Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

PS3 için Singstar

Gönderen WiiCrazy 
PS3 için Singstar
29 August 2010 19:56
Viaport D&R'da 40 tl idi, 2 mikrofon, usb çevirici ve orjinal oyun. Dayanamadım aldım, DX'ten çakmasına daha fazla para verip getireceğime bunu alayım dedim. Çalışacağını umuyorum, deneyen var mı bunu wii'de?

Çalışmazsa ps3'ü olan bir arkadaşa hediye eder ya da satarım artık.

"security, like correctness, is not an add-on feature." andrew s. tanenbaum, 5.4.4 design principles for security (operating systems, design and implementation second edition)
twitter | blog | homepage

Re: PS3 için Singstar
29 August 2010 20:29
WiiCrazy
Viaport D&R'da 40 tl idi, 2 mikrofon, usb çevirici ve orjinal oyun. Dayanamadım aldım, DX'ten çakmasına daha fazla para verip getireceğime bunu alayım dedim. Çalışacağını umuyorum, deneyen var mı bunu wii'de?
Hocam bence de çalışacaktır, mikrofon konusunda araştırma yaparken denk gelmiştim, PC, Wii, PS3 falan için aynı mikrofon kullanılıyordu. Biri siyah biri kırmızı falan mıydı neydi.
Şu hani singstar Turkish mi ne bir başlık vardı ya, o zaman araştırmıştım. Bu arada deneyecek oyun istersen oradaki linkler geçenlerde halen yaşıyordu, indirebilirsin.
29 August 2010 20:54
@Diabolical : Ntorrents'tan 2.12GB'lik bir şey indirmeye başladım. Geçen dedezade'nin paylaşımını da bıdıbıdılayım dedim ama eksik dosyalar vardı sanki.

Bana da çalışır gibi geliyor. Satın alırken adetten sorayım dedim orada bölümün ilgililerine, eleman vazgeçirmeye çalıştır beni. Ben sadece kutuda usb aparat var mı yok mu onu merak ettim. Eleman girdi ps3'ün girişleri farklıdır şöyledir, böyledir.. Dedim mikrofonları usb'ye dönüştüren bir aparat varsa benim için ok'dir zira öyleyse büyük ihtimalle uyumludur da. Ben tamamen kendi insiyatifimle ürünü almama rağmen eleman şekilden şekile girdi, "ben çalışabilir belki dedim ama sorumluluk size ait" falan diye... Normalde bu ürünü 120 tl'ye falan satıyorlar tek mikrofon+oyun wii için, 40 tl'ye bulmuşum kaçırırmıyım :p

Neyse çalışmaması da bir ihtimal pek tabii, o durumda hediye ederim ps3 sahibi sevdiğim bir arkadaşa. Daha %14'deyim singstar rock project'te.

"security, like correctness, is not an add-on feature." andrew s. tanenbaum, 5.4.4 design principles for security (operating systems, design and implementation second edition)
30 August 2010 15:27
Acı yoldan öğrendim, çalışmıyormuş bu meretler wii ile... Wii için logitech marka olması gerekiyormuş, benim aldığım ile bundle gelenler ise singstar.. Püü, şansımı deneyeyim dedim şanssız çıktım.

30 August 2010 16:29
gecmis olsun.egr calissaydi bende ugrasicaktim almaya , dr nin sitesinden baktim yoktu oyun.ama zaten calismiyormus.

31 August 2010 08:22
Hocam belkide bu oyunda çalışmamıştır veya cios, ios ne bileyim başka birşey ile ilgilidir.

Bu arada biraz araştırınca aşağıdaki gibi bazı yazılar buldum :-/

[answers.yahoo.com]

[answers.yahoo.com]

[gbatemp.net]

[wiki.nintendo-scene.com]
31 August 2010 08:33
Hocam ikinci linkteki cevap veren arkadaşın yazdığı şuraya dikkatini çekerim,

Yes, they do, as long as they're the Logitech/Konami style mics from the Karaoke Revolution games and not the SingStar mics that have 2 mics that go into 1 junction box with 1 USB out.

Bendeki mikrofon seti tam da bold yaptığım yerde bahsedilenden smiling smiley

31 August 2010 09:35
WiiCrazy
Hocam ikinci linkteki cevap veren arkadaşın yazdığı şuraya dikkatini çekerim,

Yes, they do, as long as they're the Logitech/Konami style mics from the Karaoke Revolution games and not the SingStar mics that have 2 mics that go into 1 junction box with 1 USB out.

Bendeki mikrofon seti tam da bold yaptığım yerde bahsedilenden smiling smiley

Çok enteresan geldi, daha önce yaptığım araştırmada biri kırmızı biri mavi olan mikrofonlara denk gelmiştim. Aşağıdaki örneklere baktığında bunların Wii'de çalıştığı yazıyor, ya bilgilerde bir sorun var ya da belli başlı oyunlarda çalışmama gibi bir durum söz konusu da olabilir.

[urun.gittigidiyor.com]
[www.yollasepete.com]
31 August 2010 11:06
@Diabolical : Logitech'tir ya da çakmasıdır onlar, Logitech'ler dört konsolda da çalışıyormuş zira... Bu bendekiler ise sadece ps2 ve ps3'te çalışıyormuş... Neyse ileride ps3 alırsam mikrofonum hazır smiling smiley Ps3'ün psjailbreak'i de klonlamışlar zaten şimdiden :p

Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 36
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!