önce sd kartının ana dizinindeki wad klasörüne atmıştın. Orda liste şeklinde sana wad klasörünü gösteriyor. Wad'ı seçip A'ya basıyorsun. Yüklüyor. B B diyip çıkıyorsun.
Eğer olur da sorun yaşarsan Multi Mod Manager indirip onunla wad kur,o daha sorunsuz.
İşte bu kadar yahu smiling smiley

Saol dostu acemilik işte kusura bakma smiling smiley
28 November 2010 20:41
Wad meneger de sd kartı seçince wii slot u işaretliyorum Error ! ( ret = -1) diye bir ibare çıkıyor sad smiley
28 November 2010 20:47
wad manager acilisinda kullandigi ios u 36 olarak sec

28 November 2010 23:01
Hocam hallettim saol fakat wiimc yi yükledim parogram sd içinde sd:\apps\wiimc\boot.dol şeklinde olmasına rağmen kanaldan açınca Loading... yazan mor ekranda takılı kalıyor acaba sebebini biliyormusunuz teşekkürler...
29 November 2010 00:04
hic bilmiyorum, yani dogru dizinde ise acmasi lazim.bir de bunu veriyim sana [www.mediafire.com] bunu da kurup denermisin

29 November 2010 00:15
yelence
Hocam hallettim saol fakat wiimc yi yükledim parogram sd içinde sd:\apps\wiimc\boot.dol şeklinde olmasına rağmen kanaldan açınca Loading... yazan mor ekranda takılı kalıyor acaba sebebini biliyormusunuz teşekkürler...

Farklı bir wad ile çözdüm teşekkürler smiling smiley
11 January 2011 15:55
bu arada bu kanalların hep yüklenişinden bahsettik silinişi nasıldır smiling smiley

11 January 2011 16:07
WAD olarak yüklediğin kanalları aynı wad dosyasını kullanarak herhangi bir WAD Manager ile kaldırabilirsin. Ben tercihen MMM içindeki ilgili bölümü kullanıyorum.

Eğer orjinal WAD dosyasını saklamadıysan Any Title Deleter gibi bir programla halledebilirsin. Ama dikkatli olmak lazım tehlikeli bir programdır. Yanlış birşey silersen brick yapabilirsin.
11 January 2011 17:17
Anladım, teşşekkür ederim smiling smiley

21 April 2011 21:02
priiloader olayını anlamadım ne işe yarar sizde hangi kanallar kurulu neleri öneriyorsunuz resimli lütfen
30 April 2011 06:31
priiloader, wii nin guvenligi icin gerekli bir program, wad yuklemeleri yapmadan once kurulumunu yapin , konu forumda mevcut

01 May 2011 12:12
priloader ekranını sistemimde resete basınca gördüm kurulmuş olduğu burdan bellli sanırım ayar falan yapmaya gerek yok değilmi ihtiyaç olunca inş olmaz o zaman kullanılıyor değilmi wi mc süper bir program hdd media player oldu wii süper bir alet oldu
01 May 2011 13:42
priiloader en sistemde kurulu olmasi yeterli,kurcalamaya gerek yok, ihtiyac oldugun da kullanirsin.

01 May 2011 13:43
dedezade
bence hbc ios 58 kullanmiyor.ios 58 yukledkten sonra hbc yi tekrar kurman lazim.bak istersen hbv de home tusuna bas yukarda hangl ios yaziyor?
edit:mobilden yazinca baya imla hatasi yapiyorum kusura bakmayinsmiling smiley

benim hbc ios 61 i kullanıyor wimc chanell içinde ios58 istiyor ios58 i indirdim wimc için ios58 kursam bile hbc için ios61 i ios 58 nasıl yapacağız link ve açıklama lütfen
01 May 2011 14:05
ios 58 kurduktan sonra hbc yi tekrar kurucaksin,o kurulumda ios58 i kullanir zaten

01 May 2011 15:22
home b c i tekrar kurmak nasıl oluyor softmod asistanı ile kurmuştum mevcut olanı
01 May 2011 17:02
hackmii installer programini sd de apps icine atip hbc icinden calistir

01 May 2011 17:15
hbc ios 61 de mevcut ona bişey yapacakmıyım hackmi installer hbc yi kendisi ios58 e kuracak mı sıkıntı olurmu işlem sonunda
01 May 2011 18:44
bir sey olmaz, dedigim gibi kurulumu yap

01 May 2011 19:43
dediğinizi yaptım hbc ios 58 oldu usb loader gx chanel forwarder kurmak için mmm de wad managerde devam ettiğimde error -2011 çıktı mm managerde en altta eskiden ios 36 vardı hackmi ile yeni hbc kurduktan sonra load another ios58 oldu en altta ios58 oda mı pachlenecek yanlış yapmıyoruz değilmi?

1 kez düzenlendi. En son 01/05/2011 19:45 tarihinde akademi51 tarafından düzenlenmiştir.
01 May 2011 22:23
wad kurulumu yaparken ios 36 kullan,yanlis bir sey yok.

Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 40
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!