Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

Metroid Other M - ÇIKTI - NTSC-U

Gönderen Affliction 
Metroid Other M - ÇIKTI - NTSC-U
26 August 2010 21:26
Evet arkadaşlar, oyun NTSC-U olarak çıktı. Oyunun boyutu 7.47 GB yani Double Layer formatında çıktı. Ben indirmeyi düşünüyorum hemen.

3-4 saate hazır olur tahminim. HDD üzerinden çalışacakmı merak ediyorum.

Bu arada sunum bilgilerini yazayım hemen ve oyunun cover'ını vereyim. smiling smiley

-----------------------------

Title: Metroid Other M (NTSC RELEASE)
Publisher: Nintendo
Developer: Team Ninja / Nintendo
Release Date: August 31, 2010 UK=September 3, 2010
Genre: Action, Adventure
ESRB: TEEN
PEGI: RP
Players: 1

MetaScore: NR/100
IGN Score: NR/100

Controllers & Connectivity:

Game Description: Metroid: Other M is reminiscent of 2-D side-scrollers, but players can switch the perspective into 3-D at any time as they explore the twisting passages of a derelict space station and delve deep into a cinematic, never-before-told story of bounty hunter Samus Aran's past. This new approach uses a new control scheme in which players use the Wii Remote controller held sideways to battle enemies and navigate the expansive, gorgeous environments in classic Metroid fashion, then aim at the screen with the Wii Remote pointer to blast foes in first-person and hunt the world for clues and hidden passages.

IGN Preview link: [wii.ign.com]
Wikipedia link: [en.wikipedia.org]

Re: Metroid Other M - ÇIKTI - NTSC-U
26 August 2010 23:55
Oyunun hangi IOS ile ve hangi Loader ile çalıştığını bilen varmı acaba ?

1 saat sonraya deneyebilirim ancak ama şimdiden sorayım dedim. smiling smiley
27 August 2010 00:27
pehh masallah bu ne hiz bende listeye ekledim ama 40 - 60 arasi cekiyor.bu vuze ayarlarinda mi sorun var anlamiyorum.

artik kendi sorudugun soruya kendin cevap vercen gibi grinning smiley
27 August 2010 00:40
Oyun hazır şuanda. HDD'ye atayım bilgi veririm. smiling smiley
27 August 2010 01:12
Oyunu WiiFlow 1.1 IOS 222 ayarı ile sorunsuzca açabildim. Oyunun intro kısmı tek kelimeyle mükemmel. smiling smiley

Bakalım oyun sırasında hata alacakmıyım merak ediyorum. grinning smiley

--------------

Oyun sorunsuzca çalışıyor arkadaşlar. thumbs up

1 kez düzenlendi. En son 27/08/2010 01:19 tarihinde Affliction tarafından düzenlenmiştir.
27 August 2010 02:50
cfg varsa elinde birde onunla deneyebilirmisin.

hehe madem ilk cektin artik bize yardimci olman lazim.sohret kolay degil grinning smiley
27 August 2010 06:03
Force Pal 50 diyince cacık olmuyorsa indireceğim. Onay bekler bu deli gönül grinning smiley
27 August 2010 07:30
Ben indirmeye başladım vallahi internet hızım neyse onda çekiyor şuan.

Edit: Malum sitede 243 seeder desteği ile çekiyorum. Boru değil elemanların hepsinde nerdeyse seedbox var, leecherları söylemiyorum bile.

1 kez düzenlendi. En son 27/08/2010 07:31 tarihinde tuzruhu tarafından düzenlenmiştir.
27 August 2010 10:15
tupbas

hehe madem ilk cektin artik bize yardimci olman lazim.sohret kolay degil grinning smiley

Son versiyon CFG Loader ile IOS 222'de de çalışıyor oyun. winking smiley
27 August 2010 11:02
Affliction
tupbas

Son versiyon CFG Loader ile IOS 222'de de çalışıyor oyun. winking smiley

tesekkurler.800 kb hiz limit var 20 - 30 ile indiriyor.

su malum site bana malum olmuyor grinning smiley
27 August 2010 11:10
Freeleech açıldığı vakit leecher'ların sayısı seeder'ları aşıyor, o yüzden bunların yavaş indirilmesi normal.

