Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

Binary Yıldırım'ın ardından Wii'de açılmayan Youtube

Gönderen deliprofesor 
Re: Binary Yıldırım'ın ardından Wii'de açılmayan Youtube
28 July 2010 19:02
yanlis anlama mesaj iptal grinning smiley

1 kez düzenlendi. En son 28/07/2010 19:17 tarihinde tupbas tarafından düzenlenmiştir.

28 July 2010 19:57
Bundan sonra 1000ali benim adamımdır. Kimseye laf ettirmem. Adam sırf orgy için havalimanı açıyormuş. Süper fantezi vallaha hangi hökümet yaptı bu iyiliği bu halka. Herkes tuttuğunu götürecek, süper grinning smiley [www.aa.com.tr]
28 July 2010 20:28
deliprofesor
Bundan sonra 1000ali benim adamımdır. Kimseye laf ettirmem. Adam sırf orgy için havalimanı açıyormuş. Süper fantezi vallaha hangi hökümet yaptı bu iyiliği bu halka. Herkes tuttuğunu götürecek, süper grinning smiley [www.aa.com.tr]

Fail hakkaten de, ikinci rocco vakası :p

"security, like correctness, is not an add-on feature." andrew s. tanenbaum, 5.4.4 design principles for security (operating systems, design and implementation second edition)
twitter | blog | homepage
28 July 2010 22:31
Cornetto Aşkıma olmuş bu. Bir binali'ye bir de firmaya.

Yarasın koçum, yala yala bitmez valla....
29 July 2010 19:04
yillar once olan bir fikir ama iptal edilmisti asil fikir babasi bunlar degil butun ovguyu bunlar almasin grinning smiley tongue sticking out smiley
29 July 2010 19:56
tupbas
yillar once olan bir fikir ama iptal edilmisti asil fikir babasi bunlar degil butun ovguyu bunlar almasin grinning smiley tongue sticking out smiley

Fikir babası kime verdiyse bu fikri çoktan kaçmıştır :p

"security, like correctness, is not an add-on feature." andrew s. tanenbaum, 5.4.4 design principles for security (operating systems, design and implementation second edition)
twitter | blog | homepage
30 July 2010 06:31
Aslında benim şöyle bir fikrim var;

Havaalanı Artvin'den başlasın Ordu'ya kadar devam etsin, uçak Ordu'da havalansın. Yolda Rize, Trabzon ve Giresun'dan da birilerini toplar. Hem böylece cornetto'dan ziyade Carte'dor gibi birşey olur bu. Herkes faydalansın di mi ama? grinning smiley

ps: Bu arada ufak bir tavsiye vermeden geçmeyeyim. Algida'nın ve Ülker'in Maraş usülü dondurmalarını denemiş biri olarak eğer şimdiye kadar denemediyseniz Ülker Royal'in Maraş usülü dondurmasını denemenizi tavsiye ederim. Fıstıklı sütlü karışıkta var güzel ama sadece seviyorsanız 1lt'lik kocaman kutuları var mis gibi. Hem de Bim mağazalarında piyasaya göre çok daha ucuz. Bim'de hemen her yerde var.
30 July 2010 09:17
Maraş dondurmasını madoda ve modada denemedi iseniz deneyiniz, ayrıyetten ben oldum olası wii den youtube a bağlanamıyorum :=)
30 July 2010 11:13
Cowboys
Maraş dondurmasını madoda ve modada denemedi iseniz deneyiniz, ayrıyetten ben oldum olası wii den youtube a bağlanamıyorum :=)
Ya moda ya mado diyorsun yani smiling smiley
Abi adamların adı zaten maraş dondurmasından geliyor sanırım. O yüzden tabii ki Ülker Royal kapışamaz onunla da, hazır ürün olduğunu, buzdolabından çıkartıp evinde TV seyrederken veya Wii ile oynarken yiyebileceğini (ben yedim, kumandaya da bulaştırdım D pad'i bir süre durduktan sonra yapışıyor. İlk bastığımda çat diye yerinden ayrılıyor grinning smiley ) düşünürsen gayet başarılı bir ürün.
Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 50
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!