Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

New Super Mario Bros Wii (Oha)

Gönderen WiiCrazy 
Re: New Super Mario Bros Wii (Oha)
18 January 2010 17:29
Rica ederim.1 saat daha bilgisayarın başında olacağım. Eğer chipmode olayına gireceksen 1 saat boyunca online yardımcı olabilirim smiling smiley
Ama sofmode olayını hiç bilmiyorum. İkisi aynı anda olur mu onu da bilmiyorum.

18 January 2010 17:45
iksi ayni anda olurmu derken ne demek sitedin cipli makinada softmod da olurmu diyorsan olur ikisi farkli seyler
softmod icin cip var vede yok faketmez
18 January 2010 17:47
Hımm, dedim ya softmode olayına hiç girmedim, araştırmadım da.
19 January 2010 13:35
Rehber için sağolasın @WiiCrazy. Bende demin ham PAL ISO'ya uyguladım yamayı. Akşama oynayacağım oyunu. Acayip merak ediyorum bu oyunu. Çok kaliteli oyun valla.
30 January 2010 17:20
Bende drivekey çipli bir tane wii var new super marioyu cok yerden indirdim 2X de dvd kayıt ediyorum cdyi makinaya taktıgımda ana menude göruyorum calıştırdıgım zaman siyah ekran olup makina resetleyip ana menüye geciyor burdaki yazıları okudum bahamut olanıda denedim degişen birşey olmadı pacthden bahsediyorsunuz bu drivekeyli çiplerde gecerlimidir makinanın versiyonuda 3.2 suana kadar calıştırmadıgı oyun olmadı ama marioyu nedense calışmadı o kadar forumlarda dile getirdim ama kimsede cevap veremedi nedense umarım burada aradıgımı bulurum saygılarımla.....
30 January 2010 18:30
@byfurkan : Sanıyorum çipin update'leri bloke etmeye ayarlı. Yaşadığın problemin sebebi oyunun gerektirdiği ios'un sisteminde olmaması. Ha güncelleme yapar da sadece çipinle oynamaya kalkarsan yine oynayamazsın zira bu oyun çipler için koruma içeriyor ve sendeki çip drivekey için dvd ile uygulayabileceğin bir update çıkmadı benim bildiğim kadarıyla.

Homebrew channel yükleyip Neogamma kullanarak oynayabilirsin bu arada.
30 January 2010 20:11
WiiCrazy
@byfurkan : Sanıyorum çipin update'leri bloke etmeye ayarlı. Yaşadığın problemin sebebi oyunun gerektirdiği ios'un sisteminde olmaması. Ha güncelleme yapar da sadece çipinle oynamaya kalkarsan yine oynayamazsın zira bu oyun çipler için koruma içeriyor ve sendeki çip drivekey için dvd ile uygulayabileceğin bir update çıkmadı benim bildiğim kadarıyla.

Homebrew channel yükleyip Neogamma kullanarak oynayabilirsin bu arada.

vermiş oldugun cevaplar için teşekkur ederim versiyon olarak cihazı 4.2 ye güncelledim degişecen hiç birşey olmadı cihazı aldıgımda cihaz 3.1 idi versiyon 4.2 yükselttim bu seferde cogu oyunları siyah ekranda kalıyordu forumlarda okudugum kadarıyla 4.2 problemli idi ve cihazı 3.2 versiyonuna düşürdüm homebrew channel yükleyip neogamma ile oynayabilirsin diye yazmışsın ben cihazı versiyon düşürürken Homebrew channel yüklenmişti bu kanalla neogamma kullanarak oynayabilirmiyim yoksa biraz daha konuyu acarsan sevinirim oglumdan sebeb bu oyunu calıştırmak istiyorum verecegin cevaplar için teşekkur ederim.....
30 January 2010 20:15
versiyonun 3.2 ise cios rev14 yukle daha sonra neogamma yi ya hbc den ya kanal olarak kurup oyunu acabilirsin
06 February 2010 19:31
Benim bir sorunum var.(Aslında çok var ama neyse sırayla) smiling smiley
Wiikey 1.9 güncellemesiyle New Super Mario Wii çalışıyor.Hatta videosu
[www.youtube.com]
Benim Wiikey eski sürüm.Wii update ise 4.2E
Wiikey 1.9 güncellersem sorunsuz New Super Mario Wii oynayabilir miyim ?
06 February 2010 19:44
@N0Nag : Ne yazık ki henüz wiikey için update çıkmadı. Yani hayır homebrew programlar olmadan oynayamazsın. Videodaki eleman fake atıyor muhtemelen.
24 February 2010 11:35
d2ckey benim çipim..namümkün ne demek confused smiley

1 kez düzenlendi. En son 24/02/2010 11:40 tarihinde WiiCrazy tarafından düzenlenmiştir.
24 February 2010 11:38
gamecrash
d2ckey benim çipim..namümkün ne demek confused smiley

namümkün demek bu çipi update etmek mümkün değil demek. homebrew programlarla (neogamma) yine de oynaman mümkün bu arada.

