Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

Nintendo Wii Aksesuar Çeşitleri süper fiyatlar.

Gönderen Oscar Technoshop 
Nintendo Wii Aksesuar Çeşitleri süper fiyatlar.
15 February 2010 21:37
Wii 5 in 1 fitness bundle set 60 tl

Wii 5 in 1 wii fit fitnes bundle set

içindekiler

1 adet spor çorap
1 adet yedek batarya set
1 adet wii fit için örtü
1 adet wii fit çantası
1 adet wii fitslikon kılıf

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

wii fit için tek silikon kılıf 25 tl

Wii fit 'inizi koruyunuz çiziklerden ve kirden korur + olarak çıplak ayak oynadığınızda ayaklarınız kaymasını engeller.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

WiiFit Yansanayi ürün ( oldukça iyi kalitede sorun yaşanmaz ) 130 tl

Hem Spor Yaparım Hem Oyun Oynarım Diyenlere Oturarak Oyun Oynamaktan Sıkılanlara Birebir ürün

Wii Fit, kullanıcıların ev ortamında günlük basit egzersizler gerçekleştirmelerini sağlayarak sağlıklı bir yaşam sürdürmelerinde yardımcı oluyor. Wii Fit paketinin içinden çıkan Wii Denge Tahtası Wii Fit yazılımı olmadan kullanılamaz.Wii Fit yazılımı Nintendo Wii konsoluna takıldıktan ve başlatıldıktan sonra Wii Denge Tahtası aktive olabilmektedir. Wii Denge Tahtası ile yapılan ölçümler Wii Fit’e kaydedilir ve buna göre kişisel egzersiz programı oluşturulur.
Wii Fit yazılımı vücut dengesini ve kasları geliştirmek için kullanılacak 50’nin üzerinden aktivite içerir. Bu aktiviteler içerisinde kas geliştirici egzersizler, vücudu rahatlatıcı yoga uygulamaları ve eğlenceli kayak, ipte yürüme, koşu gibi oyunlar yer almaktadır.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Wii Motion Plus Orjinali 80 tl İkinci kalite 40 tl

Ürün orjinaldir. Paket içinden bir adet motion plus ve remote controller'ı da kaplayan silikon kılıf çıkmaktadır.

Wii Remote için yeni bir donanım eklentisi olan MotionPlus, size kılıç bile kullandıracak. Hem de en
gerçekçi şekilde! Wii MotionPlus nasıl çalışıyor?

Nintendo 'nun Wii Remote oyun kumandası kullanıcıların hareketlerini algılayarak eğlenceli bir oyun
ortamı oluşturulmasını sağlıyor. Bu şekilde insanlar basit kumandalar kullanarak parmaklarıyla değil
bütün vücutlarıyla oyun oynuyorlar. Wii MotionPlus eklentisi ise bu kumandalara jiroskop sistemi
ekleyerek hareketleri daha iyi şekilde Wii 'ye aktarmaya yarıyor

Nintendo wii 5 in 1 oyun seti 25 TL

Tenis oynamanızı kolaylaştıracak raket
Bezbol sopası
Golf sopası
Araba yarısları için direksiyon
Bileklik

Orijinal Kutulu Wii sport Resort oyun hediyeli lisanslı paket Motion plus 95 tl
[im [/img]

Ürün tamamen orjinaldir içinden çıkan oyun ile birlikte.

Wii Boks Eldiveni 30 tl

WiiBlaster Tüfek 30 tl

Özellikle avcılık oyunlarında ve call of duty tarzı oyunlarda tercih edilir.

Wii RGB Scart kablo 20 tl

Görüntü kalitesini içinden çıkan kabloya göre arttırır ve daha kaliteli verir ayrıca sistem farkından kaynaklanan renk bozukluklarını ortadan kaldırır.

Wii Zaper Tabanca 25 tl

Maceraya hoşgeldiniz aksiyon artık daha zevkli.

Wii Compenant kablo 25 tl

480p/720 p destek imkanı oyun içerisindeki karelenmeler kırılmalar yok olacak.

