Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

Wii Blaster mı? Wii Zapper mı?

Gönderen rejjim 
Re: Wii Blaster mı? Wii Zapper mı?
18 August 2010 19:06
tuzruhu
Japon direkt eritir.

Sağlam kaya gibi birşey yapmak istiyorsanız epoksiye benzer bir şey var, yapımı acayip ilginç.

Eğer sigara içiyorsan sünger kısmını çıkarıyorsun güzelce uygulayacağın yere ot tıkar gibi tıkıyorsun ve üzerine japon döküyorsun (502 isimli japon tercihimdir) fazla yakın olmayın duman çıkartıyor grinning smiley japon kuruduktan sonra kaya gibi sağlam oluyor bizim sigara süngerleri. grinning smiley
Allah'ıma binlerce şükür ki sigarayı 5 yıl kadar önce bıraktım abicim. Ama sigara süngerinin nasıl sertleştiğini iyi bilirim, 1-2 kere dalgınlıkla tersten yakmışlığım vardır spinning smiley sticking its tongue out

22 August 2010 21:19
zapper daha ergonomik duruyor bence
29 August 2010 19:21
WiiCrazy
Konuyla alakası yok ama zapper'ları ikileyip House of the dead overkill'de ikinci player'ın zapper'ını da diğer ele alıp double takılmak enteresan olabilirdi :p (Recep İvedik'in paintball sahnesindeki gibi :p )
house of the dead'in arcade olanında(oyun salonunda) onu yaptıydım iyice havaya sokuyo insanı
22 October 2010 13:11
Selamlar,

Av oyunlari icin Motion Plus destekli tufek aparti bulmaya calisiyorum ama benim gordugum tum urunler ya M+ takilmasina musade etmiyor ya da tabanca seklindeler.

Turkiye icinden temin edebilecegim, guzel kalitede bir M+ destekli Wii Tufek aparati var mi aceba?

Ekleme:
Besiktas'dan bir tane Wii Blaster aldim. Orjinal remote icine "cuk" diye otursa da yan sanayi (Mad Catz) remote blasterin ucuna tam yerlesmiyor biraz kalin geliyor. Zorlama Blasterin onundeki ince plastik destegi kiracak gibi gozukuyor. O nedenle orjinal yerine MadCatz remote kullanan arkadaslar dikkatli olsunlar.

Motion Plus'u icine sokabilecek sekilde yanlarini dikkatlice kesmeye calisacagim bu Wii Blasterin. Eger olursa baska tufege de gerek kalmaz. Ama aklim Cabela's'in yesil/turuncu sade shotgun'unda kaldi. Turkiyede bulamadim.

Benim Gozlemlerim:
+ Blasterin yapildigi malzeme ve isciligi diger inceledigim tabanca turu urunlere gore daha iyi (Orjinal Wii Zapper haric)
+ Montaji kolay ve cok saglam kavriyor remote'u
+ Buyuk oldugu icin "tufek arayan" yetiskin oyunculara biraz daha rahat bir oyun imkani sunuyor.

- Motion Plus takilamiyor
- Nunchuk'daki kablo alttan ciplak vaziyette geciyor, goz zevkimi bozuyor
- Orjinal olmayan remote'lardan MadCatz bu cihaza tam oturmadi. (adamlar yerinden kimildamasin diye milimetrik yapmislar silahi)

2 kez düzenlendi. En son 22/10/2010 17:56 tarihinde stonegolem tarafından düzenlenmiştir.
23 October 2010 09:00
şu nintendo nunchuk yerine başka bi controller çıkarsa ilk alıcı ben olurum çok dandik bu nuchuk
23 October 2010 19:04
Wii classicler kullanılabiliyor.

27 November 2010 16:01
Konya geç kaldım ama bende fikir belirteyim.Ben zapper kullanıcısıyım senin dediğine göre zappera nazaran tuşlara ulaşmak daha mümkün görünüyor ama insan herşeye alışabiliyor.Nasılki pc lerde tepkime süresi daha hızlı olan (dpi) mause ile daha yavaş olan mauseler oyuna etki ettiği halde zamanla kullanıcılar her ikisinede alışşada bu iki aparat için aynısını söyleyebilirim.
Şahsen zapper kullanıyorum bazen tuşlara ulaşma sorunu yaşasamda ah benden önce hareket etti desemde karşı oyuncu yinede pişman değilim.
İçinden ne geçiyorsa onu al nasılsa oynayacaksın öyle ya da böyle
11 December 2010 09:37
Zapper ileri teknoloji bir silah gibi blaster kovboy silahı gibi duruyor smiling smiley
21 January 2011 11:22
Arkadaşlar madem konusu açılmış burdan sorayım , zapper almayı düşünüyorum dealxtreme'den buldum birkaç tane.Daha önce ordan alanlar varsa kalitesi konusunda tavsiyelerini alabilir miyim ? Dealxtreme dışında da uygun fiyata bulunabilecek yer varsa tavsiyelerinize açığım.

