Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

2 Kişilik Hangi Oyunları Tavsiye Edersiniz?

Gönderen eozen81 
2 Kişilik Hangi Oyunları Tavsiye Edersiniz?
01 October 2009 10:03
Arkadaşlar merhaba, başka mesajlarda da yazmışımdır ama aranızda 5 Sports içerikli Wii alarak katıldım, amacım özellikle pinpon ve basketbolu evde eş dostla oynamaktı, tabii ürünü Amerika'dan alan arkadaş 5'li paketi aldığı için şu an softmod yapma aşamalarındayım, bu geçen zaman zarfında sizlerin tavsiye edebileceği ve özellikle 2 kişi tarafından oynanabilecek oyun önerileri bekliyorum.

Şu an için tek amacım 12'li sports paketini oynamak, keza çok zevk alarak oynuyorduk zaten tekno dükkanlarda smiling smiley

Saygılar

Re: 2 Kişilik Hangi Oyunları Tavsiye Edersiniz?
01 October 2009 10:28
Kesinlikle wii sports resort... iki motion plus alırsan pinpon özellikle oldukça keyifli. Uçak uçurmanın dogfight modu da eğer hemcinsinle oynayacaksan oldukça güzel.

Super Mario Party 8 mesela yine oldukça eğlenceli, 2-3-4 kişi oynayacaksan.
01 October 2009 10:55
Teşekkürler WiiCrazy,

Zaten ilk alma sebebim masa tenisi, 2 tane motion plus alacağım tabii o zaman kadar mod işi de hallolacak, sonra yıllardır bilgisayarda oynamaya alıştığım NeefForSpeed gibi oyunları da denemek istiyorum, kablosuz LCD karşısında farklı bir eğlence oluyor mu acaba?

Mesela youtube'da bir box oynu da görmüştüm, 3 rakibiniz oluyor ve matrak adamlar ama sebeni çoktu, denemek lazım herhalde.

Mario Party önerisi için teşekkürler, listeye alıyorum smileys with beer
01 October 2009 16:01
madem motionplus var, grandslam tennis i şahsen tavsiye ediyorum. Özellike online 2 vs 2 maçlar çok keyifli oluyor.
11 December 2009 23:18
resident evil darkside chronicles (2 kişi oyunu bitirdik gayet güzel)
rayman serisi de gayet keyifli oluyor
super smash bros brawl
mario strikers charged
[www.co-optimus.com] bu siteden yararlanabilirsiniz
13 December 2009 19:09
Resident Evil The Dark Side Chronichles kesinlikle. Wii'de yapılmış en sağlam grafikli oyun. Ayrıca Resident Evil serisinin de en güzel oyunlarından biri.
28 December 2009 15:07
wiipaly de masa tenisi var biz kardeşimle oynuyoruz oda zevkli hem motion plus ihtiyacında olmuyor tabi alacaksan oynamadım ama videolarda gördüğüm kadarıyla wii sport resort dadından yenmez smiling smiley
31 December 2009 18:09
Grand Slam Tennis ve Wii Sport Resort , motion plus olmadan çalışmıyor mu ? Yoksa daha mı az performanslı calısıyor.
31 December 2009 20:43
resort calismaz grand slama da m+ ile tadina doyum olmaz
02 January 2010 15:01
new super mario brothers diyorum başkada bişey demiyorum hele birde kardeşinle oynarken senin atladığın yerde o ölüyorsa bide sana ben senden daha iyi oynuyorum diyip her zıplamalı hoplamalı yerde fırt oluyorsa gülme krizine girmek istiyorsan tavsiyemdir smiling smiley
12 January 2010 17:49
Resident Evil Darkside' ı henüz oynamadım ama gerçekten New Super Mario Bros iki kişiyle inanılmaz zevkli oluyor. Oyunu cihaza ilk taktığımız gün 4 saat kalkamadık başından. 4 kişi nasıl oynanır düşünemiyorum bile!
Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 48
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!