Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

Motions Plus ve Zapper gerekli mi ?

Gönderen NinintendoWii 
Motions Plus ve Zapper gerekli mi ?
01 July 2010 15:12
Elime 100 lira para geçti.Ayakkabı alacağım ama bir yandan da motion plus ve zapper'ı çok merak ediyorum.Acaba zevkli aksesuarlar mı yani alınması gerekir mi.?

Re: Motions Plus ve Zapper gerekli mi ?
01 July 2010 15:18
Zapper o kadar gerekli bir aparat değil. Ben aldım pişmanım. Birde tabanca vardı pek iyi değil. (Yan sanayi değil orjinal aldım hata ettim)

Motion Plus gerekli ama.
01 July 2010 15:22
tuzruhu
Zapper o kadar gerekli bir aparat değil. Ben aldım pişmanım. Birde tabanca vardı pek iyi değil. (Yan sanayi değil orjinal aldım hata ettim)

Motion Plus gerekli ama.
Hocam Zapper silah kullanma hissi veriyor mu ? Meraklıyımdır da eğer pek farkı yoksa zapper'ı boşveririm.

Şöyle düşündüm 50 liraya ayakkabı 50 lriaya motions plus alırım acep yeter mi para confused smiley
tym
01 July 2010 16:43
ya motion plus güzel ama oyunlar çok kötü ben sevmedim. En iyileri Wii Sports Resort, Red Steel 2. Birde Grand Slam Tennis var oda iyi değil bence. Gerisi çöp bana göre. Şu listeye bakıyorumda [en.wikipedia.org] Tiger Woods PGA Tour iyi ama ben golf similasyonu sevmem, The Legend of Zelda: Skyward Sword var ama daha çıkmasına çok var, Conduit 2 var oda kesin değil zaten ne zaman çıkacağıda belli değil.

Bence yan sanayi zapper al 15tl falan dealextreme'de var. Ben zapper'la Call of Duty 4 ve 5'i oynadım gayet zevkli oluyor. Şu aralar House of Dead oynuyorum Zapper ile. Bir tane daha alıcam co-op oynamak için arkadaşlarla. zapper için şöyle bir liste var [www.wiichat.com] ama burada hepsi yok (Dead Space yok başkada vardır)
02 July 2010 23:00
tym
ya motion plus güzel ama oyunlar çok kötü ben sevmedim. En iyileri Wii Sports Resort, Red Steel 2. Birde Grand Slam Tennis var oda iyi değil bence. Gerisi çöp bana göre. Şu listeye bakıyorumda [en.wikipedia.org] Tiger Woods PGA Tour iyi ama ben golf similasyonu sevmem, The Legend of Zelda: Skyward Sword var ama daha çıkmasına çok var, Conduit 2 var oda kesin değil zaten ne zaman çıkacağıda belli değil.

Bence yan sanayi zapper al 15tl falan dealextreme'de var. Ben zapper'la Call of Duty 4 ve 5'i oynadım gayet zevkli oluyor. Şu aralar House of Dead oynuyorum Zapper ile. Bir tane daha alıcam co-op oynamak için arkadaşlarla. zapper için şöyle bir liste var [www.wiichat.com] ama burada hepsi yok (Dead Space yok başkada vardır)
Karar verdim alıcam ikisinide.Khalkedon'a ( Yahu okunuşunu çözemedim kalkedın diye okunuyor dimi grinning smiley ) uğrayım alırım 15 lira ordada.2 tane alırım.Motions plusda 40 lirya çakmasından alırım heralde çünkü orjinali pahalı geliyor.Bu arada çakma motiobs plus'da sorun yok demi sğalam yani ?
tym
03 July 2010 07:56
bence 1 tane zapper al yeter.
03 July 2010 10:17
tym
bence 1 tane zapper al yeter.
Hayaller suya düştü maalesef.Telefonumn taksidi çıkmadı para oraya gidiyor sad smiley
03 July 2010 11:55
Üye olduğum bir sitede bir arkadaş 2. el motion plus satıyor. Orijinalliğinden emin değil ama sorunsuz oynadığını söyledi. Fiiyatı da fena değildi. Ben gamecube kolu aldım arkadaştan şu anda kargoda (sanırım grinning smiley ) pazartesi elime geçecek inşallah.
Eğer orijinal almayacaksanız (zaten şu anda iş yatmış ama fikrimi söyliyim dedim) ikinci el almanın hiçbir sakıncası yok bence. Zaten yan sanayilerde garanti olmuyor nasıl olsa.
03 July 2010 12:01
DiABOLiCAL
Üye olduğum bir sitede bir arkadaş 2. el motion plus satıyor. Orijinalliğinden emin değil ama sorunsuz oynadığını söyledi. Fiiyatı da fena değildi. Ben gamecube kolu aldım arkadaştan şu anda kargoda (sanırım grinning smiley ) pazartesi elime geçecek inşallah.
Eğer orijinal almayacaksanız (zaten şu anda iş yatmış ama fikrimi söyliyim dedim) ikinci el almanın hiçbir sakıncası yok bence. Zaten yan sanayilerde garanti olmuyor nasıl olsa.
Bi pmden atarsan sevinirim grinning smiley Bi bakayım neymiş fiyat,alacağımdan değil de sad smiley

1 kez düzenlendi. En son 03/07/2010 12:02 tarihinde NinintendoWii tarafından düzenlenmiştir.
03 July 2010 12:34
Pm yolladım.
12 July 2010 11:51
Konu kilitlenebilir,2 zapper ve 1 motion plus aldım smoking smiley
12 July 2010 11:56
NinintendoWii
Konu kilitlenebilir,2 zapper ve 1 motion plus aldım smoking smiley

Hayırlı olsun smiling smiley Kilitliyorum konuyu.

"security, like correctness, is not an add-on feature." andrew s. tanenbaum, 5.4.4 design principles for security (operating systems, design and implementation second edition)
twitter | blog | homepage
Üzgünüz, konu kapalı olduğu için mesaj gönderemezsiniz.

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 53
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!