Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

Tenis Oynadım wii kazandım smiling smiley

Gönderen Death Time 
Tenis Oynadım wii kazandım smiling smiley
30 March 2010 20:24
merhabalar.. bugün Ankara Kocatepe/Beğendik magazasındaydım eşimle. Dolunay günleri diye bi kampanya başlatmışlar bir çok üründe indirimli satışlar yapıyorlardı. ayrıca wii turnuvası organize etmişler. İsteyen herkes katılabiliyordu. 4 tane wii koymuşlar. Yaklaşık 40 kişi teke tek 3 set üzerinden wii sportstaki tenisi oynadık.6 maç sonucunda set vermeden ve hiç zorlanmadan birinci olarak wii kazandımsmoking smiley şans işte 3 hafta önce ikinci el almıştım şimdi bi tane daha oldu elimde. satarım artık bunu da napiim. atari salonuna döndü zaten evsmiling smiley

sizlerle paylaşmak istedim. iyi akşamlar

Re: Tenis Oynadım wii kazandım smiling smiley
30 March 2010 21:12
ben alayım hocam smiling smiley))
30 March 2010 21:45
Kısmetli gelmiş wii, hayırlı olsun smiling smiley
E yetenek de vardır tabii... ben tenis'i fazla oynamamışken teknosa'nın benzer yarışmasında elemeyi bile geçememiştim smiling smiley
31 March 2010 16:19
teşekkür ederim. yanlız hep acemilere denk geldim. yani zorlayan hakketen yoktu. elemanlar sağa sola uçuyor, kolunu sallıyor falan ben gayet sakin sadece bilekten oynuyorum. smileys with beer
01 April 2010 16:16
valla motion pluss gerektiren bi oyun olmadigi icin bole bi tip oyun da en mantiklisini yapmissin grinning smileygrinning smiley hayirli olsun iyi günlerde sat tongue sticking out smiley grinning smiley
03 April 2010 11:34
Hayırlı olsun. grinning smiley
05 April 2010 06:48
tebrik ederim smiling smiley
26 May 2010 00:02
Ya Keşke Burdada Olsa Wii Turnuvası (ankara/kızılay) bnde ankralıyım 23 nisanda warmış bitane kaçırdım .. ya olsa keşke bayaa da iddalıyım bu konuda ama yok işte xD hem abıye geldıgı gıbı banada sağ sola ucan elemanlar glır burda wii bilen cok az insan war xD ama fark yapmaz pro gelsn alayına n64Mari0 xD
Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 49
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!