Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

Softmod'u Olup Update Yapamayan Arkadaşların Dikkatine

Gönderen Azomazo 
Softmod'u Olup Update Yapamayan Arkadaşların Dikkatine
29 August 2010 19:17
Arkadaşlar eğer kullanılmamış product code varsa ÖM'den atabilirmisiniz çünkü zaten update yapamadığınız için bi işinize yaramayacaktır bari bi işe yarasın o product code'lar(en kötü hepinizde birer Wii için product card vardır)

Re: Softmod'u Olup Update Yapamayan Arkadaşların Dikkatine
29 August 2010 19:57
neden böyle bir şeye ihtiyaç duyuyorsun ki ?
30 August 2010 07:41
çünkü o kodlarla stars alıyorum starslarla da wii points wii pointslerle de virtual console veya wiiware oyunu
30 August 2010 13:56
vc veya wiiware almaya gerek var mi onlarda oyananbiliyo hdd ye indirilip.

bu tarz kod du , serial di filan kisiye has seylerin paylasilmasinin pek dogru oldugunu dusunmuyorum.hem zaten cozumu olan bir konu.baska bir tarafi yok ise

30 August 2010 15:53
bende sadece çip var HDD falan yok DVD'den oynuyorum ve konudan da anlaşılacağı gibi versiyonum 4.3E winking smiley tek ihtiyacım da 100 stars yani ne biliyim aldığınız en küçük cihaz buna yetiyor. mesela resmi markası nintendo olan silikon kılıf.
30 August 2010 16:08
böyle uğraşmak yerine bence hdd devrine geç artık sen de winking smiley
30 August 2010 16:10
İlk mesaj ve başlık biraz yanlış olmuş. İsteyen 3.2'de bile olsa Shop kanalı kullanmaya devam edebilir (sadece shop kanalı update edilebiliyor), orjinal nintendo ürünleri ile kazandığı puanları online olarak harcayacak şekilde çevirebilir. Sanıyorum Nintendo club'ın avrupa şubesine üye olup wii shop'u da oraya bağlamak gerekiyor bunun için. Neyse benim konsol orjinal olarak ntsc olduğu için zamanında amerikadaki kulübe üye olup ona bağlamıştım shop account'umu... 10 dolar yükleyip 5 dolara opera almıştım sonra da bir daha hiç kullanmadım neredeyse.

Wii fit ile gelen pin'im şu şekilde : 9FWEPRVZOAKK60C1

Taşındıktan sonra iki adet motion plus'ımın kutusu elime geçerse onlarınkini de yazarım. PM ile yazmadım, ilk kullanan hayrını görsün.

"security, like correctness, is not an add-on feature." andrew s. tanenbaum, 5.4.4 design principles for security (operating systems, design and implementation second edition)
twitter | blog | homepage

1 kez düzenlendi. En son 30/08/2010 16:11 tarihinde WiiCrazy tarafından düzenlenmiştir.
30 August 2010 16:27
bak konuyu acinca biraz oldu.kac tane kod 100 star yapiyor ? yani kac pin lazim , bende de nunchuck olcak onunki olur mu yada varmidir

31 August 2010 06:15
sağol wii crazy. bir pin bile yetiyor bu arada dedim ya 100 stars'ı silikon kılıf bile veriyor grinning smiley
edit: omg confused smiley başkası kullanmış. neyse hayrını görsün.
edit2: bu arada tüm nintendo markalı ürünlerden product code çıkar.

2 kez düzenlendi. En son 31/08/2010 06:18 tarihinde Azomazo tarafından düzenlenmiştir.
31 August 2010 07:03
Oha kim kullandı la arada smiling smiley
Bu çinliler bunun da generator'ını yapmışlardır kesin iphone'da olduğu gibi... kod 2 senedir bekliyor valla, dün kazıdım direkt buraya yazdım.

"security, like correctness, is not an add-on feature." andrew s. tanenbaum, 5.4.4 design principles for security (operating systems, design and implementation second edition)
twitter | blog | homepage
31 August 2010 07:21
bende evden yazarım, wii fit duruyor öyle, birkaç orjinal oyun falan da var onlarıda yazarım. Ben pek kullanmıyorum böyle şeyleri, hatta nintendop accountumda 500 star var. isteyen olursa onuda veririm (dersem olmaz onu veremem) hihihihihi, ama oyundu alet edevattı onun pinlerini yazarım buraya.
31 August 2010 08:03
tuzruhu aslında buraya yazmasan daha iyi olur sonra birileri geliyor bir mesaj bile yazmadan alıp gidiyor.
31 August 2010 11:43
ben aldigim urunlerin neresinden bulucam bu pini , kutudan cikanlari kontrol ettim kullanim kilavuzlarini oralarda goremedim.

kaziycak bir sey de yok.bak simdi ne oldu yediler mi benim pin leri

31 August 2010 12:45
oyunların kullanım kuılavuzlarının olduğu bölümlerde (sol taraftaki tutmak için yapılmış kıskaçların arasında) olur. diğer ürünlerin(motion plus vb.) kutusunun içindeki kullanım kılavuzlarının arasında olur.
31 August 2010 13:24
benim klavuzlarin arasindan kart gibi bir sey cikmadi hic.nunchuk ve m+ li remote aldim yok.killandim simdi neden boyle ki.

31 August 2010 13:31
nunchuk'u bilmem ama m+'lı wiimote'tan çıkması gerekir benimkinden çıktı.
Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 41
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!