"security, like correctness, is not an add-on feature." andrew s. tanenbaum, 5.4.4 design principles for security (operating systems, design and implementation second edition)
twitter | blog | homepage
27 August 2010 12:52
oyunu dun denedim,baya guzel yapmislarsmiling bouncing smiley
27 August 2010 13:00
Evet, oyun şahane arkadaşlar. Ara videolarda izlenmeye değer doğrusu. thumbs up
27 August 2010 15:53
Affliction
Evet, oyun şahane arkadaşlar. Ara videolarda izlenmeye değer doğrusu. thumbs up

video demisken dikkatimi ceken bir seyi ifade etmek istedim grinning smiley

bu wii oyunlarinda videolar oyundan uzun mu suruyor bana mi oyle geliyor.butun videolari izlemeden tam sekilde oyunu bitirmek icime sinmiyor , yarim kalmis gibi hissediyorum ama bazi oyunlarda videolar bayiltiyor.

insallah bunda da oyle degildir eye popping smiley
27 August 2010 16:14
bunda da ara ara uzun videolar var ama ilerde bu kadar olmaz insallah
27 August 2010 18:37
Ulen bir tek 1mbit kullanan benim demek aranızda... Bende ancak yarın sabaha biter bunun işi, hızı da yarıya indirdim zaten NMT üstünde olduğu için torrent uygulamam, boşu boşuna bir de cfos satın aldım artık bir hayrını göremiyorum.

"security, like correctness, is not an add-on feature." andrew s. tanenbaum, 5.4.4 design principles for security (operating systems, design and implementation second edition)
Ati
27 August 2010 18:45
@tupbas
Birisi hiç MGS ya da Xenosaga (Xenoblade değil.) oynamamış. smiling smiley

@Wiicrazy
Benim de 1 MB.
27 August 2010 18:57
Yahu Wiisos'ta durumlar rezalet. Torrent sürüne sürüne gidiyor inmiyor ki. Sen 1 Mbit'le ntorrents'te benden önce indirirsin WiiCrazy smiling smiley
27 August 2010 19:03
deliprofesor
Yahu Wiisos'ta durumlar rezalet. Torrent sürüne sürüne gidiyor inmiyor ki. Sen 1 Mbit'le ntorrents'te benden önce indirirsin WiiCrazy smiling smiley

Torrent'ın hızını 50kb'ye kıstım, ortalıkta leecher falan kalmadı anasını satayım, millet ununu eledi, eleğini astı :p

Jdownloader ile rapid, mega'dan falan indirsene... jdownloader müthiş bir programmış ben yeni keşfettim smiling smiley

27 August 2010 19:05
Nası aklıma gelmediyse, şimdi trackerı The Piratebay'den yükledim, resmen şahlandı meret. TPB'den şaşmayacaksın open trackerda, bunu bilir bunu söylerim smiling smiley
27 August 2010 19:22
Ati
@tupbas
Birisi hiç MGS ya da Xenosaga (Xenoblade değil.) oynamamış. smiling smiley

@Wiicrazy
Benim de 1 MB.

mgs neyin kisalti mi metal gear solid mi grinning smiley oynamadim valla.

hizli oyun cekerim diye 8 mbit e cikardim da ne oldu oldu en fazla 200 - 300 goruyorum vuze de.

bu arada isohunt kullanan bir ben mi varim yahu.bu torrent islerini bilmiyom galiba ben.

bide millet faydalansin diye uploadi 85 kb yapiyorum bu seferde benim indirme hizim yavasliyor.su parity bit icin ne kadar lazim , uygun siniri ne yapmak lazim upload icin.

son 4 saat enf.

