Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

En çok oynadığınız Wii oyunları?

Gönderen Komaxi 
En çok oynadığınız Wii oyunları?
15 December 2011 12:04
Wiidewii forumları sayesinde softmod olayını gerçekleştirdim ve uzun süredir netten indirdiğim ve NTFS HDD'ye yüklediğim bütün oyunları oynayabiliyorum. Softmod konusunda yardımcı olan tüm arkadaşlara teşekkür ederim.

Kulaktan dolma, biraz araştırma, oyun mağazalarından bakıp inceleme vs ile yaklaşık 30 adet oyun indirdim. Koyu bir oyuncu değilimdir fakat Zelda Twilight Princess'i severek oynuyorum. Bunun dışında ise eşimle, iki kişi oynanabilecek oyunları oynuyoruz. Genelde bunlar spor oyunları ya da wii play, wii music, wii play motion, sports resort gibi oyunlar oluyor.

Siz hangi oynuyorsunuz? Daha doğrusu hangi oyunları çok beğenerek oynuyorsunuz? Bir sıralama yapabilirseniz, hatta moderatör arkadaşlar bir anket de yapabilir... bu sayede benim gibi wii ye, hatta oyun konsollarına 30 undan sonra bulaşmış kişilere bir yol göstermiş olabiliriz.

Re: En çok oynadığınız Wii oyunları?
15 December 2011 15:15
tek kişi oynayacaksan alone in the dark öneririm thumbs up
15 December 2011 19:52
Tek kişi olarak şiddet içermesi sebebi ile madworld,red steel 2 ve Call of duty tavsiye ederim.

Şiddet olmasın diyorsanız bende pek alternatif yok açıkcası.Denemişsinizdir zaten sports resortta ki masa tenisini falan...

Oynamadım ama ailecek keyifle oynanacagina inandigim esasen dans oyunlari var.Adini hatirlamiyorum ama dance mat gerektirmeyen bir oyun vardi cok keyifli gorunuyordu.Elde remote ekrandaki hareketleri yapiyosunuz falan...

Aklima gelen bunlar.Wii bozuldugundan uzagim oyunlarada...

***Wii konsolu ellerinde ölen adam... RIP Wii...***
16 December 2011 15:01
s-co çok haklı şiddet içersin diyorsan madworld'ü tek geçerim. Red Steel 2 de oynanış olarak mükemmel ama oyunda adamları doğradığında kan yerine toz çıkıyor.
18 December 2011 15:28
eşinle oynayacaksan new super mario bros u öneririm. ayrıca 3-4 kişi ile monopoly de zevkli oluyor.
İngilizceniz var ise trivial i öneririm.
ilerlemeli oyun istersen lego'nun herhangi bir oyununu alabilirsin (indiana jones mesela)
19 December 2011 07:18
Top spin 4 hem tek kişi hem de eşli çok zevkli.
19 December 2011 17:03
Lets Tap oyunu alt komşuyu yukarı çıkartacak kadar gürültülü bir o kadar eğlenceli ve insanı sinir edici bir oyundur. Onun dışında dans oyunları eğlenceli oluyor. Ben bir kere denedim, allahtan perdeler kapalı idi tongue sticking out smiley
20 December 2011 17:32
Cod Reflex

28 December 2011 17:08
s-co
Tek kişi olarak şiddet içermesi sebebi ile madworld,red steel 2 ve Call of duty tavsiye ederim.

Şiddet olmasın diyorsanız bende pek alternatif yok açıkcası.Denemişsinizdir zaten sports resortta ki masa tenisini falan...

Oynamadım ama ailecek keyifle oynanacagina inandigim esasen dans oyunlari var.Adini hatirlamiyorum ama dance mat gerektirmeyen bir oyun vardi cok keyifli gorunuyordu.Elde remote ekrandaki hareketleri yapiyosunuz falan...

Hocam o bahsettiğin dans oyununun adı Just Dance 2 en zevklisi elinde remote karşındakinin hareketlerini yapıyorsun tavsiye ederim

wii online oyun oynamak isteyen iletişime geçsin (her türlü online oyun oynanır smiling smiley )
31 December 2011 10:26
Benim gibi bırak dans etmeyi halay bile çekemeyen bir özürlü bile bu oyun ile dans etme arzusunu giderebildi tongue sticking out smiley
31 December 2011 14:45
tuzruhu harbiden öyle bir oyun ya just dance 2...bu arada godfather blackhand edition = wii gta gibi bişey olmuş winking smiley

Wii Number : 7274-6016-7644-2435
---------------------------------------------------
Mario Kart : 2709-6889-0462
Tatsunoko vs Capcom : 4599-6158-7718
Conduit 1 : 3694-6752-9249
13 January 2012 23:16
cedik
s-co

Hocam o bahsettiğin dans oyununun adı Just Dance 2 en zevklisi elinde remote karşındakinin hareketlerini yapıyorsun tavsiye ederim

Hatirladim simdi... Ben videosunu izlemistim keyifli gorunuyordu. Oynamadan wii yi brick ettim ben smiling smiley sonra tekrar aldim sattim falan derken su an wii yok bende ama su ara gene gelir diye dusunuyorum grinning smiley o zaman kesin denerim grinning smiley

***Wii konsolu ellerinde ölen adam... RIP Wii...***
Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 47
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!