Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

Wii U hdd calıştırma

Gönderen dmda 
Wii U hdd calıştırma
15 December 2014 10:16
Selam ustalar.uzun süredir sitede bir durgunluk var biliyorum ama
Mutlaka bir usta yardımcı olur düşüncesiyle yazıyorum.
Dun wii u 8gb lık aldım.softmode yaptım hersey yolunda.
Usb stıckten oyun oynayabiliyorum.ama wii uyumlu hdd bagladıgımda wii u çalıştırmıyor.
Birde wii u oyunlarını bulabilecegim bir yer varmı?
Yardımcı olabileceklere şimdiden teşekkür ederim...

Re: Wii U hdd calıştırma
17 December 2014 20:47
Wii U oyunlarının orjinalini sordun herhalde? Türkiyede distribütör olmadığı için yurtdışından almak durumundasın.

Wii U kullanmadım ama kısaca baktığımda şöyle bir şey denmiş, wii üzerinde çalışan usb diskler wii u söz konusu olduğunda ekstra güce ihtiyaç duyabiliyorlar. Bunun için Y kablo kullanın demişler..

Y kablo dedikleri şu,

ps: Bunun iki kablo girenini tek kablo ile kullanırken kullandığın port'a diğerini de ekstra güç için başka bir port'a takman lazım.

"security, like correctness, is not an add-on feature." andrew s. tanenbaum, 5.4.4 design principles for security (operating systems, design and implementation second edition)
twitter | blog | homepage

1 kez düzenlendi. En son 17/12/2014 20:48 tarihinde WiiCrazy tarafından düzenlenmiştir.
18 December 2014 05:44
Ya da 3.5luk disk alabilirsin. Onlar adaptörlü olduğu için kendi elektriğini karşılar.

Yine de Y kablo daha ucuz çözüm tabii ki. Eğer cihazdaki diğer usb portu dolu ve onu kullanamıyorsan kendi elektriğini karşılayan bir şey zorunlu olabilir.
18 December 2014 20:27
Cevaplarınız için çok teşekkür ederim ustalar...
Yarın deneyip sizlere bildireceğim...
Bu arada ben yurt dışındayım orjinal oyunum var elimde.ama hdd den veya usb den oynamakniçin internetten indirmek istedim ama malesef pal bulamadım nedense.
18 December 2014 21:45
Wii U kırılmadı daha, dolayısıyla oyunlarını temin etmek bir işine yaramaz. Şu an kırık olan Wii U içindeki sanal Wii. Onun için de hacking camiası zaten fazla bir çaba sarfetmedi, wii'de en son çalışan açıkların çoğu sanal wii'de de çalıştı. Ios'lar biraz farklıydı onu da kısa zamanda çözdüler.

"security, like correctness, is not an add-on feature." andrew s. tanenbaum, 5.4.4 design principles for security (operating systems, design and implementation second edition)
18 December 2014 21:57
Bu arada wiikey'i yapan elemanlar drive emülatörü yolu ile sistemi kırdıklarını açıklamışlar uzun bir süre önce. Ortada hala ürün yok gerçi. Enteresan bir gelişme. Kaçırmışız.

[www.wiikey.com]

19 December 2014 07:44
Bence Nintendo bir şekilde bunun nasıl kırılacağını sızdırmalı smiling smiley

Yoksa gördüğüm kadarıyla cihaz diğer üreticilerin gerisinde kalmış. Tercih edilmesi için bir güzellik yapmaları lazım smiling smiley
28 December 2014 21:24
Evet Usta haklisiniz...
Bu Arada Y Kablo ile HDD 3.0 Calistirabildim.
Evet Wii u nun kirildigini okumustum ama hala tik yok smiling smiley
Yardiminiz icin tesekkur ederim...
Wii oyunlari indirebilecegim saglam yer bilen varmi ?
29 December 2014 15:38
En iyisi torrent. Diğer linklerin bir çoğu ölmüştür sanıyorum. Zira bir sürü insan Wii'nin pabucunu çoktan dama attı.
24 January 2015 19:57
Microsoft Halolens ile Xbox'ı birleştirirse PS bile babayı alır smiling smiley

Wii öldü arkadaşlar, helvasını yiyoruz şuan.
11 January 2016 18:18
Wii ölmedi Tuzruhu, evimin baş köşesinde hala oynanıyor. onu ilk aldığımda eşim ile oynuyorduk şimdi ise ellerinizden öper 6 yaşındaki oğlum ile her pazar beraber super mario brothers oynuyoruz ve inanın ne play station nede xbox nede wii u bu zevki asla veremez. wii u kırılsa bile wii daima baş tacımızdır.
22 February 2016 23:25
Wİİ U'nun KENDİ ORJİNAL OYUNLARI KIRILDI SOFTMOD İŞLEMİNİ YAPTIRMAK İSTEYENLER FACEBOOK YADA SKYPE ÜZERİNDEN BANA ULAŞABİLİR
29 March 2019 08:12
Dummy mesaj

Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 28
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!