Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

şarzlı piller ?

Gönderen sweden 
şarzlı piller ?
10 February 2010 21:14
[urun.gittigidiyor.com]

arkadaşlar yukarıdaki şarz standını ve 2800 ma/h piller sizce wii remote'ye zarar verir mi ?

tavsiye edilen şarzlı piller ve şarz etme yöntemi hangisidir ?

özellikle sizler şarzlı pil kullanıyor musunuz ve sizde normal alkalin pil ile ne kadar dayanıyor ?

Re: şarzlı piller ?
10 February 2010 21:33
Merhabalar
Gittigidiyordan İsmail Akp(akpınar) arkadaşın sattığı sarj standını almıştım bir yıldan fazladır kullanıyoruz problem yaşamadık.Ama pillerin kullanım süresi azaldı ve yeni 3600 ma pil siparişi verdim.Başka bir arkadaştan aldığım piller ise beş para etmez wimote sarj standına tam oturmuyor pilin biri sarj olmuyor onları çöpe attım.
10 February 2010 21:59
[urun.gittigidiyor.com]

bu mu üstad ? usb ile pc'den mi şarz ediliyor ?
14 February 2010 21:00
varta marka 2700 mah 4 adet şarzlı pil aynı pakette şarz cihazı şeklinde set aldım

şarz aleti aşağıdaki resmin aynısı ama piller 4'lü paket

15 February 2010 15:35
G.P.L. marka 3000 lik pilleri alıp kullanamadım.
wiimota taktığım zaman wiimote resmen kafayı yiyor.
şahsi görüşüm; 2000 lik kaliteli bir pil alıp kullanmak daha doğru...

ucuz etin yahnisi oldu bu piller.
GP marka pilleri kullanıyorum 2200 lük çok memnunum.
15 February 2010 18:00
Bende Varta'nın 2700 mA pillerinden ve şarj aletinden aldım Teknosa'dan 36 TL'ye. Energizer alacaktım ama fiyatı görünce oha dedim. Yanlız şarj süresi çok uzun 14 saatte şarj oluyor.
15 February 2010 18:47
evet doghru ama bir o kadar da uzun gidiyor üstad smiling smiley
27 March 2010 14:07
benimde şarj cihazım var sadece pil almayı düşünüyorum...hangi model marka karar veremedim.aşağıda energizerin iki modeli var.farkları ne anlamadım.bunlardan birini kullanmış arkadaşlar.yada başka marka ve model kullanmış arkadaşlar fikirlerini paylaşırlarsa sevinirim.tuzruhunun varta pilleri 14 saatte şarj oluyormuş bana biraz fazla geldi.normali bumudur?
Link 1

Link2

1 kez düzenlendi. En son 27/03/2010 14:08 tarihinde gok_hann tarafından düzenlenmiştir.
27 March 2010 14:25
bende GP'nin 2700'lük ,şarj edilebilir pilleri var gayet memnunum. indragandi'den sanıyorum 19tl gibi bir fiyata şarj aleti ile beraber almıştım... Şarj süresi sanıyorum 9 saat falan... çok farketmiyor gerçi süre çok kısa olmadığı için ben akşamdan şarja bırakıp ertesi gün herhangi bir saatte şarjdan çıkarıyorum.
27 May 2010 12:42
ya ben sarjlı piller cabuk bitiyo diye normal alkalin ama duracell kullanıyorum ama ne hikmetse cabuk bitiyo bende pc icin logitech rumblepad 2 kablosuz gamepad vardı 2 duracell normal pil ile 7 ay ortalama hergun oynasam bile dayanıyordu ama wiimote de kullanınca ortalama 10-15 saat oynayınca bitiyo ne iş bu durum normalmi sizce arkadaslar wiimote acık bırakmıyorum ayrıca bende sonunda sarjlı sisteme gececem yada bi energizer i deneyeyim neyse öneriniz varsa bekliyorum...
27 May 2010 14:23
Normal, alkaline piller çok çabuk bitiyor. Şarjlı piller ise daha uzun dayanıyor.
Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 48
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!