ps: mesajlarını bold ile yazma.
24 February 2010 20:05
New Super mario bros için en iyi çözüm CFG USb Loader V49 ve üstü versiyonlardır. O kadar kasmanıza gerek kalmaz. Ayrıca V52 çıkmış. Gamecube desteği de gelmiş (eskilerde varmı bakmadım ama şöyle bir göz gezdirdiğimde orjinal olmalı falan diyor).....
10 March 2010 11:55
Wii versiyonum 3.2E flash diski wbfs programı ile format attım sonra Nsmb oyunu iso dosyasını flash diskime bu programla attım wii flash diskte oyunun adıda yazdı oyuna girdim siyah ekran bende de aynısı fixleyip deniycem ama bu oyunun fix dosyası var mı sizde ? İkinci oyunum daha inmediği için deniyemiyorum..
10 March 2010 12:59
@reptile : ilk mesajda yamanmış dol dosyası var, ya da yine bu konu altında verdiğim gct uzantılı cheat dosyasını da kullanabilirsin.

Yalnız oyunla ilgili usb loader'lardaki problem siyah ekran mıydı yoksa oyun içinde kilitlenme miydi onu net hatırlamıyorum zira oyunun yamanmamış halini hiç denemedim bile.
10 March 2010 14:40
wiicrazy yamanmış dol dosyasını indirdim senin yazdıklarınıda okudumda bu crap 1.5 sürümü var indirdim sonra çıkarttım,Wiiscrubber tıkladım load iso dan iso yu gösterdim DATA menüsü yok dol dosyasını programa nasıl göstericem sonra yamalıycamda gösteremiyorum
10 March 2010 15:47
Data menüsü değil... oyunun içeriği görüntülenecek o programda... Partition 0 / Partition 1 falan... onların yanlarındaki +'lara tıklayarak ulaşacaksın... Partition 1 içinde sanıyorum...
10 March 2010 16:02
patchledim save yapıcam herhalde ama save yaparken hata veriyor benim pcde bir problem var galiba gene bir uğraşayayım
10 March 2010 16:32
patchlenen iso dosyasını savelerken wiiscrubber programı io_read hatası alıyorum yarıda kalıyor save neden olabilir arkadaşlar
10 March 2010 17:15
bu kadar ugrasana kadar netten 300 mb civarindaki hazir surumunu indirip guzelce calistirsan daha iyidi.
10 March 2010 17:20
evet ona karar verdim şimdi benim wii oyunum iniyorda 400 mblık linkler uzun sürüyor inmesi Resident Evil Dark chronicles indriyorum netimde hızlı değil ara verip artık patchli versiyonu indiricem
10 March 2010 17:35
[www.wiisos.com]
[www.wiisos.com]
sana iki torrent linki ben bunlarin hangisini kullaniyorum bilmiyorum ama ikiside calisiyor olmali ikisinide indir dene bence
10 March 2010 17:40
madem netin yavas bence sen hazir ciso uzantili oyunlari indir.isolarla ugrasma bu ciso uzantili oyunlari wii backup manager programi ile ister fat32veya ntfs ister wbfs diske atabilirsin.hatta ciso oyunlarla ilgili bir rehberde mevcut forumda,ciso uzantili oyunlari da wiiso.com da bolca bulabilirsin.
10 March 2010 17:52
ok bir bakayım torent biraz ters geliyor bana ciso dosyalı oyunları bilmiyordum onları deniyim bari
10 March 2010 18:14
verdigim torrentlinkleri yanlislikla torrente atmisim 20 dakika da inmis smiling smiley bence sen torrente cok uzak kalma
10 March 2010 18:17
senin netin hızlıdir benim sınırsız 512 kb uydunetteyim
11 March 2010 07:02
tamamdır yamalı versiyonunu indirdim wbfs manager programı ile flash diskin içine attım taktım çalıştı
11 March 2010 10:45
arkadaşlar bende gc kolu var bu oyunu gc kolu ile oynayabilirmiyim taktım oynanmıyor settings falan mı yapmam lazım birde bu 1-5 de bir yer takıldım orda 1-5 in ortasında yerde bir vida gibi birşey var mario ona zıplayıp vidayı döndürüyor ama ben yapamıyorum youtube dan bakmıştım ?
11 March 2010 11:39
gc koluyla oynayamazsın, dediğin gibi harekete duyarlı kontroller için gc kolu iş görmez. wiimote ile oynaman gerekiyor.
11 March 2010 13:38
reptile
arkadaşlar bende gc kolu var bu oyunu gc kolu ile oynayabilirmiyim taktım oynanmıyor settings falan mı yapmam lazım birde bu 1-5 de bir yer takıldım orda 1-5 in ortasında yerde bir vida gibi birşey var mario ona zıplayıp vidayı döndürüyor ama ben yapamıyorum youtube dan bakmıştım ?
vidanın üzerine zıplayıp kumandayı sallayacaksın thumbs up

Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 56
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!