Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

Lego Indiana jones stokta

Gönderen DiABOLiCAL 
Lego Indiana jones stokta
10 July 2010 15:55
İhtiyacı olanlar aşağıdaki siteden alabilirler, Türkiye'ye ücretsiz kargo var. Fiyat Sterlin'dir, kur ortalma 2.3 civarında olması lazım.

[www.mymemory.co.uk]

Re: Lego Indiana jones stokta
10 July 2010 19:54
Çok enteresan bir şey daha var. Aşağıdaki linkte bahsetmiş olduğum indirim devam ediyor. checkout dediğinizde discount code alanına LAST20 yazdığınızda fiyat 17.56 Sterline düşüyor, ki bu da 40TL civarında birşey yapıyor. İhtiyacı olan, almayı düşünen kaçırmasın derim.

[www.wiidewii.com]
14 July 2010 11:04
aldım biraz önce 3 tane kaldı artık.. hazır girmişken 4 gb sandisk extreme III aldım yanında acayip ucuza geldi.. ilk defa yurtdışından alışveriş yapıyorum.. umarım sıkıntı olmaz.
17 August 2010 05:56
İhtiyacı olanlar bu siteden halen alabilirler, ürün stokta gözüküyor.
17 August 2010 14:09
daha once ordan alisveris yaptim iki kez.soyle bir uygulamalari var zaten mailde atiyolar , verdiginiz adresi gosterir bir adet fatura yada banka ekstresinin fotosunun cekip soyledikleri adrese mail atmak lazim urunu gondermeleri icin yoksa gondermiyolar.

eger parali kargo secersen ki ben oyle yaptim cuma gunu kargoya verdiler ordan sali gunu kapima geldi .parasiz da nasil olur bilmem.

dedigim gibi bir adet adres gosterir resmi belger , gaz , su elektrik falan ibi bir seyin fotosunu cekip gondermeniz lazim.

o kadar oyunu aryan var ise yarar insallah
20 August 2010 02:35
DiABOLiCAL
Çok enteresan bir şey daha var. Aşağıdaki linkte bahsetmiş olduğum indirim devam ediyor. checkout dediğinizde discount code alanına LAST20 yazdığınızda fiyat 17.56 Sterline düşüyor, ki bu da 40TL civarında birşey yapıyor. İhtiyacı olan, almayı düşünen kaçırmasın derim.

[www.wiidewii.com]

walla discount code a LAST20 yazdım ama fiyat deişmediconfused smiley

deir başlıktaki mesajı görrdüm demekki indirim bitmiş.
saol yinede

1 kez düzenlendi. En son 20/08/2010 02:39 tarihinde talha38 tarafından düzenlenmiştir.
21 August 2010 13:04
tupbas
daha once ordan alisveris yaptim iki kez.soyle bir uygulamalari var zaten mailde atiyolar , verdiginiz adresi gosterir bir adet fatura yada banka ekstresinin fotosunun cekip soyledikleri adrese mail atmak lazim urunu gondermeleri icin yoksa gondermiyolar.

eger parali kargo secersen ki ben oyle yaptim cuma gunu kargoya verdiler ordan sali gunu kapima geldi .parasiz da nasil olur bilmem.

dedigim gibi bir adet adres gosterir resmi belger , gaz , su elektrik falan ibi bir seyin fotosunu cekip gondermeniz lazim.

Ne saçma olaymış bu yahu. Paranla rezil olma bunun gibi birşey olsa gerek. Yuh yani !!
21 August 2010 14:42
Affliction
tupbas

Ne saçma olaymış bu yahu. Paranla rezil olma bunun gibi birşey olsa gerek. Yuh yani !!

basta banada cok socma geldi ama geri kalaln her seyi cok iyi calisiyor.online destek ve elekt. posta ile yardimi cok iyi.ama herkesin adina fatura olmasida zor.

bu arada indirim temmuz ayindaydi bende bekledim bri daha olsun diye ama olmadi kismet grinning smiley
21 August 2010 15:02
Ya yok fatura scan edip yollamasına yollanırda sanırsın yasa dışı mal sokuyoruz ülkeye. Alt tarafı oyun alıyoruz yahu. Ne faturası ne banka extresi. grinning smiley
30 May 2011 22:31
bu uluslar arasi ticaret sitelerinde boyle mesela biyerde benden kredi karti resmimi istedi paypaldan parayi yolladim odemeyi kabul edemeyiz resimde resim az ugrasmadim
Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 44
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!