Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

DVD den Oyun çalıştırma

Gönderen yuskar01 
DVD den Oyun çalıştırma
15 February 2010 19:42
arkadaşlar merhaba

ben 4.1 e PAL kullanıcısıyım

preloder!a kadar tüm uygulamaları forumda belirtilen şekilde kurdum

ancak preloderda hack kısmında ne gibi ayarlar, setting kısmında ne gibi ayarlar yaparak DVD den oyun oynayabilirim

her türlü ayarlarda değişiklik yapmama rağmen olmadı

bana birkaç tüyo, en azından sizin ayarların ekran görüntülerini gönderirmisiniz

Re: DVD den Oyun çalıştırma
15 February 2010 20:08
dvd den oyun oynamak icin neogamma adli programi indirip apps icine atip hbc icinden calistirman lazim....
disk kanalindan oyun oynayamazsin,ayrica priiloader ile alakali degil dvd den oyun oynamak,peiiloader da region ayalari yapabilirsin
mesela region channel ayarini etkinlestirerek pal makina da ntsc wiiware oyunu yukleyip oynayabilirsin...
ayrica simdi hatirladim ben de dvd den oyun oyun oynayamiyor dvd film izleyemiyordum hermes kurulumu yaptiktan sonra calisti...
film ile ilgili oldugunu iyi biliyorum ama dvd den oyun icin direk alakalimi bilmiyorum..
unutmusum eger yeni makinan varsa yani yeni surucuye sahipse dvd den oyun oynayamazsin hdd uzerinden oynaman lazim

1 kez düzenlendi. En son 15/02/2010 20:10 tarihinde dedezade tarafından düzenlenmiştir.
15 February 2010 20:14
Merhaba,
Dvd'den oyun oynamak için preloader hack'i yok. Wii'nin sürücüsü D3-2 değilse Cios yükleyerek ve Neogamma kullanarak yapabilirsin dediğini... Wii'nin sürücüsü D3-2 ise usb loader'ları kullanmak durumundasın.

Aşağıdaki siteden wii'nin seri numarasını kullanarak sürücü tipini öğrenebilirsin.

WiiDrives
15 February 2010 21:25
neogamma indirecek herhangi bir link bulamadım

link verirmisiniz
15 February 2010 21:36
Kanal
------------------------------------------
[www.wiidewii.com]

[www.mediafire.com]

[www.mediafire.com]

HBC içinden
-----------------
[www.mediafire.com]
Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 33
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!