Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

Metroid Other M - ÇIKTI - NTSC-U

Gönderen Affliction 
Re: Metroid Other M - ÇIKTI - NTSC-U
03 September 2010 12:28
oyun güzel güzelde. traningden sonra takılıyor reset çekmem gerekiyor. videoları da izlemek gerekiyor. yani bi ayar değişikliği bana 20 dk.ya mal oluyor ve yine hüsran.

CFG ve wiiflow ile denedim ama sonuç alamadım. acaba diyorum oyun ntcs-u olduğu için mi takılıyor. yoksa bende ios mu eksik. gerçi hermesin iso 222-223 rv4 yüklü ama...

çalıştırıp takıldığım yeri geçen arkadaşlar varsa hangi loader ve ios kullandıklarını ayrıca ekstra ayar yapıp yapmadıklarını yazarsa sevinirim

edit: oyunu ntfs biçimli hdd.den çalıştırıyorum

biraz önce de ciosX rev20 yükledim ios57 üzerine. onu deneyecem sonuç alırsam yazarım buraya

1 kez düzenlendi. En son 03/09/2010 13:02 tarihinde maviyolcu09 tarafından düzenlenmiştir.

03 September 2010 15:05
maviyolcu09
oyun güzel güzelde. traningden sonra takılıyor reset çekmem gerekiyor. videoları da izlemek gerekiyor. yani bi ayar değişikliği bana 20 dk.ya mal oluyor ve yine hüsran.

CFG ve wiiflow ile denedim ama sonuç alamadım. acaba diyorum oyun ntcs-u olduğu için mi takılıyor. yoksa bende ios mu eksik. gerçi hermesin iso 222-223 rv4 yüklü ama...

çalıştırıp takıldığım yeri geçen arkadaşlar varsa hangi loader ve ios kullandıklarını ayrıca ekstra ayar yapıp yapmadıklarını yazarsa sevinirim

edit: oyunu ntfs biçimli hdd.den çalıştırıyorum

biraz önce de ciosX rev20 yükledim ios57 üzerine. onu deneyecem sonuç alırsam yazarım buraya

cfg nin son versiyonu ile hermes 4 223 ten aciyorum ben oyunu.gerci cok oynamadim , trainingden sonra bir gezegene gidiyor orda eski arklariyla karsilasiyor , orda biraz devam edip biraktim.ama sende bu kadar de gelmiyor anlasilan.

uloader dan sonuc alanlar vardi galiba.

03 September 2010 16:30
yok yok yok...

olmuyor. CFG 6 hermes v4 ios223 ile de denedim olmadı aynı ekranda takıldı. Samusun gözlerinde takılıyor kalıyor...

son olarak ciosx rev20 ios56 ve ios57 (ios249 load) üzerine de kurulum yaptım o da olmadı yalnız şunu sormak istiyorum. sistemde yüklü olan iosların içinde ios56 ve ios57 göremedim. bunları kendim mi yüklemem gerekiyor yoksa görünmeyen cinsten ioslar mı bunlar.

EDİT:
oyunu ntcs olarak 4.3GB olarak malum yerden indirmiştim... acaba diyorum oyunda bi bozukluk olmasın çünkü wiicrazy nin Crap programı ile kanal oluşturmak istediğimde banner yok diye hata veriyor... tabi buna bağlamak yetersiz bi neden ama olabilir de...

son olarak oyunu çalıştıranlar nerden indirdiklerini yazabilirlerse çok iyi olur. birde oradan indirelim.... yapcak başka bişey yok drinking smiley

1 kez düzenlendi. En son 03/09/2010 16:34 tarihinde maviyolcu09 tarafından düzenlenmiştir.
03 September 2010 18:43
Oyunun ilk çıkan dump'larından biri kötüydü... problem bundan kaynaklanıyor... yoksa hermes cios oyunu oynamaya yetiyor.

