Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

ps3 geyigi hot smiley

Gönderen dedezade 
ps3 geyigi hot smiley
05 October 2010 20:04
yav bu zimbirtiyi benden baska kullanan yokmu,kimseden ne bir haber, ne bi cit ses cikmiyor, yanliz kaldim buralarda forum geri kalmasin diye yeni cikan seyleri paylasmaya cabaliyorum amma yabanci dilim fazla olmadigindan yeterli aciklama yapamiyorum. de hadi ezcuk el ati verin.

Re: ps3 geyigi hot smiley
05 October 2010 20:15
Ben kırsaydım işe bir el atacaktım ama kırma ile kırmama arasında kalıp kırmamayı tercih edince böyle oldu smiling smiley

Valla ps3 konusunu yayabiliriz aslında...
- Ps3 Hacking
- Ps3 Yedeklenmiş Oyun Çalıştırma
- Ps3 Ev yapımı uygulamalar
- Ps3 Donanım

vesaire vesaire alt forumlar açmak ile başlayabiliriz... Hatta forumda yerini de biraz üstlere yükseltebiliriz...

bakalım ben de fikir değiştirebilirim ileride... olur da yeni firmware'ler için yeni exploit'ler çıkarsa tabii smiling smiley

"security, like correctness, is not an add-on feature." andrew s. tanenbaum, 5.4.4 design principles for security (operating systems, design and implementation second edition)
twitter | blog | homepage
05 October 2010 20:21
valla aga ps3 un gelecegi parlak gibi,yani sana katiliyorum, bence bu alani da bos birakmamak lazim,bakiyorumda baya bi ps3 uzerinde calisanlar cogaldi ,ben bu islerden fazla anlamam ama bir yerde bitecek noktalanacak bir sey icin bu adamlar ugrasmaz gibime geliyor.bence sony bu isin onunu acmis gibi
05 October 2010 20:31
En son wikipedia makalesini okudum Sony ile ilgili.. Dilimize yapışan bir laf vardı, Sony konsol satışından para kazanmıyor, oyunlardan kazanıyor diye... Ağustos 2009'dan beri elemanlar çaktırmadan kar etmeye başlamışlar... (Kar derken aslında konsolu satış fiyatnın oldukça altında maliyetle üretmeye başlamışlar)

Şu jailbreak ekibinin sessizliği de bana hiç hayra alamet gözükmüyor... Başta inanmak istemesem de bütün olayın Sony'nin manipülasyonu olma ihtimali de bana hiç mantıksız gelmiyor.

Herifler bütün olaylarını konsol satış rakamlarına endekslemişler, Kutaragi zamanında 9. yılında bu konsol 150 milyon satacak demiş. Kırılma olayı olmasa bu satış rakamını bırak 9 senede, aradan 100 sene geçse de yakalayamazlar.. 4 senede geldikleri nokta ortada.

"security, like correctness, is not an add-on feature." andrew s. tanenbaum, 5.4.4 design principles for security (operating systems, design and implementation second edition)

1 kez düzenlendi. En son 05/10/2010 20:35 tarihinde WiiCrazy tarafından düzenlenmiştir.
05 October 2010 20:36
Ha bir de eklemek lazım, Move'un çıkışı ile beraber satılacak ekstra aparatlardan kazanılacak paraları da hesaba katmak lazım... Daha fazla aparat satabilmek için daha fazla konsol satmaları lazım...

05 October 2010 20:46
valla aga gordugum kadariyla, su anki son versiyon sanirim 3.50, bunun icin de bir exploid cikarirlarsa ki her an bekliyorum, bu isin arkasi gelicek demektir ve bu adimdan sonra da ps3 satislarinda cok buyuk rakamlar yakalayacaklarina eminim.bir de isin mantigini gormek lazim ,ps3 u olmayan insanlara zaten oyun satamazlar, hele benim gibi kirilmasa hayatta almayacak insanlara hic satamazlar ,mesela simdi ben move alacam, hadi ona extra controller falan hadi bi de sarz cihazi , aha sana getti bi konsol parasi daha, daha dune kadar benden 1 lira kazanamayan sony simdi toplamda 600- 700 euro para almis olacak, bence bunun hesabini onlar da yapiyordur.
06 October 2010 13:13
bu isin arkasinda sony varsa kesin yilbasinda cikar olay cünkü simdi yeni oyunlar cikti fifa + pes 11 cikti cod 7 cikicak bunlardan sonra cikartma ihtimali daha cok
Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 16
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!