Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

New super mario bros.wii sorunu

Gönderen darkline 
New super mario bros.wii sorunu
06 March 2010 20:57
Öncelikle herkeze merhaba arkadaşlar.Sitenizi dün gördüm biraz gezindim okudum.çok faydalı şeyler var.Wii alemine gireli 2hafta oldu.Bir arkadaşdan 2.el wii'sini aldım.Ve wasabi dx çip taktırdım.Neyse dışardan oyun aldım,internetten çektim oynadım herşey çok güzel.Fakat New super mario bros.wii oyununu internetten çektim.Siyah ekranda Warning hatası verdi ve wii'yi yeniden başlat dedi.Neyse Bende farklı bir yerden tekrar new super mario bros.wii 'yi çektim imgburn ile verbatim dvd-r dvdye 4x 'le çektim.DVD yi wii okudu.Sonra update yaptı.Restart oldu wii'ye sonra tekrar update yaptı.Sonra New super mario bros.wii yazısı geldi.O açılan section'a geldim mario resimleri çıktı sesi geldi fakat start'a basıyorum oyun 1-2sn dvd yi okuyor,sonra Wii'ye restart yapıyor.Sorunum bu herşey oldu fakat start tuşuna bastıktan sonra wii restart oluyor.Bu arada update ettikten sonra SD card menüsü de çıktı sol alt köşede wii options'ın yanında.Ve system bilgilerinden baktım wii'm 4,1versiyonuymuş

Re: New super mario bros.wii sorunu
08 March 2010 08:33
Çip'in büyük ihtimal update edilmesi gerekiyor ama sendeki çip update olanlardan mı bilmiyorum. Her çip Mario'yu çalıştıramıyor çünkü. 4.0 menüsünden itibaren SD kart ikonu geliyor. Endişelenecek birşey yok grinning smiley... SD kartın nimetlerinden yararlanabilirsin böylece. Save dosyalarını kılı tüyü sd karta atabilirsin.
08 March 2010 10:37
Teşekkürler usta.Sitede wiicrazy'i update'i göstermiş.bende wasabi dx'in sitesinden update i çektim.birde bcafix yaptim oldu dün gece.Sayesinde sabahladımsmiling smiley Softmod &hardmod 'un ne farkı nedir?Ve yapabiliceğim bir rehber varmı?Ankara'da oturuyorum,yapabilen birisi yok.iş başa düştü smiling smiley
08 March 2010 11:09
@darkline : wii hacking bölümünde rehberler var.
09 March 2010 09:34
@ wiicrazy:teşekkürler.

1 kez düzenlendi. En son 09/03/2010 09:34 tarihinde darkline tarafından düzenlenmiştir.
Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 50
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!