Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

Nintendo Wii Aksesuar Çeşitleri süper fiyatlar.

Gönderen Oscar Technoshop 
Re: Nintendo Wii Aksesuar Çeşitleri süper fiyatlar.
22 August 2010 21:22
Oscar Technoshop
samy
Wii Araç Şarjı ne amaçla kullanılır ben pek anlamadım aracın içerisinde wii oynamak biraz zor olsa gerek grinning smiley

Çok satılan bir aksesuar değildir.

en son sattığım kişi vip karavanında oynamak için almıstı. v.s smiling smiley

ancak öyle olur zaten kamyonun kasasında falan oynamak için de olur belki smoking smiley
25 August 2010 15:27
Abi ben Wii Zaper Tabancayi almayi dusunuyorum.Ankaraya posta yollar misin?Posta parasini kim odeyecek?Cevaba gore dusunecem
25 August 2010 15:59
Kargo ücretisize ait bizim kar oranalrımız çok düşük şöyle söylim tabancada 5 tl kazanıyoruz sürümden kazanıyoruz kargo bizden olunca bişey kazanmamış oluyoruz. sizin için uygunsa alım yaptıgınız gün yollarım. görüşmek üzere.
25 August 2010 17:40
Abi ben trye dondugumde siparisi veririrm
23 September 2010 14:26
merhabalar..
benim ogrenmek istedigim bu kareoke mikrofonlarını neogamma lı wii ye indirdigimiz pal oyunlarla kullanıp kullanamıcagımız? orjinal oyun sıkıntısı oluyor mu?
23 September 2010 14:33
cherrie
merhabalar..
benim ogrenmek istedigim bu kareoke mikrofonlarını neogamma lı wii ye indirdigimiz pal oyunlarla kullanıp kullanamıcagımız? orjinal oyun sıkıntısı oluyor mu?

Kullanabilirsin ama müzik oyunları genelde IOS 37 kullandığı için sıkıntı olabilir. Neogamma bildiğim kadarıyla sadece IOS 249'u kullanıyor, bu durumda IOS 249'u 37 bazlı yüklemek gerekir... Waninkoko'nun CiosX Rev20 installer programı ile IOS 249'u bu şekilde 37 bazlı yükleyebilirsin.

"security, like correctness, is not an add-on feature." andrew s. tanenbaum, 5.4.4 design principles for security (operating systems, design and implementation second edition)
twitter | blog | homepage
25 September 2010 17:22
cherrie
merhabalar..

selam

denedim sing it oyunlarının çoğunu oynayabiliyorsunuz neogamma üzerinden bunu siz dert etmeyın urunu aldıgınızda bize cıhazı yollayınız biz gereken işlemleri halledip size geri yollarız bunun için bir ücret talep etmeyıs

saygılar.
09 January 2011 16:41
merhabalar . Sizin dükkanla komşu sayılırız ben de şehit nusret sokakta oturuyorum . Guitar hero için bateri almayı düşünüyorum ama fotoğrafta turuncu kısmı göremedim smiling smiley ps3 için kaliteli bir markada 5davul olduğunu görmüştüm bunda turuncu yok nasıl hallolur ve stokta var mı ona göre uğrayıp alacağım ?
09 January 2011 21:38
Turuncu zil oluyor sanıırm bunda o görevi yuvarlaklaırn kenar kızımları yapıyor.

ben sizin için bakarım haber veririm toptancıma.

1 kez düzenlendi. En son 31/01/2011 16:47 tarihinde Oscar Technoshop tarafından düzenlenmiştir.
27 January 2011 10:56
elinizde 2 adet beyaz wii classic contraller pro varmı?Bir de şarj cihazı istiyorum pilleriyle beraber fiyat hakkında bilgi verirseniz sevinirim.Kolay gelsin
28 January 2011 18:46
selamlar..

2000 mh lık piller ve ikili şarj etme standı 30 tl .

elimizde şuan için pro controller yok pro olmayanı mevcut.
28 January 2011 22:04
Merhaba yine ben smiling smiley
Toptancınızla görüştünüz mü ? Kontorlanddan daha kaliteli bir marka arıyorum açıkçası size nasıl açıklarım bilmiyorum gittiğim ps3 kafelerdeki standart bateri ama yükseklik ayarı vs. var kontorlandınki biraz çocuk oyuncağı gibi kaçıyor.
31 January 2011 15:19

Bu ürün işinizi görüyormu .

wii için gördüğün en kaliteli set budur. zaten lisanslı set. fiyatı resimdekilerin hepsi dahil. 300 civarında olmalı. elimizde mevcut değil. ...