Wii pad Twinshock kontrol 25 tl

Futbol ,basket, ve dövüş oyunlarında tercih edilir. ürün kalitesi oldukça iyidir.

Wii Clasic Controler 30 tl

Ürün remote üzerine takılır gamecube joistick igibi deildir.

Wii 110-220 uyumlu adaptör 25 tl

Amerikadan getirdiğiniz konsollar için dönüştürü ve harici çeviri adaptör almanıza gerek yok.

Nintendo wii Blilardo seti 20 tl

68 in 1 Mega aksesuar seti yok yok 95 tl

* Base ball bat*2
* Tennis Racket*2
* Golf Club*2
* Silicon Golve & Silicon Nunchuck*4
* Multi-Color Protection Sheet*4
* Combined Light Gun 2 in 1
* Billards Rod*4
* Wii Dust Prevent Cover*2
* Wii Steering Whell*1
* Clean Cloth*1
* Padlock Strap*2
* Combat joystick*12
* Silicon Hat*10
* Wii Rubberized Battery Cover*2
* Winding String Device For Wii*2
* Pingpong Racket*2
* Wii Controller Crystal Case*2
* Protect Sticker*2
* Controller Grip*2

45 in 1 aksesuar seti 69 tl

Paket İçerik :

2 adet Tenis Raket, 2 adet Baseball Sopası, 2 adet Golf Sopası, 2 adet Extended Holder, 2 adet Pin Pon Raketi, 2 adet Controller Grip, 1 adet Bilardo Sopası, 1 adet Olta, 1 adet Direksiyon, 1 adet Tabanca, 1 adet Controller Cover, 2 adet Battery Cover, 1 adet Remote Nunchuk Glove, 2 adet Clear Guard, 4 adet Controller Strap, 9 in 1 Plastic Grip Kit, 2 adet Whistle, 2 adet Cleaning Cloth, 2 adet Soft Card

Wii Karaoke Mikrefon 60 tl

Nintendo wii için özel singstar ve diğer karaoke oyunlarınla tam utumlu mikrofon seti

Wii Araç Şarjı 30 tl

Araç düzeneği kuranalr için adaptör görevi yapar.

15 in 1 spor kit 35 tl

1 x Racing Wheel
1 x Tennis Racket
1 x Baseball Bat
1 x Golf Club
1 x Controller Grip
1 x Crystal Wii Controller Cover
1 x Cleaning Cloth
1 x Silicon Skin for Remote
1 x Silicon Skin for Nunchuk
2 x Remote Skin
2 x Dust Prevent Cover
2 x Strap

Wii Nunchuck Remote Silikon Koruma 15 tl

Wii 3 in 1 Şarj İstasyonu 25 tl

Wii 2 in 1 Şarj İstasyonu 20 tl

Nintendo Wii Fishing Rod olta seti 30 tl

Wii balık oltası, balık tutma oyunlarını daha iyi oynamanız için tasarlanmış bir aksesuar. Bu aksesuarda bir olta bölümü (yani çubuk) birde çekme bölümü bulunmakta. Çubuk bölümüne wiimoteu çekme bölümüne ise nunchuckı takarak kulanıma hazır hale getiriyoruz

Wii Remote Controller Wüü marka kaliteli 75 tl Garantili

Nintendo Wii′nin devrim yaratan özelliği "Wii Remote" adı verilen oyun kumandasında gizli. Gelişmiş bir 3 boyutlu hareket algılayıcı olan kumanda ile oyunlardaki aksiyonları birebir kendiniz yapıyormuş gibi hissedeceksiniz. Oyun kumandanız bir tenis raketi, bowling sopası, samuray kılıcı ya da bir direksiyon yerine geçebiliyor.

Wii Nunchuck 30 tl

Wii Kumandası ile beraber destekleyen oyunlarda kullanılır. Hareket algılama özelliği vardır.

