Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

Efsane geri döndü smiling smiley

Gönderen WiiCrazy 
Efsane geri döndü smiling smiley
03 October 2018 01:44
6 yıl aradan sonra Nintendo Türkiyeye geri döndü, wiidewii.com da tekrar aktif olur mu acaba diyerek forumun sağını solunu biraz elledim.

Bir süre buralarda takılacağım,

Gelen, giden olursa beklerim,

WiiCrazy

"security, like correctness, is not an add-on feature." andrew s. tanenbaum, 5.4.4 design principles for security (operating systems, design and implementation second edition)
twitter | blog | homepage
Re: Efsane geri döndü smiling smiley
03 October 2018 09:55
Wii duruyor hala 4.3e softmod her yıl just dance indirip atıyorum arada bir de oynuyoruz işte smiling smiley forumun tekrar aktifliği zor bence wii kalmadı ki forumu kalsın smiling smiley yine de kolay gelsin.
03 October 2018 12:01
Bizde de nadir oynanıyor. Tabii wii ile uğraşanların eski kalabalıklığına ulaşması pek mümkün değil ama sohbet olsun, muhabbet olsun o da yeter bize smiling smiley

"security, like correctness, is not an add-on feature." andrew s. tanenbaum, 5.4.4 design principles for security (operating systems, design and implementation second edition)
06 October 2018 03:27
Hey gidi hey. Şaka gibi 8 sene olmuş. Lise sona falan gidiyordum forum zamanında peh peh. grinning smiley Öyle internette gezinirken ikinci elde wii görünce aklıma geldi burası. Mesajı da görünce, ıssız adada şişeyle gelen mesajı okumuşum gibi hissettim.Biraz gezindim, eski mesajları görünce anılarım depreşti. Ben softmode yapacağım diye az kahrımı çekmemiştiniz WiiCrazy ve Tuzruhu smiling smiley Ne güzel aktifti buralar, mario kart turnuvası yapmıştık kaç kere. Zaten hayranıydım Mario Kart'ın, online serverları kapanınca bende kenara kaldırmıştım. Sonrada sattım hiç paraya. Ps4 çıkınca onu aldım, bayağıdır uzak kaldım Nintendo'dan. Pişman oldum açıkçası Wii'yi sattığıma. İkinci el bir tane alırım belkide tekrardan. Mario oyunları bile başlı başına almaya sebep.

Oyunlar almış başını gitmiş, switch konsol fiyatı olarak da el yakıyor. Olur da Wii gibi switch'e de softmode gelirse, buralar tekrar şenlenir. smiling smiley

_________________________________________________________________________________________________________

Mario Kart : 2278-9599-6680 Fifa Account : Sagopa Kajmer

_________________________________________________________________________________________________________
Ace
06 October 2018 07:43
Email spam olarak bir mesaj geldi tam siliyor iken ne göreyim döndük yazısı sevindim be yıllar sonra bile insan bir garip oluyor..grinning smiley

Aktif olsun olmasın bu forum özel benim için softmode burada öğrenip yaptığım Wii hala tv altında duruyor yıllar geçti ama o konsolun yeri hala aynı. Wii u ise oda kırıldı ne var ne yok yükledim bitirdim. Tabi bu yetmedi ülkenin kuru deli gibi uçmadan Switch almıştım Zelda için zevkle oynadım bitirdim, sonra birde pc üstünden 2k Cemu Emulator ile bitirdim. Şu an ne yazık ki kur vs. yüzünden Switch oyun alamıyorum o yüzden oda kırılmış sanırım bir el atmalı yakında.

