Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

Sizce Değiştireyimmi

Gönderen alper gülen 
Sizce Değiştireyimmi
24 March 2010 09:05
Wii me çip taktırmaya karar vermiş idim fakat bir arkadaşım ps3 den sıkıldığını değiştirmek istediğini söyledi 120 gb olan ps3 ile değiştireyimmi ? ne dersiniz

Re: Sizce Değiştireyimmi
24 March 2010 10:47
Orjinal oyun alacak kadar maddi güce sahip misin ? Bildiğin gibi ps3 ler kırılamıyor (iphone kıran eleman yakında bir şeyler yapacakmış ama o yakında en az bir 6 ay olur)

Full HD tv var mı ? Full HD olmadan da oynarsın ama o kadar övünülen grafiklerden fayda alamazsın...

Bence düşünmen gereken takastan ziyade bunlar olmalı...
24 March 2010 21:38
evet ustad full hd bir tv mevcut ... oyun problem olacağını sanmıyorum 75 tl ye bulabiliyorum herhangi bir oyununu ...
24 March 2010 21:44
Wii'ni kullanmadan ps3'e geçmeye karar verme bence... biraz kullan bak derim. Sırf fiyat açısından düşündüğün zaman ama takas mantıklı bir seçim.
26 March 2010 14:32
ben olsam degistirmezdim neden dersen
1:ps3 te bi oyundan sıkıldın mı baska oyun almak cın (saglam oyunlar icin) en az 100 tl vermen lazim ama wii de bi oyun indir cat dvd ye cek yada hdd ye at
2:wii nin ortalama aldiktna sonra masrafi 300 tl dir (3 kumsanda seti + hdd ) wii fit alirsan 400-500 tl ama ps3 te 2. kumanda 150tl + bitmek bilmeyen oyunlarla 2. ps3 parasi gider
3:wii nin verdigi zevk bence hic ama hicbir konsolda yoqtur hele hareketli oyunlarda 2vs2 online oyunlarda fln arkadasinla saatlerce durmadan eglenebilirsin ps3 te ise bi sure sonra pes 2010 atmaktan sıkılırsın sureklı mac mac mac...(kimisi smackdown da oynar yada call of duty fln ama call of duty wıı dekı kadar ıyı oynanmıyor)

uzaktan guzel gorunen seyler zmnla sıkabılır mesela ps 3 kafe ye gidip arklarla pes2010 atmasi kdar zevkli bisi yoqturr ama asil guzel olan sey %100 ps3 degildir guzel geliyor cunku ps3 u az oynayan yada hic oynamayan bir kisi oynamak icin heveslenir ve sonrasindada bole olucagini zanneder ama sürekli ayni oyunu oynamak insanı sıkar(aynı oyun oynamam gıder yenı oyun alırım dıyosa no konuya hıc gırmiyorum cunku herkes kolay kolay bı oyuna 100tl vermez oyun almak icin maddi durumununda süper oldugunu zannetmiyorum ole olsaydi wii ye cip takmazdin)
26 March 2010 17:22
Gidin bir showroom'da Wii Fit'i test edin, ondan sonra ben PS3 istiyorum demezsin.
29 March 2010 20:24
öncelikle yorumlarınız için teşekkürler ...... wii yi bugun ps3 ile takas yapmak isteyen arkadaşa sattım ps3 almaktan vaz geçtim .... 1 yıl önce aldığım wi yi 2 kolu 5 adet orjinal oyunu ile 550 tl ye verdim .. sizinde fikirlerinizden yola çıkarak siyah olanını alacağım wii nin
30 March 2010 13:44
neden siyah olaninialmak istiyorsun anlamadim xD bana mantiksiz geliyor ztn ilk cikan wii ile bile aralarinda hicbir fark yoq bence hata yapmisin
30 March 2010 20:13
ne bileyim siyah daha hoş duruyor o yüzden düşünmüştüm .... fiyat farkıda yoksa ... almak isterim siyah olanı
Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 50
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!