Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

Oyunlari dvdden ayrma yardm

Gönderen Gorwi 
Oyunlari dvdden ayrma yardm
09 September 2010 00:10
arkadaslar bildginiz gibi wii oyunlarini pcye takinca okumuyor benim iso olarak ckarmam gerekli, cekmeden onceki gibi yani bir klasre bildiginiz bir program varmi ,simdiden saolun

Re: Oyunlari dvdden ayrma yardm
09 September 2010 02:01
orjinal oyunları usb loader ile wii uzerinden atabilirsin.kopyalarıda wii backup manager ile pc den atabilirsin.yanlıs anlasılmasın
.kopyalarıda wıı den direk atabilirsin tabi surucun yenilerden degilse.
09 September 2010 09:03
Tam anlıyamadım yada ben anlatamadım diye düşünüyorum smiling smiley yani şimdi dvddeki iso yu kalıp olarak cıkarıp başka bir dvd ye yazmam gereki
09 September 2010 10:59
power iso diye bir program var. onu kullanabilirsin.

09 September 2010 13:07
saolasın hemen bakıyorum
09 September 2010 13:22
İndirip baktım ama kullanamadım biraz bakınınca bu benim dediğim işe yaramıyor sanki ? benim istediğim dvd yi takıp iso sunu almak ama görünmediği için olmuyor ?
Ati
09 September 2010 17:49
Oyun orjinal mi?Çok nadir bulunan dvd-rom'lar orjinal Wii oyunlarını okuyabiliyor.

1 kez düzenlendi. En son 09/09/2010 17:49 tarihinde Ati tarafından düzenlenmiştir.
09 September 2010 18:28
Yorumlarınız için sağolun programı buldum imgburn le cok kolay yapılıyor
09 September 2010 19:30
wii backup manager ile dvd den pc ye atarsin ordan da tekrar yazdirabilirsin,ister dvd ye yazdir ister hdd ye at, kopya dvd oyunlari wiibackup manager ile dedigim gibi yapabilirsin.orjinalleri wii backupla yapmadim bilmiyorum ama bildigim kadari ile yapilmiyor onun icin ayri programlar lazim,ama bir yerden bir usb bulup wii uzerinden isosunu alabilirsin.
10 September 2010 11:14
bence cfg usb loaderla falan kopyala. hddden direkt oyna. pc ile falan uğraşmaya gerek yok.
Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 39
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!