Sohbet döndüğü sürece burada olurum en azından uğrarım.
06 October 2018 16:48
Spama düsmüs ama fark ettim ben de sonanda. Ulan bu siteye kaydoldugumda 8. sinif bitmisti yaz tatilinde kücük kardesimle Wii'yi kirmaya yetlenmistik ve basardik. Ah ne günlerdi
Bundan sonra belki burda Nintendo Switch kirmayla ilgili gönderiler olur
06 October 2018 19:22
Herkese merhaba, foruma arada bir girip bakıyordum hareket var mı diye ama olmayınca kenarda bekliyordu linki. Tozlu raflardan indirme vakti yaklaşıyor. Elime switch geçer ise ben de nasıl yapılır filan gibisinden bir rehber hazırlarım smiling smiley
07 October 2018 01:15
Tekrar hoşgeldiniz hepiniz smiling smiley

Çocuktu, diğer projelerdi derken benim de forumdan ayağım kesildi. Araya zaman da girince burası sıfır noktasına geriledi sad smiley

Ama yeniden başlamak için stoklar hazır smiling smiley

Wii'ler inanılmaz ucuzladı, arada denk gelirse alıyorum, içlerinde full brick olanlar da var. Bir nand programmer bulabilirsem bunların tamirine girişmeyi düşünüyorum.

Ace
07 October 2018 01:34
Switch için bir rehber yapılır ise ilerisi için süper olur. Benim alete yakında bir el atacağım işlem sonrası bir konu açıp bilgi veririm. Hala şu online işini çözmelerini bekledim eskiden wii olsun wii u olsun hack sonrası online içinde bir sorun olmuyordu. Şu an ise Switch o kadar hızlı kırıldı ki ve bu sorun öyle çözülecek bir olayda değil direk grafik kartı açığı var ama bu seferde alete nintendo online direk kapıyor. Keşke online izin veren bir yol bulunsaydı zaten bu açık yüzünden 2019 yılında yeni seri çıkartma planları var baya rezil oldular..
07 October 2018 12:52
Commodore.gen.tr'den bir arkadaş Özay Turay vakit bulduğunda Switch nasıl kırılır falan anlatacak.

Güncel fiyatlarla Switch almak biraz zor smiling smiley Ben epey bir zaman daha beklerim almak için.

Şimdiye kadar en fazla parayı verdiğim konsol sanırım Ps3'tü, o da 1000 tl altıydı. Gerçi o zamanlar tl değerliydi ama şu kriz ortamında bu işlere ciddi paralar harcamak zor sad smiley

1 kez düzenlendi. En son 07/10/2018 12:52 tarihinde WiiCrazy tarafından düzenlenmiştir.
07 October 2018 23:00
Hoş geldin eski dost yaş 40'a dayandı ama wii keyfi hala devam hard+soft modlu wii ile hala monster hunter oynuyorum...
Ace
09 October 2018 20:48
Hadi bakalım rehber gelirse baya iyi olur. Fiyat olarak hak veriyorum ben Switch çıktıktan kısa süre sonra Usa üstünden almıştım maliyeti 1200 tl buldu, şimdi ise 2-2.5 katı fiyat isteyenler var bu miktarda parayı bende vermem hele ki kırılmasa elimde patlamış bir el konsolu olacaktı. Oyunları aşırı pahalı ve indirim döneminde bile hala 60$ oyunu 50$ satıyorlar indirim asla %15-20 geçmiyor.
14 October 2018 11:04
valla nasıl mutlu oldum anlatamam spam da görünce sizi,tv altında hala softmodlu wii duruyo oynamıyoz ama kıyamıyom satmaya,xbox 360 vardı xkeyli onu satıp ps4 sonra onuda satıp ps4 pro aldım.wii yi ebaydan almıstım 2008 yılında gümrükdü kargoydu uğraşması bile heyecan vericiydi.wiicrazy sayesince softmod yaptım kendisine tekrardan yıllar sonra teşekkür ederim...switch emulatör yada softmod çıkarsa bu site üzerinden devam edin lütfen belki tekrar hareketlendiririz buraları,sağlıcakla kalın wiidaşlar...
Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 11
Ziyaretçi Rekoru: 482 tarih 02 July 2012

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!