Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

wiiMC .wad

Gönderen qawsed 
wiiMC .wad
27 August 2010 09:53
wiiMC .wad olarak bi turlu bulamadim yoksa bole bi sey yok mu ?

sonunda buldum vede cok guzel calisiyor

[uploading.com] almak isteyenler burdan

1 kez düzenlendi. En son 27/08/2010 10:59 tarihinde qawsed tarafından düzenlenmiştir.

Re: wiiMC .wad
27 August 2010 10:59
Resmi sitesinden forwarder'ının kurulum programı var, onunla kanal olarak yükleyebilirsin.

"security, like correctness, is not an add-on feature." andrew s. tanenbaum, 5.4.4 design principles for security (operating systems, design and implementation second edition)
twitter | blog | homepage
27 August 2010 11:00
WiiCrazy
Resmi sitesinden forwarder'ının kurulum programı var, onunla kanal olarak yükleyebilirsin.

tesekkurler aslinda kendim bi tane yaptim CustomizeMii ile kanal olarakta yukledim ama acilmakta biraz gecikince bende fazla karistirmmadan geri sildim.
27 August 2010 11:11
priiloader yüklemişsindir inşallah... custom kanallarla ne zaman banner brick'e uğrayacağın belli olmaz.

"security, like correctness, is not an add-on feature." andrew s. tanenbaum, 5.4.4 design principles for security (operating systems, design and implementation second edition)
27 August 2010 15:31
WiiCrazy
priiloader yüklemişsindir inşallah... custom kanallarla ne zaman banner brick'e uğrayacağın belli olmaz.

kendi yaptigim icinmi nette buldugum icin mi ?
27 August 2010 15:37
qawsed
WiiCrazy

kendi yaptigim icinmi nette buldugum icin mi ?

ikisi için de.

27 August 2010 15:44
bu priloader softmode rehberinijn icinde yer aliyomuydu ? ben bitek rehberdekileri kurdum bide verdigim wad dosyasini ?
27 August 2010 16:17
burda fazla wad uzantili dosya paylasilmiyor, paylasilsa bile ornekteki gibi: [www.wiidewii.com] semi brick e karsi kullanicilar uyariliyor
Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 31
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!