Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

Lego Batman Oyunu İle 4.3e Versiyonlu Wii'ler İçin Softmod Kurulumu

Gönderen shadowman_20 
Re: Lego Batman Oyunu İle 4.3e Versiyonlu Wii'ler İçin Softmod Kurulumu
10 May 2011 11:15
Wii'de kendi kendine güncelleme yapacak bir ayar yok, kullanıcının onayını almadan güncelleme yapcak bir yetkilendirme de yok.

Ayarlar için:
[www.nintendo.com]

20 May 2011 08:59
ben almak sterim nasıl alıcaz ve kaç para aceba
20 May 2011 11:06
shopto.net den alabilirsin uygun bir sekilde.12.85 euro

genelde yurt disindan getirtiliyor ucuz olsun diye

21 May 2011 23:33
Lego Batman bu oyunu internetten indirsem olurmu illa cd mi gerekiyor arkadaşlar
22 May 2011 07:55
Eğer makinan çipli değilse internetten indirdiğin ile olmuyor. Orijinal disk gerekli.
27 May 2011 10:12
merhabalar bnm makinamda softmod kuruluydu ancak kardeşim ubdate yapmış 4.3 versiyona yükselmiş wii softmod gitmiş tekrar hdden oyun oynamak istyorum batman oyunum var elimde nasıl yapabilirim a ceba
28 May 2011 14:02
İlk mesajı okudun mu?
28 May 2011 14:40
arkadaslar lego batmanle yapmakla lego indiana jonesla yapmak arasinda ne fark var ayni isi gormuyorlarmi ?
28 May 2011 16:05
İlk Mesajı Okudumda Tuzruhu Orda diyorki 4.3 e ubdate etmiş softmodlu makinanın ubdate edilmiş haliyle hiç ellenmemiş makinanın ubdate edilmiş hali aynımıdır orasını anlamadım
28 May 2011 18:20
Aynı yöntem geçerli. Buradaki Bathaxx'In yönteminde önemli olan HBC kanalını kurmak ondan sonrası her yerde aynı:
01 June 2011 14:10
arkadaslar su orij. Batman alip softmod yapanlar oyunlari ellerinde kalmasin 20 ye 25e ben talibim ist ici elden alabilirim. Fiyati neyse artik elinizde kalacagina bir kisi daha paylassin. Tesekkurler.
01 June 2011 16:05
20 25e talibimd erken 25 tl kastediyosan hatta satmazlar adamlar 150den asagıya satmıyormus
01 June 2011 16:09
yusufgursoy
arkadaslar su orij. Batman alip softmod yapanlar oyunlari ellerinde kalmasin 20 ye 25e ben talibim ist ici elden alabilirim. Fiyati neyse artik elinizde kalacagina bir kisi daha paylassin. Tesekkurler.
50 tl'ye aldım, en az 51 tl'ye satarım tongue sticking out smiley

01 June 2011 16:17
darkwather smiling smiley abi almissin yapmissin bitmis. 25 tl zararla kurtulmus ol. Yok dersen ben softmod yapayim geri vereyim. Iki tarafta karli olsun. Kosede duracagina sevap kazan smiling smiley
01 June 2011 16:43
25 liraya oyunuhayatta alamassin biara bunlar karaborsadan 300-500mus ama suan öle bir durum yok
01 June 2011 17:41
agalar nedir bu oyunun boyle talibi sanki her zaman soft yapilmak zorunda. Benim amacim bir kere yapayim tamam ya. Acikcasi ben alsam elimde kalacagina satarim. Yada hayrina atsin modu versin geri. Amacimiz ucuza bulmak degil yani
01 June 2011 18:25
olay su 3 oyunla yapılabiliypordu 2si eski ve turkiyeye gelmemis oyunlardi oburu intden alanlar oldu okadar ülke var stok kalmadı karaborsaya dustu ben ingilterede yasıyordum burda durum böyleymis bende yeni ögreniyorum
01 June 2011 22:40
İmkanın varsa Wii'yi kargo/kurye ile gönder ben softmod'unu yapayım, hatta harddiskin varsa onu da gönder içine oyun da atayım. Malum mesai saatlerim yüzünden hemen şugün gel yardımcı olayım diyemiyorum. İşler çok yoğun olduğu için bazen sabahlara kadar çalışmak zorunda kalıyorum. Oyunu gönder desen eve gidiş saatim yüzünden maymuna dönüyoruz smiling smiley
02 June 2011 06:12
yusufgursoy
darkwather smiling smiley abi almissin yapmissin bitmis. 25 tl zararla kurtulmus ol. Yok dersen ben softmod yapayim geri vereyim. Iki tarafta karli olsun. Kosede duracagina sevap kazan smiling smiley
Birkere 25 tlye alamassin bu oyun zararla satilmaz herkez alip 60 tlye softmode yapabiliyo yani softmodedan para kazananlar var en kotu 100-150ye saticak adamda bulunuyo 2gun aramayla zor 25tlye

1 kez düzenlendi. En son 02/06/2011 06:31 tarihinde akbasemre1 tarafından düzenlenmiştir.
02 June 2011 07:12
tuzruhu çok teşekkürler ilgin için ama şuan maddiyatım kötü. premium üyeliğim vardı arkadaştan bu ara oyunları indireyim oynayayım diyordum. 60 tl falan diyorlar şuan onu çıkarıp vermem çok zor.ben 20 ye 25 e alıp halletmek istiyordum ancak oyun çok önemliymiş smiling smiley. açıkcası bende olsa verirdim bu soft mod işlemi hergün yapılan birşey olmadığına göre cebime para girmiş olurdu. sağlık olsun bekleyeceğiz.
02 June 2011 22:13
Ben senden para istedim mi? Kargo üzreti sana ait olmak üzere wii'yi gönderirsen bedavaya softmod yaparım dedim. Üstgüne bir güzellikte yaparım dedim. USB Harddiskte gönderirsen 70 adet oyun atarım.
05 June 2011 06:25
bendeki wii çipli bu kurulumu kopya oyun ile yapsam bir şey fark eder mi
05 June 2011 08:37
kopyayla yaparsin ama bu yontem daha zor hem versyonu dusukmus wiinin banerbombla yap daha kolay
06 June 2011 12:06
4.2 ve öncesi wii'lerde bannerbomb kullanman gerekecek. Çok basit bir yöntem. Oyuna şuya buya ihtiyacın yok.
08 June 2011 19:14
tuzruhu batman oyunuyla 4.3 wiilere softmod yaparken aklıma bişey takıldı bu yöntem ile ntsc wii lerde softmod yapabilirmiyiz yoksa batman oyununun da ntsc mi olması gerekir yani pal oyunla ntsc konsola softmod yapılabilirmi
08 June 2011 20:24
eger cipsizse veya herhangi bir oynama yapilmadiysa yapilamaz pal oyunla ntscye
09 June 2011 05:45
peki lego batman oynunun ntsc olanı ilede hack yapılabiliyormu
09 June 2011 09:28
ntsc aldıysan ntscye pal aldıysan pala birde konu acmıssın soft mode yapılır diye ayıp
09 June 2011 09:31
ben şuana kadar 20 makinaya softmod yaptım sorunsuz ama hiç ntsc makinaya yapmadım ama sen benden pek hoşlanmıyosun galinba yanılıyormuyum
09 June 2011 09:56
NTSC oyun PAL makinada çalışmaz. Bölge farklılığından dolayı. PAL oyunda NTSC'de çalışmaz haliyle.

Bilmemek ayıp değil. Arkadaş sormuş öğrenmiş oldu. Kırıcı olmayalım.
Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 69
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!