Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

Fitness oyunları

Gönderen DiABOLiCAL 
Fitness oyunları
21 June 2010 11:44
Selam arkadaşlar,

böyle bir karşılaştırma aradım nette ama bulamadım, sizin deneyenleriniz aşağıdaki (veya başka bildiğiniz varsa) oyunlara yorum yapabilir mi? Hangisini çekeyim, hangisini oynayayım? Tavsiye edebileceğiniz biri var mı?

Wii Fit
Wii Fit Plus
EA Sports Active (bacağa takmak için bir zımbırtı ve lastik ile geliyor. Lastik 5-10 TL civarında satılıyor, bacağa takılacak olay da herhangi bir çorap ile çözülebilir sanırım)
EA Sports Active More Workouts
My Body Coach (2 adet 500gr'lık dambıl ile birlikte geliyormuş, ben wiimote'lara 2 tane su şişesi bağlayabilirim sanıyorum grinning smiley )
My Fitness Coach
Your Shape
Biggest Loser

Re: Fitness oyunları
21 June 2010 12:46
Wii Fit Plus zaten balance board ile geliyor ve oyunları fena değil ben sevdim, diğer EA'nın fitness oyunları ise oyun değil de fitness yoga dersi. Başlayayım dedim ama sarmadı. Diğer saydıklarında oyundan ziyade fitness ile ilgili.
21 June 2010 13:28
tuzruhu
Wii Fit Plus zaten balance board ile geliyor ve oyunları fena değil ben sevdim, diğer EA'nın fitness oyunları ise oyun değil de fitness yoga dersi. Başlayayım dedim ama sarmadı. Diğer saydıklarında oyundan ziyade fitness ile ilgili.
Sarmayacaksa boşverelim EA active'leri, sürükleyici birşeyler olsun. Normal bir fitness DVD'si izliyor gibi beni kastırmıyacak, çeşitli aktiviteler, oyunlar ile beni oyalarak şöyle yarım saat 1 saat falan vücudu çalıştıracak birşeyler lazım.
21 June 2010 21:04
arkadaşta oynadım wii fit süper eğlenceli bir alet sıkılmadan egzersiz yapabilirsin artıca kilonu boyunu yapman gerekenleri fazlanı fln filan cart curt işte onlarıda söylüyor wii fit ve wii fit plus al derim en mantıklısı...
22 June 2010 09:30
EA oyunlarında sana sadece egzersiz, yoga fitness falan yaptırıyor ama Wii Fit Plus'ta oyun oynuyorsun ya, benim en çok eğlendiğim ise bisiklet sürmece idi. Hulahop çevirmece falan. Böyle oyunların olduğu paketler her zaman satar ama kalkıpta bana yoga dersi verecek oyunun alnını karışlarım. Karşımda bir fitness hocası abidik gubidik hareketle yapıyo (zaten kılım yogaya, fitness'e gereksiz vücut yorgunluğu)....
Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 66
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!