Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

mediaplayer ce ve geexbox yardIm.

Gönderen karaejder07 
mediaplayer ce ve geexbox yardIm.
02 January 2010 09:28
Wiime gecengun geexbox kurdm ve flashdiskten rahatlikla film seyrede biliyordum fakat ertesi gun actigimda yani hbc den geexbox atikladigimda siyah ekran geliyor ve hicbir komut veremi yorum.Benzeri bir sorunum daha var mp ce yi kurdum fakat usb bellegimi gormuyor yardim edersseniz sevinirim.

Re: mediaplayer ce ve geexbox yardIm.
02 January 2010 09:43
geexbox u yeniden kur duzelir
mplayer ce icinde sana tavsiyem hermes cios kurulumu yapman bir yerlerde hermes ciosla kullanim hakkinda birseyler okumustum
bende su an hermes cios yuklu ve mlayer ce ile tum hdd leri her iki usb portdan da goruyorum hermes kurulumunu
[konsol.tepetaklak.com] burda anlattim yapabilirsin.
02 January 2010 09:47
bu hermes tamolarak ne yapiyor biraz acarmisin€
02 January 2010 09:51
bu hermes dedigimiz ios 202 222 223 bunlar hermes denen vatandasin yapmis oldugu custom ioslar
mesela wii de normal dvd filmlerini calistirmani saglar
oyunlari fat32 veya ntfs diske atarak oynamani saglar dedigim gibi mplayer ce nin hermes ile iyi calistigini duymustum ki bende kullaniyorum ve usb ler ile herhangi bir problem yasamamam da bunu dogruluyor....
sistemine rahatlikla kurabilirsin ...
25 January 2010 12:44
b u hermes iyi bir seymis benim müzik oyununda mikrofonu tanimiyordu..

223 üzerinden calisiyor ama !
30 January 2010 22:53
Bende geebox ve media player ce de problemler var iki uygulamayı açmaya çalışdığımda da siyah ekranda donup kalıyor ve wii yi kapatıp açmam gerekiyor sorun nedir.4.1E
30 January 2010 23:29
hbc icindenmi calistiriyorsun yoksa kanal olarak veya forwerder olarakmi kurdun
sana tavsiyem usb yi wiiden cikar bir dene bakalim gene yapacakmi ayni seyi
30 January 2010 23:35
bu arada aklima geldide ayni seyi mplayer ce de hic yasamadim ama geexbox da yasamistim sd karttan bu programlara ait dosyalari silip yeniden yuklemeyi dene
30 January 2010 23:50
dedezade
bu arada aklima geldide ayni seyi mplayer ce de hic yasamadim ama geexbox da yasamistim sd karttan bu programlara ait dosyalari silip yeniden yuklemeyi dene
Abi hbc içinden çalıştırıyorum tahminim usb den yapıyor bi deneyeceğim bakalım geebox bir kere çalıştı sonra çıktım tekrar çalıştırayım dedim olmadı mplayer i hiç açamadım?Birde arkadaki 2.usb çalışıyormu?
31 January 2010 00:16
@alperg2 : IOS 202 (hermes'in homebrew için olan cios'u) yüklü mü wii de? Gerçi bu olmasa da çalışır ama, belki de dedezade'nin de dediği gibi hdd'den olabilir.

[code.google.com]

Valla üstteki issue listesinde o kadar çok problem sıralanmış ki, tahmin etmek de zor smiling smiley
Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 37
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!