Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

Bence..

Gönderen n64Mari0 
Bence..
30 May 2010 08:18
Adminler , Modlar , Görevliler..

Bence Bu Foruma Birde Tam Çözümler ( Walktrough ) Sekmesi Açılmalı

Forum Böylece Daha Akışkan Bi Hâl alabilir Oyun Üzerinde Tartışmalar Falan..

Re: Bence..
30 May 2010 10:10
iyi fikir aslında tuttum grinning smiley
30 May 2010 13:29
Burada oyun çözümüne vakit ayıracak arkadaş ben şahsen tanımıyorum, bunu ancak iş olaak yapan kişiler yapabilir, mesela merlinin kazanı gibi ticarete dökenler yapar.
30 May 2010 13:55
Evet ben de paylaşımın çok olacağını sanmıyorum ama pekala bu bölüm altında isteyen paylaşabilir oyun çözümlerini. Baktık kendi başına bölüm olabilecek kadar çok ilgi var açabiliriz yeni bölüm.

Ha bu arada yeri gelmişken bu bölümün ismini de Gbatemp'te olduğu gibi Oyunlar ve Genel Tartışma Bölümü yapmayı düşünüyorum.

İsim değişikliği ile çözeriz gibi geliyor yani...

Oyunlarla ilgili 4 adet ana konumuz olmuş oluyor
1. Oyunlar ve Genel Tartışma Bölümü : Yayınlandıktan sonra oyunlar hakkında yapılan tartışmalar
2. Oyun haberleri bölümü : Henüz yayınlanmamış oyunlar için
3. Oyun Arşivi : Sıcağı sıcağına oyun yayınlandıktan sonra yapılacak tartışmalar, koruma içeren oyunlar için ilk tartışmalar vesaire...
4. Online oyun oynama : Online oynanabilen oyunlarla ilgili tartışma, turnuva vesaire

Beşinciyi de aslında usb loader'larda ve çipli makinelerde problem çıkartan oyunlara ayırsak mı diye düşünüyorum... Böylece şu oyunu oynayamadım vesaire gibi sorular orda burada dolaşmamış olur, bir başlık altından ilgili oyunla ilgili usb loaderlarda çipli makinelerde ne yapılması gerekiyorsa anlatılır...

"security, like correctness, is not an add-on feature." andrew s. tanenbaum, 5.4.4 design principles for security (operating systems, design and implementation second edition)
twitter | blog | homepage
30 May 2010 14:10
Gbatemp sitesini hic sevemedim, aradigim hicbir seyi bulamiyorum,buda bana ozgu bir sey galiba,google da aratip buluyorum konular ile ilgili sayfalari.
30 May 2010 15:26
Valla aradığını bulmak ne yazık ki hiç bir forumda tam anlamıyla mümkün değil. Orası bir de derya, google'da orayı bile aratsan mantıklı sonuçlarla karşılaşamıyorsun ki aradığının sorunun cevabının orda olduğunu bildiğin halde böyle.

Pek tabii takip etme ile de alakalı, sürekli girdiğin bir site haline geldikten sonra az çok yeni arama yolları falan keşfedebiliyorsun. Mesela şu eleman açmıştı o konuyu, şu zaman yazılmıştı veya içinde şu kelime de geçiyordu falan deyip ulaşılabiliyor bazen..

Ha bu arada herşeyini eleştiriyoruz ama phorum'un search engine'i bu açıdan oldukça iyi smiling smiley

"security, like correctness, is not an add-on feature." andrew s. tanenbaum, 5.4.4 design principles for security (operating systems, design and implementation second edition)
30 May 2010 17:46
forumun son hali baya guzel oldu ,aciklamalar olmasi yeni kullanicilarin baya isine yarayacak gibi
30 May 2010 17:49
dedezade
forumun son hali baya guzel oldu ,aciklamalar olmasi yeni kullanicilarin baya isine yarayacak gibi

Forumu kullanırken hep sürekli takip eden kendimizi düşünüyoruz, ilk defa gelen biri için de kolaylaştırmak lazım bazı şeyleri smiling smiley

30 May 2010 18:24
Abi Ben Yaparım Size Ücretsiz Ya Her Oyunun Çözümü Bnde Arşivi Bile Var xD
Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 53
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!