Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

metroid prime 3 bölüm geçme...!!!

Gönderen fashionmann 
metroid prime 3 bölüm geçme...!!!
16 August 2010 20:21
Arkadaşşalrr ben bu oyunda bir bölüme gelldımm ''başlardayım daha''gecemiiyorumm karşımda kocaman birr canavarr omuzlarının üstünde kırmızı ışınlar var onlara ateşediyorum patlatıyorum ama başşka can alıcı yeri neresi yada ne apmam lazım.

Bu arada forumda buradamı tartışıoruz böle konuları araştırdım ama bulamadım..

Re: metroid prime 3 bölüm geçme...!!!
16 August 2010 20:23
Konu doğru yerde ama malesef sorunun cevabını bilmiyorum smiling smiley

"security, like correctness, is not an add-on feature." andrew s. tanenbaum, 5.4.4 design principles for security (operating systems, design and implementation second edition)
twitter | blog | homepage
17 August 2010 06:21
Youtube'a Metroid Prime 3 Walkthrough gibisinden bişeyler yazıp aratsan uygulamalı olarak göreceğin çözüme ulaşırsın muhtemelen grinning smiley
17 August 2010 10:00
Vallahi ben 15 dakika oynayıp kapatıyorum bir daha açmıyorum, MP3 yerine Mario Kart, NSMBW oynuyorum, Wii Fit oynuyorum genelde. En son Prince oynayayım dedim onda da bir yerde takıldım açmadım bir daha.
18 August 2010 20:41
birçok yerde arattırdım ama tamm benm takıldığım yere geliyorr e bitiyor...
BİTİREN YOKMU BU OYUNU...
19 August 2010 00:12
cekmistim oynamamistim madem baslarda takildigin yer becerebilirsem bir bakayim bakayim
19 August 2010 19:47
Arkadaşalr oynayınn bence '' metroid prime 3'' Bence ükemmel bir oyun..
Ben neredeyse hayatında oyun oynamamışş biriydimm neredeyse wii ye 2 senedir elimi sürmüyordum fakatt Geçengün site sayesinde Softmode yaptım ve ilk indirdiğim oyun metroid prime 3 oldu ve zaten ona takıldım mükemmell bir oyunn.
21 August 2010 15:44
fashionmann
Arkadaşşalrr ben bu oyunda bir bölüme gelldımm ''başlardayım daha''gecemiiyorumm karşımda kocaman birr canavarr omuzlarının üstünde kırmızı ışınlar var onlara ateşediyorum patlatıyorum ama başşka can alıcı yeri neresi yada ne apmam lazım.

Bu arada forumda buradamı tartışıoruz böle konuları araştırdım ama bulamadım..

soyledigin karakter berzerker lord mu ? omuzlarinda kirmizi isik olan.omuzlarindaki lazerleri patlatinca kafasindan toplar atior 2 ser 2 ser toplari havada vurunca otomatikman kafasina geri gidiyor , boyle 4 yada 6 tane topu kafasina geri gonderince kafasi yariliyor ordan yesil birsey cikiyor onu vuruncada gucu azalmaya basliyor.zaten ekranin ust ortasinda gucunu gosteriyor.bu arada bunlari yaparken agzindan cikan ateslerden ziplayarak kaciyosun grinning smiley.lazerler zamanla tekrar cikiyor.zaten once lazerleri yok esiyosun sonra kafasindan toplar atiyor siralama boyle sanirim.birde guc toplari filan cikiyor onlarida a yi basili tutup topluyorsun.

yok eger o degilse oynamaya devam ediyim the finger smiley
21 August 2010 18:25
BULLDUMMM sağolunn arkDAŞŞLARRR AMA ilerrde yine takılıırmm ve buradan yazarım.. winking smiley))
Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 41
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!