Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

Nintendo Wii Aksesuar Çeşitleri süper fiyatlar.

Gönderen Oscar Technoshop 
Re: Nintendo Wii Aksesuar Çeşitleri süper fiyatlar.
09 November 2011 12:28
Zapper+Nunchuck+Component Kablo almayı düşünüyorum hala satışları devam ediyor mu? Fiyatları güncel mi?
11 November 2011 23:03
nunchuk orijinal nintendo ürünü mü? Sanmıyorum çünkü electro world, teknosa gibi yerlerde 60 lira civarı. Zaten yazıcıoğlundan bir nunchuk aldım yine 30 liraya, mantarı bir garip tuşları basmıyor falan... Eğer böyle değilse neden ucuz?
12 November 2011 21:00
İlgilenen yok herhalde.
19 November 2011 22:42
evet fiyatlar güncel. ürünler garantilidir marka tasco games dir. bırebır değişim garantisi verıyoruz kırılmadıgı sürece.
19 November 2011 22:50
thebluespirit
nunchuk orijinal nintendo ürünü mü? Sanmıyorum çünkü electro world, teknosa gibi yerlerde 60 lira civarı. Zaten yazıcıoğlundan bir nunchuk aldım yine 30 liraya, mantarı bir garip tuşları basmıyor falan... Eğer böyle değilse neden ucuz?

orjınal nıntendo nunchuck deil tasco games markadır. 2 sene garantımız mevcuttur. senın bahseetıgın gibi sorunlar görülmemiştir. pıyasada çok urun var bunlar gayet başarılı. saygılar.
05 December 2011 19:12
2

1 kez düzenlendi. En son 05/12/2011 19:15 tarihinde halsim tarafından düzenlenmiştir.
24 December 2011 23:19
classic controller pro ne kadar bide hangi oyunlar oynaniyo onla ve de odemeyi nasil yapicaz zapperle classic controller veya classic controller pro alabilirim kargo parasi ne kadar tum Turkiyeye
05 January 2012 10:52
25 tl klasic kontrol zapper ile 50 tl yapıyor kargo 10 tl cıvarında tutar. ödemeyı banka havalesı yapıyorsunuz.
09 January 2012 10:22
classic controller demiyorum classic controller pro
30 January 2012 13:30
pro elimde mevcut değil. saygılar.
15 November 2012 14:26
Merhabalar ben kısa süre sonra wii almayı düşünüyorum da. 68 in 1 paketinde bulunan direksiyon ile need for speed felan, sonra şu joystick'e benzeyen aletle futbol basketbol ve silah ile de call of duty gibi savaş oyunları oynanabilir mi yoksa illaki zapper ile falan mı oynamak lazım? teşekkür ederim
22 November 2012 07:17
ne kul aldigim farketmez,onlar plastik aparatlar

26 November 2012 20:35
Merhaba,
Wii Jog ürünü var mı ?
Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 34
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!