1 kez düzenlendi. En son 27/08/2010 19:24 tarihinde tupbas tarafından düzenlenmiştir.
27 August 2010 19:45
@tupbas Isohunt da iyidir. Isohunt bir tracker değil zaten. TPB'dir, Btjunkie'dir vesairedir buradaki tracklerı toparlayıp sunuyor o açıdan başarılı yani smiling smiley
27 August 2010 19:47
Başka bir konuda daha bu torrent olayının üzerinde durmuştum. O konuyu bilen biliyor. Neyse, benim demek istediğim; Public Tracker'lara güven olmaz (istisnalar hariç tabi) Elinizden geldiğince Private Tracker'lardan film, oyun, program vb. indirin. Asla yarı yolda kalmazsınız.

Ben 1 MBit iken 105kb/s sabit görüyordum. 6 aydırda kotasız 8 MBit net kullanıyorum ve bunda da her zaman 810kb/s hızı görüyorum.

Bu arada NTorrents'i hiç beğenmiyorum. O kadar övülen site benim için boş çıktı diyebilirim.
27 August 2010 19:48
WiiCrazy
deliprofesor

Torrent'ın hızını 50kb'ye kıstım, ortalıkta leecher falan kalmadı anasını satayım, millet ununu eledi, eleğini astı :p

Jdownloader ile rapid, mega'dan falan indirsene... jdownloader müthiş bir programmış ben yeni keşfettim smiling smiley

Cidden ben Megaupload'u hiç akıl edemedim. Oradan ne indirsem 800-900'le iniyor bir de smiling smiley Jdownloader'ı hem Ubuntu hem Windows'ta kullanıyorum hastasıyım adamlar programı durmadan güncelliyorlar
27 August 2010 20:54
deliprofesor
@tupbas Isohunt da iyidir. Isohunt bir tracker değil zaten. TPB'dir, Btjunkie'dir vesairedir buradaki tracklerı toparlayıp sunuyor o açıdan başarılı yani smiling smiley

bana yabanci konular bunlar grinning smiley. benim yontem belli 2 3 siteden ayni sekilde aratirim en cok ortak ve es sayisi sunandan cekerim.Bakkal hesabi.

jdown da iyide benim modemin reset yiyince geri gelmesi rapidin ara vermesi kadar.insanda kismet olacak tongue sticking out smiley
27 August 2010 21:32
Torrent ile download edecekseniz programin ayarini iyi yapmaniz lazim. Vuze java tabanli oldugu ve surekli server baglantiai yaptigi icin cok yavas (itunes gibi teaser servisleri, muzik film on izlemeleri yuzunden kullanmiyorum) ben is yerinde 4mbit baglanti kullaniyorum ve sabit 425kbit ile indiriyorum tabi bu ttnet pisliginin hatlarinda sorun yoksa. Dun gece bilgisayari acik birakmistim sabaha 22gbyte indirmisti. Baglanti hizi bazen cosup 600-700 kbyte kadar cikiyor. Bazende 1 mbyte oluyor. Tesaduf yani.
28 August 2010 00:05
ben wiisos dan zshere linkeri secip jdownloder ile indiriyorum inecek link sayisini da 10 da tutuyorum 2mb/sn ile araliksiz iniyor,ne kadar surdugunu de siz soyleyinsmiling smiley
28 August 2010 01:13
dedezade
ben wiisos dan zshere linkeri secip jdownloder ile indiriyorum inecek link sayisini da 10 da tutuyorum 2mb/sn ile araliksiz iniyor,ne kadar surdugunu de siz soyleyinsmiling smiley

eee bilemedim , bizim burda oyle bir sey yok grinning smiley

olan var olmayan var , olupta verimi dusuk olan var lutfen moody smiley

sonunda bitti cekme islemi bakalim nasil bir sey yapmislar

Ati
28 August 2010 11:49
Torrent'ten indirmek isteyipte ntorrents üyeliğine sahip olmayanlar için
[www.ilovetorrents.com]
Mediafire bir süre sonra hızını düşürüyor, Mega sapıtıyor, diğerleri çok yavaş.Şu anda mutluyum ben bunla.
28 August 2010 12:13
[www.kickasstorrents.com] bu adreste de public olarak üyeliksiz indirebilirsiniz, hızlarda fena değil.
Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 54
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!