Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

Merhaba

Gönderen Hasanaltay 
Merhaba
24 August 2010 19:56
Ben yeni wii aldim.Simdilik Polonyadayim(yaz tatili sebebiyle) Turkiye gidince cip taktiracam.Acaba oyunlari nasil yukleyecegim?

Re: Merhaba
24 August 2010 21:00
hic ciple falan ugrasma burda milletin cogunlugu soft mode yaptırıp harddiske atarak oynuyo oyunlar sende öle yap forumda wii hacking kısmındaki softmode asistanı kısmından nasıl bedava olarak yapacagını anlatıyo...en guzel yol bence bu kardeşim..
25 August 2010 03:21
@hasanaltay tr ye gideceksen ,burda forumda alisveris bolumunde bulunan yerlerden birine ugra sana softmode yaparlar, bir hard disk alirsin veya onlar sana hem harddiskide uygun fiyata satar,icine istedigin kadar oyun yukletirsin ugrasmamis olursun, baya da uygun fiyata yapiyorlar.onun disin da oyunlari internetten indirip pc ye kurulan programlar ile, ya dvd ye yazdiricaksin yada hdd ye atacaksin.
25 August 2010 08:40
Tsk ederim arkadaslar
25 August 2010 08:51
Bu arada HDD nedir??
25 August 2010 08:57
Harddisk'in kısaltması.

Bu arada hoşgeldiniz.
25 August 2010 09:01
Hosbuldum.Peki bir tane daha sorum var:
Cip taktirsam zararini gorur muyum?
Soft Modu yaptirsam zararini gorur muyum
25 August 2010 09:16
Wii versiyonu nedir?
25 August 2010 09:20
25 August 2010 09:47
Wii'yi yeni aldığın için muhtemelen çip opsiyonların sınırlı... Elindeki wii'nin sürücüsünün kopya dvd'leri okumayan bir model olma ihtimali yüksek.

Wii seri numarası ile aşağıdaki siteden sorgulayarak sürücü modelini öğrenebilirsin,

[www.wiidrives.com]

Bu durumda en makul hareket usb loader kullanmak oluyor. Paraya kıyarım dersen 100 dolar gibi bir fiyata usb loading olayını yine donanım yollu sağlayan Wode gibi çipler de var.

"security, like correctness, is not an add-on feature." andrew s. tanenbaum, 5.4.4 design principles for security (operating systems, design and implementation second edition)
twitter | blog | homepage
25 August 2010 09:56
Wii Crazy ben wiinin seri numarasini nerdn ogrenecegim
25 August 2010 09:58

not : kendi başıma softmod yaparım dersen online olarak wii'yi 4.3'e update edeyim deme...

"security, like correctness, is not an add-on feature." andrew s. tanenbaum, 5.4.4 design principles for security (operating systems, design and implementation second edition)

1 kez düzenlendi. En son 25/08/2010 10:00 tarihinde WiiCrazy tarafından düzenlenmiştir.
25 August 2010 11:02
tmm teskler modum
25 August 2010 11:16
1. 2010-02-05 Netherlands LEH1055XXXXX EUR / PAL 2006 GC2-D2E
-Cut pins: -

-Missing pad: -

YesNew metal clip: Yes

NoHard black glue: No

-Large D3 chip no text: -
AMYA8618AR N/A MarioWaza None 0
Budur benim Wii ne onerirsiniz
25 August 2010 11:36
GC2-DMS de GC2-D2E de pek çok çiple uyumlu, çip taktırabilirsin tercih ediyorsan. Bu sonuçta bi yanlışlık var yalnız, DMS ile D2E arasında daha D2C var... Wii de eski ise eğer DMS olma ihtimali daha yüksek.

Hangi çipi takacağına gelince onu en iyisi çip taktıracağın yere sorman, sonuçta onların elindeki, alternatiflere göre bir şey çıkacak.

25 August 2010 11:41
Wiinin eskiligi hakkinda bilgim yok.Polonyadaki bir marketten aldim.Hala saskinim zaten nasil hollanda cikti diye?
25 August 2010 11:51
Yok sadece hollandadan bir kullanıcı seninkine benzer bir seri no göndermiş siteye... Kullanıcıların gönderdiği bilgiler üstünden diğer kullanıcılarınınkini tahmin ediyor sistem..

Valla elindeki wii'nin sürücüsü DMS ise Polonya'da doğru düzgün wii satılmıyor demektir bu smiling smiley
D2E olsa bile aynı şekilde, zira şu anda Türkiyede bile raflarda D3-2 yahut D4 dışında sürücülü wii bulmak mümkün değil. (D3-2 ve D4 kopya dvd okumayan sürücü tipleri)

25 August 2010 11:53
D2E Kopya Dvd okur mu
25 August 2010 11:55
Ben bir daha seri numaraya bakacagim;
25 August 2010 13:15
Tmm turkiyeye gidince ankarada soft modunu yaptiririm
Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 50
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!