Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

Wii Sports Resort Oyun Hatası

Gönderen Allback 
Wii Sports Resort Oyun Hatası
25 November 2012 07:05
Merhaba;

Yeni Wii aldım, siyah olanlardan versiyon 4.3. Softmode yapılı ve aldığım yerde içine 30 adet oyun yüklettim. Oyunların hepsi sorunsuz çalışıyor. Wii Sports Resort oyunu oynamak için farklı torrent sitelerinden, farklı boyutlarda Wii Sports Resort indirdim. Sıkıştırılmış dosya boyutu 978 Mb, 1.06 Gb, 1.09 Gb olan farklı farklı dosyalar indirdim, hepsini de açınca 4.37 Gb oluyor. Wii Backup Manager ile hdd'ye atıyorum, USB Loader GX'te oyunu seçtiğimde 0.99 Gb olarak görünüyor ve start yaptığımda Wii Menüsüne dönüyor.

Acaba indirdiğim dosyalarda mı eksiklik var, ben mi bir şeyi yanlış yapıyorum.

1 kez düzenlendi. En son 25/11/2012 07:11 tarihinde Allback tarafından düzenlenmiştir.

Re: Wii Sports Resort Oyun Hatası
25 November 2012 18:03
Oyunda hata yok.
Konu açmadan lütfen forumda arama yapalım..
[www.wiidewii.com]
WiiCrazy
Wii Sports Resort
1. Configurable Usb Loader (cfg) açılır.
2. Oyunun üstüne gelinir
3. 1 tuşuna basılıp, oyun ayarlarına girilir...
4. Alt dol yazan kısımdan player.dol seçilir
5. Oyun başlatılır
6. Gelen Motion plus tanıtım videosu, bitene kadar seyredilir (ihtiyaç falan giderilir, uzun sürüyor meret smiling smiley ).. Bitince wii kapanıp açılır.
7. Tekrar cfg açılır, 1 tuşuna basılıp oyun ayarlarından alt-dol kısmından seçilmiş alt-dol iptal edilir
8. Bundan sonra herhangi bir ayar yapmadan Wii Sports Resort yahut Red Steel 2 gibi bu tanıtım videosu içeren oyunlar oynanabilir.

ps1:Cfg usb loader değil de başka bir loader kullanıyorsanız o loader'ın alt-dol ayarlarını kullanacaksınız.
ps2:Alternatif olarak bu ve bunun gibi alt-dol üçkağıdı isteyen oyunlar cIOSX rev21d2X cios'u 249 slotuna yüklenerek loader'da ekstra ayar yapmadan da oynanabilir.

26 November 2012 10:31
djbaha
Oyunda hata yok.
Konu açmadan lütfen forumda arama yapalım..
[www.wiidewii.com]
WiiCrazy
Wii Sports Resort
1. Configurable Usb Loader (cfg) açılır.
2. Oyunun üstüne gelinir
3. 1 tuşuna basılıp, oyun ayarlarına girilir...
4. Alt dol yazan kısımdan player.dol seçilir
5. Oyun başlatılır
6. Gelen Motion plus tanıtım videosu, bitene kadar seyredilir (ihtiyaç falan giderilir, uzun sürüyor meret smiling smiley ).. Bitince wii kapanıp açılır.
7. Tekrar cfg açılır, 1 tuşuna basılıp oyun ayarlarından alt-dol kısmından seçilmiş alt-dol iptal edilir
8. Bundan sonra herhangi bir ayar yapmadan Wii Sports Resort yahut Red Steel 2 gibi bu tanıtım videosu içeren oyunlar oynanabilir.

ps1:Cfg usb loader değil de başka bir loader kullanıyorsanız o loader'ın alt-dol ayarlarını kullanacaksınız.
ps2:Alternatif olarak bu ve bunun gibi alt-dol üçkağıdı isteyen oyunlar cIOSX rev21d2X cios'u 249 slotuna yüklenerek loader'da ekstra ayar yapmadan da oynanabilir.

Benim wii'de cfg yok, USB Loader GX var.

Oyunun üstüne gelip 1'e bastığımda cover indirme penceresi çıkıyor.
Oyuna tıklayıp Settings'e girdiğimde Alt.dol yoksa Set.dol var
Set.dol'un üzerine gelip, Alt.dol yapıyorum, uygulamadan çıkınca yine aynısı oluyor
Uygula dediğimde de SD kart istiyor ama sd kartım yok.
26 November 2012 15:46
sana en basta sd kart sonrada 249 a cios yuklemen lazim sonra bidaha basin agrimaz ben o iosu yanlislikla 250 yeyukledim arada sikinti cikariyor ama daha duzeltmedim buraya yaziyorum ayni hatayi yapma diye grinning smiley

Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 50
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!