Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

VC/Wiiware için Sneek ve Triiforce alternatifini deneyenler

Gönderen WiiCrazy 
VC/Wiiware için Sneek ve Triiforce alternatifini deneyenler
31 May 2010 20:21
Bir de uLoader'a baksınlar, wad formundaki dosyaları sd/usb'ye kendisi kurup çalıştırıyormuş.

Ne diyorsunuz? dedezade sen sneek'ten %100 memnun musun mesela?

"security, like correctness, is not an add-on feature." andrew s. tanenbaum, 5.4.4 design principles for security (operating systems, design and implementation second edition)
twitter | blog | homepage

Re: VC/Wiiware için Sneek ve Triiforce alternatifini deneyenler
31 May 2010 21:11
sneek de oyunlar konusunda hic bir probem yok, ben gayet memnunum,triiforce da cok problemler var tavsiye etmem,uloader konusunu anlamadim nasil kurup calistiriyor? ,uloader i biraz kullanip denedim ama sadece wii oyunlarinda, begenmedim.
31 May 2010 21:15
özetle şöyle duydum, wad'ları bir klasöre atıyormuşsun, program kendisi sd/usb'ye atıp (showmiiwads'ın yaptığı gibi) çalıştırıyormuş.. nand dump alma falan yok yani... noob'lar için ideal... sanırım benim hiç ilgilenmediğim DLC desteği falan da varmış...

Neyse ben de en yakın buna Crap desteği getirirken test edicem, ben de wii oyunları dışında kullanmadım uLoader'ı... Arayüz açısından tatmin edici değil.

"security, like correctness, is not an add-on feature." andrew s. tanenbaum, 5.4.4 design principles for security (operating systems, design and implementation second edition)
31 May 2010 21:18
elimde 100 kadar wiiware oyunu var, bi deniyim bakayim simdi,yanliz hermes v5 falan gerekmiyor degilmi?
31 May 2010 21:20
Gerekiyor sanırım smiling smiley

cios_mload_source_install_4.1.rar

uloader_v5.1D.rar

31 May 2010 22:11
v5 kurmadan deniyorum,su an usb fat32 formatta, usb:/nand/install/ ...dizinine tum wad oyunlarini attim uloader e calistirinca otomatik olarak oyunlari yuklemeye basladi fazla oyun oldugu icin biraz surecek gibi,
31 May 2010 22:51
evet uloader wiiware oyunlarin da kullanilabilecek durum da, baya iyi calisiyor sneek e bir artisi var istediginiz kadar oyunu kurabilir ve oynayabilirsiniz yani kanal sinirlamasi yok ,oyunlari uloader kendisi kuruyor ben 60 kadar oyun kurdum biraz surdu kurulum,guzel tarafi uloader icin de her oyunu kanallar da gorebiliyorsunuz.
yanliz hermes v5 ioslarindan en az birisi sistemde bulunmasi lazim ,tavsiye olarak diger cioslari bozmamasi acisindan ios224 u v5 ile kurup,oyun ayarlarindan (her oyun icin) iosu 224 secerek, oynayabilirsiniz.oyunlarin gorunumunu ekde verdim.
unutmadan oyunlari kurabilmek icin usb:/nand/install/ veya sd:/nand/install/ dizinene kurmak istediginiz tum oyunlari atacaksiniz,yoksa kurulum ile ilgili herhangi bir sey gorunmuyor
edit:simdi hatirladim oyunlari install klasorune atmadan yedegini alin, aksi takdirde kurulduktan sonra tum oyunlar siliniyor

2 kez düzenlendi. En son 31/05/2010 23:03 tarihinde dedezade tarafından düzenlenmiştir.
Eklentiler:
| indir - uloader wiware.jpg (140.9 KB)
01 June 2010 00:02
Ben sneek takılıyorum. VC/Wiiware oyun kanallarını bile dolduramadığım için şu an pek te sorun olmuyor. Ama uloader da iyi bir alternatif gibi duruyor. Bir ara bütün bu yöntemlerin avantajlarını dezavantajlarını açıklayan bir rehber hazırlayıp koymak lazım. Üyeler kafasına hangisi yatarsa onu kullansınlar.
01 June 2010 00:47
uloader en forwerder kanalini da yukledim,acildiginda wii oyunlari ve wbfs surucu olmadigi icin direk wiiware oyunlari aciyor,oyunlarin calismasi ile ilgili bir problem olmayinca, bu oyunlar icin sneek den daha iyi oldu cunku daha hizli calisiyor ve oyunlari da usb ye atabiliyoruz, tabi kanal sinirlamasi da boylece ortadan kalkmis oluyor.
01 June 2010 16:04
bir kac tane ntsc oyun denedim ,uloader da calismadi ayarlara girdim ama bunun ile ilgili bir ayar yok,priiloader da region ayarlari da yapili ama calismadi,loader da calistigi icin sanirim priiloader en bir etkisi yok
23 July 2010 19:51
bende uloader la yukledim oyunlari.

fat kismina girince oyunlari goruyor ama calistirmaya calistigimda soyle bir hata mesaji verip wii menuye donuyor.

Fail Loading Fat FFs module. oyunlar ; defence your castle , family go kart , zombie land .

oyunlar pal , iki oyunu cios224 birini 222 ile denedim olmadi.sd kart sandisk 4gb hc

sneek kullan demeyin lutfen cok karisik geldi yuklemesi , forumdan okudum anlamadim valla.
23 July 2010 23:13
tupbas
bende uloader la yukledim oyunlari.

fat kismina girince oyunlari goruyor ama calistirmaya calistigimda soyle bir hata mesaji verip wii menuye donuyor.

Fail Loading Fat FFs module. oyunlar ; defence your castle , family go kart , zombie land .

oyunlar pal , iki oyunu cios224 birini 222 ile denedim olmadi.sd kart sandisk 4gb hc

sneek kullan demeyin lutfen cok karisik geldi yuklemesi , forumdan okudum anlamadim valla.

Başka bir konu altında aynı soruyu cevapladım sanıyorum... Neyse konu da güncelliğini yitirmiş ve bir yere uzanmayacak halde (dedezade zaten rehber hazırlamış şurada)... konuyu kapatıyorum...

1 kez düzenlendi. En son 23/07/2010 23:14 tarihinde WiiCrazy tarafından düzenlenmiştir.
Üzgünüz, konu kapalı olduğu için mesaj gönderemezsiniz.

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 37
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!