Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

Super Mario Galaxy 2

Gönderen WiiCrazy 
Super Mario Galaxy 2
18 June 2010 23:32
Neredesiniz? Ne yapıyorsunuz?

Ben şu bowser'ın yavrusunun bellyache'leri olan solucanımsı ejderi geçip world 2'ye henüz adımımı attım. World 1'den şu sürekli tersyüz olduğumuz gezegeni de nefretle anıyorum, umarım ona benzeyen çok bölüm yoktur ileride smiling smiley

"security, like correctness, is not an add-on feature." andrew s. tanenbaum, 5.4.4 design principles for security (operating systems, design and implementation second edition)
twitter | blog | homepage

Re: Super Mario Galaxy 2
19 June 2010 08:12
Ben o yılanla boğuşuyorum hala, imanımı gevretti namussuz feci bişi..
19 June 2010 09:23
Ben World 5'in sonuna dayandım. Şato bölümünden önce volkanik bir bölüm var, orada mekanizmayı açıp, etrafı buz tutturup bol bol ice skating yaptım smiling smiley Oyunun sonu yaklaştıkça içimi hüzün kaplıyor sad smiley Tersyüz dediğin hangi gezegen WiiCrazy?

1 kez düzenlendi. En son 19/06/2010 09:27 tarihinde deliprofesor tarafından düzenlenmiştir.
19 June 2010 10:28
Tersyüz dediğim world 1'in bitiş gezegeninin paralelindeki... mavi ok aşağı bölgesine girersen yer çekimi düzgün oluyor kırmızı ok yukarı bölgesine girersen ters oluyor. Bölüm basit ama biraz fazla zaman geçirirse insan bu sefer bakılan normal nesneleri de tersten yorumlamaya başlıyorsun... Dönen bir resime sürekli baktıktan sonra başka bir yere bakınca ortamın dönmesi gibi yani.

"security, like correctness, is not an add-on feature." andrew s. tanenbaum, 5.4.4 design principles for security (operating systems, design and implementation second edition)
twitter | blog | homepage
19 June 2010 10:34
He o bölümlerden daha var, benim o bölümlerle bir sıkıntım yok, seviyorum hatta. Sonraki bölümlerde yukarı aşağının haricinde sağ ve sol da ekleniyor bu arada belirteyim smiling smiley Ben bir tek yüzmeli bölümleri sevmiyorum, sıkıcı geliyor bana, ama o bölümler sonlara doğru artıyordu önceki oyunda, muhtemelen bunda da aynı şey olacak, yaklaştığımı hissedebiliyorum grinning smiley Bir de bazı Prankster Comet'ler beni deli ediyor. World 4'te Chompworks Galaxy'deki Cosmic Clone'lu Comet bana kafayı yedirtti. Bir anda Mario'nun 5-6 tane replikası oluşuyor, hareketlerini tekrar ediyor yapacaklarını yapamadan ölüyorsun sana tosladıkları için.
19 June 2010 17:47
yeni başlayacağım bende
videolara baktım da bölüm tasarımları mükemmel olmuş
tym
19 June 2010 19:27
ben daha başlayamadım. Donkey Kong oynuyorum smiling bouncing smiley ilk oyunu bitirdim ama daha toplamadığım bir ton yıldız var. Onları toplamadan 2. ye başlamak haksızlık gibi geliyor grinning smiley
21 June 2010 14:21
World 1'de Flip Galaxy'deki Prankster Comet'taki Purple Coin Challenge da süper kasınç olmuş. Bu arada zorlayarak Chompswork'teki Comet'ı aldım. Bir de @tuzruhu Eğer World 1'deki yılan kastırdıysa World 6'de onun çok daha zorlaştırılmışı var smiling smiley
21 June 2010 18:47
deliprofesor
World 1'de Flip Galaxy'deki Prankster Comet'taki Purple Coin Challenge da süper kasınç olmuş. Bu arada zorlayarak Chompswork'teki Comet'ı aldım. Bir de @tuzruhu Eğer World 1'deki yılan kastırdıysa World 6'de onun çok daha zorlaştırılmışı var smiling smiley

Direk spoiler yedi başlık, grinning smiley biraz dikkat lütfen. Oyunu oynmayanlarıda düşünelim. smiling smiley
21 June 2010 18:58
@Affliction Oyun gidişatı ile ilgili bir bilgi vermedim ki, zaten oyunun sonunda ne olacağı belli, prensesi kurtarıyorsun. Mario'nun oyunlarında spoiler versen de vermesen de pek bişey farketmiyor smiling smiley
tym
21 June 2010 19:16
deliprofesor
@Affliction Oyun gidişatı ile ilgili bir bilgi vermedim ki, zaten oyunun sonunda ne olacağı belli, prensesi kurtarıyorsun. Mario'nun oyunlarında spoiler versen de vermesen de pek bişey farketmiyor smiling smiley
the finger smiley aynen ya. bi konuyu değiştiremediler.
21 June 2010 19:29
Allahtan Super Paper Mario'yu bitirdim ve farklı bir hikaye gördüm de gözlerim açık gitmeyeceğim öbür tarafa grinning smiley Mario diyince Super Paper Mario hakkatten çok matrak oyundu. Mario'ya yürüyen bıyık falan diyorlardı smiling smiley O mizahın bir parçası SMG 2'de de var, burda da bıyıklı falan diyorlar grinning smiley
Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 46
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!