Kontorland marka wii-ps2-ps3-pc uyumlu davul 65 tl

ROCK BAND VE GUITAR HERO OYUNU İÇİN TASARLANMIŞTIR

Wii Gitar wii- ps3-ps2-pc uyumlu 100 tl

Nintendo wii+Playstation 2+Psp+Playstation3+Xbox360+ Teknik Servis ve Modifikasyon işlemleri Tüm konsol ve aksesuar Satışları Oscar Technoshop 0212 660 93 51 www.wiiTurkiye.com

25 kez düzenlendi. En son 06/08/2010 11:42 tarihinde Oscar Technoshop tarafından düzenlenmiştir.
Re: Nintendo Wii Aksesuar Çeşitleri süper fiyatlar.
16 February 2010 16:54
Tuncay ve hakan abi bilardo ıstakası ve dans örtüsü fiyatları için teşekkürler..Daha ucuza bulamamıştım, çok sevindirik oldum falan smiling smiley
16 February 2010 17:01
Güle güle kullan modbo yeni aksesuarlarım yolda yakında ilanı güncellerim ufaklığa selam teşekkürler.
16 February 2010 21:27
hocam zapperin markası ne?
17 February 2010 10:16
ürün orijinali ile kullanım olartak aynı fakat kutusunda wüü yazıyor marka olarak .
17 February 2010 13:17
hocam peki bu sattığınız ürünün bir resmini koyarmısınız buraya. zira sizin ilk mesajdaki resim wii nin orjinal zapper resmi. alacaksak ne alacağımızı bilmek gerekli diye düşünüyorum.
17 February 2010 13:28
Pardon yanlış resim yüklemişim güncelliyorum ilanı birazdan.
17 February 2010 13:37
Resim değiştirilmiştir Timsak .
18 February 2010 12:27
hocam ben bu aletten aldım ama remote buna sığmıyor. kalıbını küçük yapmışlar bunun. sizden resim istememin sebebi buydu.
hayırlı işler dilerim.
18 February 2010 12:58
timsak
hocam ben bu aletten aldım ama remote buna sığmıyor. kalıbını küçük yapmışlar bunun. sizden resim istememin sebebi buydu.
hayırlı işler dilerim.

TİMSAK Öncelikle şunu belirteyim günde en az 3 adet tabanca satmaktayım ve böyle bir sorunu ilkkez senden duydum soruna cevap olarak tek söyleyebileceğim. Bu ürünler çin üzerinden gelir orada yaptırılır Bir prti piyasaya senın tabancayı aldıgın yere sorunlu gelmiş olabilir ama buda demek deil her gördüğün aynı resimdeki tabanca da mühendist lik hatası vardır dıye bir kaide yok bizzat denedim merakımdan sana yanıt vermek için sorun görülmüyor. görüşmek üzere .
18 February 2010 15:34
hocam istersen sana resmini gönderebilirim. orjinal kumanda ve nunchuk için uyumlu değil sad smiley
belki yan sanayi kumandalarda problem çıkmıyordur.
18 February 2010 16:49
denedimi söylüyorum neyse bu konu hakkında daha fazla msj yazmıyorum.
19 February 2010 10:00
Bende Zapper'dan ve Tabanca'dan aldım Mediamarkt'tan orijinal, lisanslı ürün, remote biraz zor giriyor, onu sokmanın yöntemi ise zapper'in ucundaki camlı bölümü çıkarmak. Başka türlü sokamazsın. Ben kırıyordum az kalsın.
19 February 2010 14:38
Bu arada merak ettim, Wii Fit orjinal mi 2. el mi? O fiyata nasıl oluyor?
19 February 2010 14:54
wii Fit İçinden çıkan Oyun Orijial deildir 2 adet oem oyun veriyoruz orijinal yerine kendi içinden cıkanı ek olarakta wii fit plus