"security, like correctness, is not an add-on feature." andrew s. tanenbaum, 5.4.4 design principles for security (operating systems, design and implementation second edition)
twitter | blog | homepage
04 September 2010 09:24
Acaba HDD dediğiniz şey nedir.Oyun bende de var ama nasıl çalıştırcam bilmiyorum.
04 September 2010 09:29
Çift katman lı dvd ye de yazdırılabilirmi oyun?
04 September 2010 09:30
WiiCrazy
Oyunun ilk çıkan dump'larından biri kötüydü... problem bundan kaynaklanıyor... yoksa hermes cios oyunu oynamaya yetiyor.

İlk çıkan dump ile oynuyorum oyunu ve herhangi bir sorun yaşamadım. Şans demekki. grinning smiley
04 September 2010 10:29
oyunu indirdiğim siteden oyun torrenti için yapılan yorumları okudum dün...

bundan sonra indirmeden önce yorumları okuyacağım... eye popping smiley

oyun için çalışmıyor uyarısı yapılmış yani indirdiğim oyun kötü bir dump (mış)

04 September 2010 16:28
Super Mario Galaxy 2'ye 10 puan verip de bu oyuna 8.5 ile yetinen IGN ve Gamespot'a teessüf ediyorum. Grafikse grafik, sesse ses, oynanışsa Wii'deki en iyi kontrollerden biri. Wii Remote'un tek başına bu kadar verimli kullanıldığı bir oyun hatırlamıyorum oynadıklarım arasında. Bana göre 9.5'tan aşağı almaması lazımdı. Nazar değmesin ama oynarken çok eğleniyorum.

http://www.deliprofesor.com | http://twitter.com/deliprofesor
04 September 2010 17:17
HDD nedir acaba???
04 September 2010 17:30
kai42
HDD nedir acaba???

Taşınabilir harddisk

07 September 2010 18:17
Metroid Other M NTSC RELEASE bu oyunu çalıştıramadım oyun açılılıyor eğitimleride yapıyorum ondan sonrası yok donuyor.Cfg_USB_Loader_56 gtx
Wiiflow 2.0 bu loader la denedim sonuc yine aynı ıos 222 açmayı denedim yine olmadı diğer oyunlarda problem yok 90 oyun var hepsini problemsiz açabiliyorum
ıos 249 denedim yine olmadı.ocak gibi mod soft yaptırdım cihazı cihazımda hangi cIOS var bilmiyorum yeni cios mu yüklemem lazım açılması için.yardımlarınızı bekliyorum
07 September 2010 18:56
biraz yukariyi okudunmu sende bozuk bir oyun yuklemis olmayasin?cunku oyun duzgun bir sekilde calisiyor herhangi bir ayar gerektirmiyor.ioslarinda bir sorun yok
07 September 2010 19:16
Bende de CFG Loader ve Wiiflow'da hiçbir şekilde, hiçbir iosla çalışmadı. CFG Loader'da çalıştırmak için epey uğraştım hele. Ama uLoader'da takır takır oynuyorum ios 223'le. Buna da dump tırtlığı diyebilir miyiz acaba?

08 September 2010 08:32
zafer5353
Metroid Other M NTSC RELEASE bu oyunu çalıştıramadım oyun açılılıyor eğitimleride yapıyorum ondan sonrası yok donuyor.Cfg_USB_Loader_56 gtx
Wiiflow 2.0 bu loader la denedim sonuc yine aynı ıos 222 açmayı denedim yine olmadı diğer oyunlarda problem yok 90 oyun var hepsini problemsiz açabiliyorum
ıos 249 denedim yine olmadı.ocak gibi mod soft yaptırdım cihazı cihazımda hangi cIOS var bilmiyorum yeni cios mu yüklemem lazım açılması için.yardımlarınızı bekliyorum

kardeş bende de aynı sorun vardı... cios mios hatası değil o. tamamen düzgün dump edilmemiş oyundan dolayı oluyor o donma olayı. ben de aynı sorundan muzdariptim ve oyunu tekrar indirdim; şu an hiçbir sorun yok. sana da tavsiyem tekrar indirmen. WiiSOS.den PAL indirirsen iyi olur.

Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 54
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!