Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

whiite-linux

Gönderen geda 
whiite-linux
05 October 2010 07:38
wii içinde linux çalıştırılabiliyormuş daha önce deneyen ve başarılı olan varmı bir ara denemiştim çalıştıramamıştım smiling smiley

whiite-linux

Re: whiite-linux
05 October 2010 08:36
Ben çalıştırmıştım, çok ta zor değil... ext2/ext3 gibi özel dosya sistemi kullananlarda sadece sd kartın ikinci bölümünü linux altında formatlamak gerekiyor...

Ben crt tv ile kullandığım için kullanmak çok ta mantıklı değildi, wireless desteği de yoktu... LCD tv ile yeni wireless destekleyen halleri kullanılabilir aslında...

Ama çok fazla bir şey beklememek lazım, wii için linux nerdeyse ölü doğdu, doğru düzgün uğraşan kimse kalmadı... Wii'ciler de ps3 / iphone gibi mecralara kaydı son zamanlarda...

"security, like correctness, is not an add-on feature." andrew s. tanenbaum, 5.4.4 design principles for security (operating systems, design and implementation second edition)
twitter | blog | homepage
05 October 2010 09:14
WiiCrazy vermiş olduğun bilgi için sağol.

Klavye desteğinin olması güzel gibi görünüyor internette gezmek için mesajlaşmak için onun haricinde dediğin gibi pek bi cazibesi yok bir ara network üzerinden video izlemek için denemiştim ama olmamıştı sonrada MPlayer CE playerla da tanışınca bırakmıştım. Uzun bir zamandırda wii ile ilgilenmiyordum bu formu görünce iştahım kabardı smiling smiley)))
05 October 2010 10:31
WiiMC ile kablosuz ağdan bile film, müzik kıl tüy işlerini yapabiliyorsun.
Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 22
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!