1 kez düzenlendi. En son 31/01/2011 15:21 tarihinde Oscar Technoshop tarafından düzenlenmiştir.
28 February 2011 10:22
merhaba ben de zapper almayı düşünüyorum. sorun yaşayan bir kişi dışında birşey yok anlaşılan.
bu ürünün siyahını bulma şansımız var mıdır. wii siyah olduğu için ben de uyumsuzluğu pek sevmiyorum.
01 March 2011 16:25
zapperde sorun yok smiling smiley ama sıyahıda yok beyaz var elimde.
03 March 2011 16:50
Merhaba oscar abi wii fit plus varmı elinde varsa ne kadar?
03 March 2011 23:35
orjinal lisanslı paketi şuan elimde yok birkaçgün içinde gelicek en son 100 $ dan satmıştık dilersen yansanayi garantili 3 yıldır sattığım bir üürn var hiç şikayet duymadım 130 tl fıyatı marka tasco games wii fit ve wii firt plus oyununu + birkaç fitness ve cardio oyununuda hedıye olarak hdd ye yüklüyoruz ürünün yanında görüşmek üzere.
04 March 2011 15:23
Peki yan sanayi ve hiç sorun yaşamadın ayrıyaten birkaç oyun hediye + 3 yıl garanti ve sadece 130 TL walla iyiymiş neyse ben biraz zaman geçtikten sonra muhtamelen alacağımı düşünüyorum..
07 March 2011 14:26
se.wii
merhaba ben de zapper almayı düşünüyorum. sorun yaşayan bir kişi dışında birşey yok anlaşılan.
bu ürünün siyahını bulma şansımız var mıdır. wii siyah olduğu için ben de uyumsuzluğu pek sevmiyorum.

ben aldım zapper'ı gayet güzel smiling smiley siyahla beyaz da çok kötü durmadı inanın smiling smiley

kargo biraz pahalı geldi bana istanbul ankara 8 tl falan ama sağlık olsun.
Ürün kaliteli ve güzel.
12 March 2011 08:08
iyi günlerde kullanın . görüşmek üzere.
15 March 2011 15:49
Abi bni hatırladın mı iki m+ bide resort almıştım hergün oynuyorum çok teşekkürler...
15 March 2011 23:10
bencileyin
Abi bni hatırladın mı iki m+ bide resort almıştım hergün oynuyorum çok teşekkürler...

Güle güle kullan görüşmek üzere.
22 May 2011 09:20
Elinizde wii ile uyumlu Tasco kowboy gitar var mı?
22 May 2011 10:54
tasco gitar sürekli mevcut .
22 May 2011 11:31
Oscar Technoshop
tasco gitar sürekli mevcut .

Aşağıdaki gitar değil mi? İlk sayfadaki Rock Zero çok iyi değil.

22 May 2011 11:47

bu resimdekini satıyoruz. yarın senin resimde gösterdiğin gitar için görüşüp sana buradan bilgi vereceğim.
23 May 2011 11:08
dostum sordum gitar ı getiren firmaya artık bu modelden gelmıyormuş bir firmaya toplu hepsını satmıs orjınalınde bu senın resımdekı desenler olmuyormuş. gitarı alıp satan kişi kendısı yapıstırmıs bu desenleride. ya baska bir gitar bakmalısın yada birdaha aynısı gelirmi ihtimaliyle gelmesını beklıceksın. .
03 September 2011 10:25
ben bir tane motion plus alacaktım ankaraya gönderirmisiniz
13 September 2011 10:17
ben sizden classic controller alıcam nasıl olacak o iş ankaradayım
16 September 2011 20:22
bence fiyatlar çok pahalı zapper ı 10 tl ye classic controller i 13 tl ye wii fit i ise 78 tl ye bulmak mümkün .

Friend Code'ler
Cod MW R.:4327-8871-9997
Mario KART:0261-4794-4287
Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 29
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!