Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

wii fit gerçekten zayıflatırmı ?

Gönderen cedik 
wii fit gerçekten zayıflatırmı ?
16 September 2011 08:14
Anket
Wii fit zayıflatır mı ?
Bu ankete sadece kayıtlı üyeler oy verebilir.
13 oy alındı.
Evet 13

100%
Hayır 0

0%

arkadaşlar öncelikle sa, wii fit almak istiyorum fakat gerçekten zayıflatırmı bilmiyorum siz kullandıysanız yada kullananlar varsa yardımcı olabilirmi ?

wii online oyun oynamak isteyen iletişime geçsin (her türlü online oyun oynanır smiling smiley )

Re: wii fit gerçekten zayıflatırmı ?
16 September 2011 11:15
Bende balance board yok ama meraktan oyunlara baktım duzenli olarak uygularsan gösterdiklerini işe yarıyacagina inaniyorum

***Wii konsolu ellerinde ölen adam... RIP Wii...***
17 September 2011 10:51
Sadece oyunlar değil egzersiz programları da var.
17 September 2011 11:25
yürümek zayıflatır mı diye ben sorayım sana, eğer cevabın evetse "balance board' da zayıflatır
06 January 2012 07:00
Bende balanceboard var ve şöyle söyleyeyim, fitnes ile ilgili çok çeşit oyun ve egzersiz programları bulabilirsin. oyun oynarken mesela bisikletli oyunlarda nefes nefese kalıyorsun ve bunu ancak oyun bitince anlıyorsun. bir bakmışsın nefes nefese kalmışsın. Zevkli oyunlar var step tahtası gibi kullanılan oyunlar var müzik oyunları var varda var. yeterki sen düzenli uygularım de.
10 January 2012 08:18
bence zayıflatır wii yi alınca abimle cok heves etmiştik her gun oynuyorduk wii sports resort oynuyorduk ama sürekli ... abimde şişkoydu bi gün bi baktım gözle farkedilecek kadar zayıflamış kumandayı sallayıp oynadıgında bile kalori harcıyorsun onda daha feci zafıylatır bence koşmalı oyunları falan oluyor ama kumandayla oynarken yerinde duramadıgından oraya buraya tırmandıgındanda olabilir ama yinede zayıflatır bence
13 January 2012 22:09
zayıflatır ancak oynarsan zayıflatırtongue sticking out smiley
Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 34
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!