21 January 2011 14:28
Zapper'ın orjinal veya yan sanayi olması farkeder mi arkadaşlar ?

Orjinal alma imkanım var ama yinede bir sorayım dedim. smiling smiley
22 January 2011 07:57
ben de konuya yeni bir boyut getireyim bari smiling smiley mr. smith tabanca kiti diye bi ürün. nunchuk'a gerek yok arkasında kendinden monteli geliyor. böylece compakt bi kullanımı var. diğerlerine göre daha çok tercih edilir gibi...
22 January 2011 10:42
Nunchuk direk içindeyse bu fiyat normal yani ?

Sıfır Nunchuk fiyatlarını bilmediğim için sorma ihtiyacı hissettim. smiling smiley
22 January 2011 10:48
bigobren
ben de konuya yeni bir boyut getireyim bari smiling smiley mr. smith tabanca kiti diye bi ürün. nunchuk'a gerek yok arkasında kendinden monteli geliyor. böylece compakt bi kullanımı var. diğerlerine göre daha çok tercih edilir gibi...

Nunchuk direk içindeyse bu fiyat normal yani ?

Sıfır Nunchuk fiyatlarını bilmediğim için sorma ihtiyacı hissettim. smiling smiley
22 January 2011 11:51
sıfır nunchuklar gold'da 51, d&r, hepsiburada ve vatanda 74 lira (internet mağazaları tabi). d&r mağazada 79 lira. yalnız nunchuk orjinal nunchuk gibi değil tabancaya monteli, ayırıp kullanamıyorsun yani.

1 kez düzenlendi. En son 22/01/2011 11:53 tarihinde bigobren tarafından düzenlenmiştir.
22 January 2011 15:18
Hmmm tahmin ettiğim gibi. Fiyat için sağol bu arada. smiling smiley
22 January 2011 19:05
Demin ShopTo'dan orjinal Zapper aldım.

Haftaya elimde olur. hehe.

22 January 2011 21:19
Zapper ve türevlerini almaktan bir süreliğine vazgeçtim. Zamanında counter strike half life ve türevlerinin başından kalkmayan ben , world at war ve modern warfare indirdikten sonra artık bu oyunlar için yaşımın kemale erdiğini farkettim. Yaklaşık 3 er dakika oynadıktan sonra mide bulantısı ve baş dönmesi yaşamamla kapatmam bir oldu. 1-2 saat kendime gelemedim o derece. Varsa buna önereceğiniz bir çözüm bir tane zapper alırım grinning smiley

28 January 2011 11:26
ShopTo'dan aldığım Zapper bugün öğlen elime geçti. İlk iş Resident Evil'ları oynayacağım. Sonra herhalde House Of The Dead'de denerim. smiling bouncing smiley
Ati
28 January 2011 13:04
WiiCrazy
Konuyla alakası yok ama zapper'ları ikileyip House of the dead overkill'de ikinci player'ın zapper'ını da diğer ele alıp double takılmak enteresan olabilirdi :p (Recep İvedik'in paintball sahnesindeki gibi :p )
Bunun benzerini FantasyLand'de House of the dead 4 için yapmayı düşünüyordum.

Azomazo
WiiCrazy
house of the dead'in arcade olanında(oyun salonunda) onu yaptıydım iyice havaya sokuyo insanı
Beaten.

1 kez düzenlendi. En son 28/01/2011 13:05 tarihinde Ati tarafından düzenlenmiştir.
07 February 2011 23:11
the finger smiley ben gecen gun oyle bir sey satin aldim tabanca oluyor ayrica birlecince m plus ta girebiliyor icine guzel oluyor yani
boyu dev gibi benden soylemesi

08 February 2011 21:57
baster daha cool gozukuyo ama oburude rahat kararsizim

01 February 2013 01:28
[urun.gittigidiyor.com]
bir de şöyle bir ürün var deneyen varmı?
07 February 2013 12:45
kesinlikle wii zapper en azından kablo gözükmüyor
08 February 2013 09:20
lightgun severim ben de...

Wii Number : 7274-6016-7644-2435
---------------------------------------------------
Mario Kart : 2709-6889-0462
Tatsunoko vs Capcom : 4599-6158-7718
Conduit 1 : 3694-6752-9249
08 February 2013 14:25
Lightgunda güzel ama bana küçuk
Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 46
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!