Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

cfg usb loader kanal versiyonu (yardim!) smiling smiley

Gönderen 129912994 
cfg usb loader kanal versiyonu (yardim!) smiling smiley
09 June 2010 18:17
ben google dan ve bu siteden bir turlu kanal versiyonunu bulamadim varsa koyar misiniz smiling smiley bide ben bu cfg(sd üzerinden calistirilan cfg ye) ile oyunlara foto fln eklicektim hata veriyor yüklerken (nette sorun yoq ta indiriyor sonra sd nin konumunu veiryor cannot ... bisiler yaziyor tam hatirlamiyorum simdi) ben bunun sorununun kanal versiyonu olmamasindan kaynaklandigini düsünüyorum dogru mu dusunuyorum? bide ben bi ara sd karti yanlislikla formatladiydim icindekilerin hepsi gittiydi ve baska bi oyunu kanal yapmak icin wad manager 1.5 fln attiydim sd karta ama wad manager i acinca hata veriyor anlamadim gitti her türlü wad manager i indirdim sd karti seciyorum menuden sonra hata veriyor... sad smiley bide kanal versiyonu eski versiyon verirseniz ben bunu update liyebilir miyim? pop oynuyorum da son versiyon olmasi lazim update lemezse artik pop oynama icin normal sd karttan acilanina girerim

1 kez düzenlendi. En son 09/06/2010 18:18 tarihinde 129912994 tarafından düzenlenmiştir.

Re: cfg usb loader kanal versiyonu (yardim!) smiling smiley
09 June 2010 20:13
sanirim foto derken cover lardan bahsediyorsun,coverlarin calismasi icin sd kartin kokunde usbloader adinda bir klasor daha olmasi lazim, yani apps dekinden haric,cunku coverlari buraya indiriyor.bunun kanal olmasi veya olmamasi ile alakasi yok.kanal versiyon derken forwerder olani var ama tam kanal olarak eski surumleri var bunlari da update edemezsin.forwerder olani [www.wiidewii.com] burdan indirebilirsin.wad manager wadlari sd kartin kokunde wad adli klasor icinden aliyor, wad klasorunu bulamadigi icin hata veriyor olabilir.
Re: cfg usb loader kanal versiyonu (yardim!) smiling smiley
09 June 2010 21:21
sagol dedezade valla ya cok iyi oldu sd karta format atilincahersey gitti dimdizlak kalmiştim grinning smiley
Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 34
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!