Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

Okami ve Ultimate I Spy

Gönderen bigobren 
Okami ve Ultimate I Spy
25 June 2011 05:44
dün okami ve ultimate i spy indirdim, evde oynarım diye seviniyordum. okami açıldı açılmasına ama ilk "now loading" ekranında dondu. ultimate i spy oyunu ise "start game" dediğimde sinir eden dıııııııııııııııııt sesiyle dondu. iki donmada da power tuşuna uzun süre basarak kapayabildim cihazı. bu oyunları açmak için belli bir ayar var mıdır?

ha bu arada worms battle islands da takılıyordu.

edit: ultimate i spy oyunu guitar hero 5 oynamak için gerkeli adımları izlediğinde oynanabiliyormuş. "ehcmodule.elf" midir nedir ondan olması gerekiyormuş. ama cfg usb loader kullanıyorum ve ehcmodule.elf uloader'ınmış. [www.wiihacks.com]

2 kez düzenlendi. En son 25/06/2011 05:54 tarihinde bigobren tarafından düzenlenmiştir.

Re: Okami ve Ultimate I Spy
27 June 2011 12:53
Farklı CIOS ile denedin mi? genelde o sinir eden ses CIOS değişimi ile düzeliyor. Hangi CIOS ile oyunu çalıştırmayı denediğini yazmamışsın ama tahminim Hermes CIOS ile sorunun hallolabilir.
27 June 2011 19:08
hmm zaten hermes v5 yüklü. cfg usb loader ile kullanıorm. cfg ios249 ile açılıyor. ios 22 m-load falan da denemedim açıkçası grinning smiley
28 June 2011 07:07
Hermes CIOS'lar 222, 223, 224'e yükleniyor. 224'e yüklenen CIOS genelde bateri, mikrofon vs gibi envai zımbırtılar içindir. Biz 222 veya 223'ü oyun çalıştırmak için kullanıyoruz.

249 ise Waninkoko'nun CIOS'unun yüklendiği slot.

Oyunları çalıştırdığın IOS 249. Onu 222 ile değiştirmeyi dene birde (USB LOader'dan)

Ben şuan CFG USB Loader V68 222 M-load versiyonunu kullanıyorum. Sistemde Waninkoko CIOS Rev 14 yüklü, Hermes 222, 223, 224 yüklü ayrıca. Oyunları çalıştırmak için Hermes CIOS için modifiye edilen USB Loader kullanıyorum. Zaten bir önceki cümlede programın isminden anlarsınız smiling smiley
28 June 2011 07:49
valla bendeki cfg usb loader v kaç bilmiyorum bi bakmam lazım. ama 22 m-load çıkıyor ios seçeneklerinde. ayrıca v69 yayınlanmış yüklemeli mi?
28 June 2011 08:33
V69 hangi IOS için? onun kenarında köşesinde yazar.
Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 53
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!