Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

herkese şiddetle tavsiye mükemmel bi oyun

Gönderen wiiwii 
herkese şiddetle tavsiye mükemmel bi oyun
26 June 2010 20:47
Blazing Angels: Squadrons of WWII for WII bir çoğumuzunda bildiği gibi uçak oyunu. ubisoft yine harika bi yarım ile çıkmış oyun yeni değil 2007 yaoım ama zannımca pek bilinmiyor nette ki izlenimlerime göre. mükemmel bi oyun wii ye tam oturmuş 5 çeşit kontrol seçeneği 46 çeşit uçağı ve insanı içine çeken 2. dunya savaşı atmosferi ile süper. en güzel yanı da eşle dostla 2 kişi dogfight yapabilmeniz indirdiği günden beri başka oyun görmüyor gözüm herkeze tavsiye kesinlikle oynayın

tym
Re: herkese şiddetle tavsiye mükemmel bi oyun
26 June 2010 21:04
kontroller nasıl?
26 June 2010 21:12
sırf wii remote ile 2 tür bi yatay bi dikey nunchuck ile birlikte 3 tür kontrol var kontrollerin 4 ü hareket algılıyor biri nunchuck stick ile
tym
26 June 2010 21:22
[www.dealextreme.com] böyle bir kullanım şekli varmı
26 June 2010 23:16
evet var bende bu aparatı almayı düşünüyorum
27 June 2010 00:07
Kontroller kolay mı?

Eski günlerim aklıma geldi, F-16 uçurucam diye klavyedeki bütün tuş kombinasyolarını ezberlemeye çalışmıştım, en sonunda kafa cozurttu bıraktım uçak similasyonunu grinning smiley

PC'de klavyenin her tuşu kullanıyorsun ve kombinasyonlu tuşlar ile ek alet edevatı çalıştırabiliyorsunda.
27 June 2010 00:23
grinning smiley kolay tuzruhu zaten wiimote veya nunchuck hareketlerini algılıyor geriye ateş tuşları gaz fren iniş takımları açma görüntü eeğiştirme bide diğer uçaklara emir tuşları devamlı kullanman gereken 4 tuş gaz fren ileri geri ile ide 2 ateş tuşu çok kolay uçurması zor olsun istiyorsan ayarlarda similasyon tarzı control var o kasıyor arcede ise gayet rahat ve zevkli oyun wi-fi desteği hariç her şeyi sunuyor bence
27 June 2010 00:25
bi de indirip oynadğınızda bazı bölümlerde pist veya uçak gemisinden kalkıyorsunuz eğer iniş takımları kapanan bi uçak ise kalkınca kapatın manevrayı düşürüyor
27 June 2010 00:46
Eğer similasyon seviyorsan sana Falcon 4.0'ı tavsiye ederim. Alanındaki en iyi similasyon oyunudur ama benim gözüm kesmedi, uçağı bir kere havalandırdım iniş takımlarını geri açamadığım için düşürdüm uçağı, ondan sonra da "aga buraya kadarmış pilotluğumuz" dedim ve kapattım o defteri. F-16 uçurmak normal bir WWII uçağı uçurmaya benzemez... grinning smiley
27 June 2010 00:58
grinning smiley yok gözüm similasyonda değil benim 2. dünya savaşını dönem olarak severim bunun yanında eğlence dorukta bu oyunda onlarında envai çeşitini uçurdum smiling smiley
Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 49
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!