Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

Epic Mickey

Gönderen Ati 
Ati
Epic Mickey
08 October 2009 14:34

Disney+Warren Spector=Epic Mickey

Süper olacak bu oyun.Sadece Wii'ye çıkıyor.Kalem, silgi, fırça vb. eşyaları Wiimote'la kullanacakmışız.Wii'nin en iyi oyunlarından biri olacak NMH2 ile.

1 kez düzenlendi. En son 08/10/2009 19:16 tarihinde WiiCrazy tarafından düzenlenmiştir.

Re: Epic Mickey
19 October 2009 10:24
Süper bir oyun olacak gibi. Youtube da vs oyunun artwork'larına dair videolar dolaşmaya başladı.

Kimileri Disney'in ilk kez ortaya çıkan, karanlık yönüyle ilgili bir takım prodüksüyonlar yapmış. Spekülasyonlar şöyle dursun gerçekten de bu kurgu Disney'den çok American McGee'den beklenirdi... Disney bu oyunla çehresini değiştirmeye çalışıyor gibi görünüyor. Ortaya çıkacak şeyi hep beraber göreceğiz...

Ok heres what the REAL story is.Oswald The Lucky Rabbit was a Disney chracter before the 1930's which was when mickey Mouse was created. People loved Mickey so much that Oswald was shunned from the world and forgotten by almost everyone. In the story of Epic Mickey Yensid (spell it backwards) makes a beautiful world for his forgotten creations and Oswald is its earliest resident. The world bears an uncanny similarity to a certain Disney theme park and its many attractions.

(youtube'dan bir yorum)

1 kez düzenlendi. En son 19/10/2009 10:26 tarihinde darkhunter tarafından düzenlenmiştir.
19 October 2009 12:56
Merhaba arkadaşlar,

Genel anlamda yorumum şu, nintendo ile ilgili bir oyun sitesi var, ancak haberlerine birkaç oyun denemesinden sonra güvenim kalmadı,

Genelde şöyle oluyor format

"Wii'nin beklenen oyunlarından xxxxxxx 'nın çok süper olacağı açıklandı, yapımcılar wii kullanıcıları için özel bazı süprizler olduğunu belirttiler, XXXX wii'nin en iyi oyunlarından biri olması bekleniyor"

Bakınız eski conduit, tape-it vs haberlerine , buraya xxxxx i e herhangi bir isim koyalım gitsin..

Bu yüzden bekleyelim görelim diyorum her zaman smiling smiley Biraz olumsuz oldum ama.. Hala Wario, SM Galaxy, Rayman, MoH 2, COD WOW oynuyorum, çünkü yeni çıkan hiçbir oyunu beğenemedim, bu tip haberlerde beni heyecanlandırmak yerine kuşkulandırır oldu smiling smiley
Ati
19 October 2009 13:26
DuncanIdaho demiş ki:
-------------------------------------------------------
> Merhaba arkadaşlar,
>
> Genel anlamda yorumum şu, nintendo ile ilgili bir
> oyun sitesi var, ancak haberlerine birkaç oyun
> denemesinden sonra güvenim kalmadı,
>
> Genelde şöyle oluyor format
>
> "Wii'nin beklenen oyunlarından xxxxxxx 'nın çok
> süper olacağı açıklandı, yapımcılar wii
> kullanıcıları için özel bazı süprizler
> olduğunu belirttiler, XXXX wii'nin en iyi
> oyunlarından biri olması bekleniyor"
>
> Bakınız eski conduit, tape-it vs haberlerine ,
> buraya xxxxx i e herhangi bir isim koyalım
> gitsin..
>
> Bu yüzden bekleyelim görelim diyorum her zaman
> smiling smiley Biraz olumsuz oldum ama.. Hala Wario, SM
> Galaxy, Rayman, MoH 2, COD WOW oynuyorum, çünkü
> yeni çıkan hiçbir oyunu beğenemedim, bu tip
> haberlerde beni heyecanlandırmak yerine
> kuşkulandırır oldu smiling smiley

Heyecanlan.Şu oyunu başka birisi olsa direk "loser" kategorisine koyarım.Ama bu oyunun yapımcısı efsanevi Warren Spector."Epik" bir oyun olacak.
16 November 2009 12:19
Disney'in Square Enix ile ortaklaşa yaptığı "Kingdom Hearts" oyunu çok beğenilmişti.Warren Spector ile birlikte daha iyisini yapacaklarına eminim.Epic Mickey beklediğim az sayıdaki oyunlardan birisi.Adı gibi "Epik" olmasını temenni ediyorum smiling smiley
28 December 2009 10:39
Merhaba arkadaşlar ;
Sizce "Sin and Punishment 2 " nasıl bir oyun olur ?
29 December 2009 11:25
biraz araştırma sonucu epic mickeyde fos çıktı arkadaşlar bence 3d motor vasat gibi youtube de bir kaç resim eklenmiş birde video var pek iç açıcı değil bence bu oyunu 3d animasyon dan ziyade 3d cartoon yapsalardı resimlerdeki çizimler gibi daha hoş olabilirdi umarım oyun çıkınca dediklerim ters çıkar ama sanmıyorum
Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 34
Kullanıcı Rekoru: 11 tarih 08 June 2011
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!