Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

Üç kişi birlikte oynamak için üçüncü kumanda setine değer mi?

Gönderen sevketzaim 
Üç kişi birlikte oynamak için üçüncü kumanda setine değer mi?
23 November 2009 21:52
İki kişi karşılıklı oynamak güzel, peki üç kişi aynı anda oynamak için üçüncü bir kumanda setine yatırım yapmaya değer mi? Üçüncü oyuncuyu bulma konusunda sıkıntımız yok.

Bir önemli soru, üç kişi aynı anda oynanabilecek oyun var mı yeterince? İlk aklıma gelen, Wii Sports'taki tenis. Üç kişi oynamak eğlenceli olabilir. Başka?

"Kumanda seti" dedim, şaka maka, Wii remote, Nunchuk, Motion Plus derken 150-200 lirayı bulur herhalde üçü...

Son olarak, Türkiye'de Media Markt'ta Motion Plus'ın 59 TL olduğunu biliyorum, bunun dışında, uygun fiyatla nerden alabilirim? Dealextreme?

Re: Üç kişi birlikte oynamak için üçüncü kumanda setine değer mi?
23 November 2009 22:23
Mario Kart var, gerçi 3. kişiye onda GC kumandası yahut classic controller vermek de mümkün.

SSBB var, yine onda da gc kolu yahut classic controller kullanmak mümkün... millet sanırım hali hazırda gc kolunu tercih ediyor.

Wii sports resort içinde hangi oyunlar 3. kişiyi destekliyor emin olamadım ama sanki basket destekliyordu, desteklemiyor da olabilir...

3. nunchuk ve motion plus biraz abartı kaçabilir ama 3 kişi oynayan bulunuyorsa 3. wiimote'a yatırım yapmaya değer bence.

Yeni çıkan Super Mario Bros Wii var, şu an üçüncü wiimote'un kullanılabileceği en mantıklı oyun bence.

Mario Party 8 var misal yine 3. kumandanın iş göreceği oyun olarak...

Diğer arkadaşların muhtemelen aklına başka oyunlar da gelecektir.. benim aklıma gelenler bunlar.
23 November 2009 23:04
3 veya dort kisi fifa210 oynuyoruz 2 kisi bi takimi 2 kisi bi takimi bolusuyoruz ayni anda mac yapiyoruz bayada zevkli oluyor
10 February 2010 14:29
ffifa2010 u bende dün indirdim gayet güzel baya zevk aldim oyundan birazdan yine oynayacagim daha acemi sayilirim online oynim dedim biri bana 4-0 cakti xD 2. maci yaparken dvd yi okuyamama hatasi fln aldi sasirdim gercekten imgburn den 2x-4x arasi yazdim oyunu ve direk wii ye taktim cizik dahi yoqqen dvd yi okuyamadi confused smiley 2. kollari bi alim (mote-nunchuk-m+) yigenle yazin takim olupp 2v2 fln yapariz heralde pes2010 dan kat kat daha iyi fifa2010 wii de simdide süper mario bros scrubbed indiriyom onuda 1gb lik flash diske atar oynarim olursa sd karta atarim 1gb lik oyun 378mb ztn (flash disk ünv deki kuzenimin ondan sd ye aticam xd grinning smileygrinning smileygrinning smiley) ama fifa2010 ve süper mario bros u 2 kisi olarak 2. marioyuda 3.kisi olarak oyneriyorum ama 3. yü sana tavsiye etmem illa alicaksan bekle 3. ve 4. yü ayni anda al takimlarda dengesizlik olmasin smiling smileysmiling smileygrinning smiley
14 February 2010 21:07
tabiki pes veya fifa serisi için 3 degil 4 wiiremote bile almak lazım. tabi ki hepsini orjinal alman gerekmiyor. dealextreme'den 3 adet sipariş et, elindeki orjinal olsun diger 3'ü çakma. tanesini 25 dolara getirebilirsin
15 February 2010 15:52
ben cakma almaya karsiyim yada cakmayi sewmiyorum diyim simdi oyunlarin hepsini korsan oynarim neden diye sorarsaniz oyunlar o fiyatlari haketmiyor tamam ellerine saglik cok iyi is yapiyolar ama satilmiyor oyunlar türkiyedeki piyasalari ise 0 gibi birsey yurtdisinda ise mecbur aliyorsun yoqsa korsan ile ceza yersin veya korsan satan yer yoq bence oyunlarin fiyatini yari fiyatina indirseler (ozellikle yurtdisinda (almanla gibi) ) oyun satislari birakin 2 katini 4-5 kat artar cocuklar parasini biriktirip hemen oyun almaya kalkar fln bir sürü kâr ederler ztn mesele oyunu yapmakta oyunu cogaltmakta o kadar bi masraf yoq ama konsol aletlerinde (ekipmanlarinda) orjinalin kalitesini hic birsey vermez korsani ucuz diye alirsin cart olur bozulur curt olur birsey olur v.b oyun gibi birsey olmadigi icin kalite farki baya farkediyor
15 February 2010 17:58
PC'de PES için iş yerine dualshcok joystick aldık grinning smiley Kontörland miydi neydi, yere düştü bozuldu. Ama 20 TL'ye almıştık.
27 May 2010 13:07
tuzruhu
PC'de PES için iş yerine dualshcok joystick aldık grinning smiley Kontörland miydi neydi, yere düştü bozuldu. Ama 20 TL'ye almıştık.
heh kardeşim ben 80 liraya 2008 yılında logitech rumblepad cordless yani kablosuz olanında aldım tas gibi valla herkse tavsiye ederim bulması biraz zor oluyo genelde mediamarkt de var 96 liaraya satıyolar suan ama süper bi makina cok memnunum gözünüz kapalı alabilirsiniz yani...
Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 33
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!