Dvd hediyemiz var yani sadece chipli konsolu olanlar kullanabiliyor diğer wii fit fiyatı yüksek olduğu için bunları getirdik birebir aynı kullanımı ceb yakmıyor garantilidir. sonucta chipli konsollarda cd nin pek önemi yok .
14 March 2010 13:52
aldığım ürünleri ucuza almama rağmen bu kadar mı kaliteli olur yaaa. 1-2 yıldır kullanıyorum ve hiçbirşey olmadı. kesinlikle kardeimden alın sorun yaşamayın. alın sizde rahat edin.
14 March 2010 14:09
damattween
aldığım ürünleri ucuza almama rağmen bu kadar mı kaliteli olur yaaa. 1-2 yıldır kullanıyorum ve hiçbirşey olmadı. kesinlikle kardeimden alın sorun yaşamayın. alın sizde rahat edin.

Saol tolga abicim senin gibi değerli bir müşterim burdada kalitesını gösterdi çok teşekkürler yeni ürünler yolda görüşmek üzere.
17 April 2010 18:42
bende zapper aldım ve sorun yaşamadım fıyatıda çok iyi yakında motion plus almak için gelicem kolay gelsin .
17 April 2010 21:42
herzaman beklerim zapper ı beyendine sevindim .
tym
09 May 2010 12:40
classic controller orjinal mi?
09 May 2010 21:10
her ikiside mevcut fiyat aynıdır. 2 ayrı çeşit
05 August 2010 00:04
malum benim derdim classic controller pro siyah lazim.

buraya normalini yazmissin ama pro elinde var mi acaba , ne kadar vede kargoyla gonderme imkanin var mi ?
05 August 2010 09:54
elimde bir yukarıda gördüğün var birde remote ye takılan classic kontrol var beyaz renk ikiside istiyorsan hemen kargolarım.

istediğin bu fakat bu ürünü dükkanlarda bulamassın marketlerde bulursun onunda fıyatı gereksispahalı. düşündüğün nokta analog tuşlarının çabuk bozulmasıysa çok sattık bu üründen 2 tane fılan gelmiştir geri oda 2-3 ay sonra .

1 kez düzenlendi. En son 05/08/2010 09:57 tarihinde Oscar Technoshop tarafından düzenlenmiştir.
05 August 2010 15:55
@oscar technoshop tesekkur ediyorum alakan icin orjinal yan sanayii kiyasindan once siyah ve pro olmasina dikkat ediyorum , benim wii siyah ta pek hos durmaz , salonda barindirmazlar sonra grinning smiley

suan icin siparisim yok arastirma asamasindayim , tesekkurler.
06 August 2010 11:20
Karaoke mikrofon güzelmiş, Burada paylaşılmış olan oyunda çalışır mı aceba? grinning smiley
06 August 2010 11:25
Singstar sing it o tip oyunlarda kullanıldıgını biliyorum .
21 August 2010 22:43
wii mi yeni aldım bu aksesuarları sizden
nasıl satın alıyoruz acaba yardımcı olabilirmisiniz
21 August 2010 22:50
Wii Araç Şarjı ne amaçla kullanılır ben pek anlamadım aracın içerisinde wii oynamak biraz zor olsa gerek grinning smiley
22 August 2010 13:15
samy
Wii Araç Şarjı ne amaçla kullanılır ben pek anlamadım aracın içerisinde wii oynamak biraz zor olsa gerek grinning smiley

Çok satılan bir aksesuar değildir.

en son sattığım kişi vip karavanında oynamak için almıstı. v.s smiling smiley
22 August 2010 13:17
burakdurhasan
wii mi yeni aldım bu aksesuarları sizden
nasıl satın alıyoruz acaba yardımcı olabilirmisiniz

@burakdurhasan

dilediğiniz ürünü bize belirterek vereceğiniz adrese aynı gün kargo yapılır ödeme konusu vereceğimiz hesap nosuna yatırılır.

mağazamıza gelerek de alabilirsiniz. gittigidiyor üzerinden satışa sunabilirim ben her şekilde satmaya çalışıırm siz nasıl tercih ederseniz.

görüşmek dileğiyle.
Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 30
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!