Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

Lost In Shadow - Yeşil ekran

Gönderen djbaha 
Lost In Shadow - Yeşil ekran
18 October 2010 13:07
Selam arkadaşlar-
Geçen torrent'ten indirdiğim Lost in Shadow oyunu açılırken yeşil ekranda donup kalıyor. Wiimote'un tutuş şeklini gösteren ekran bile gelmiyor. Alt-Dol'u disc yapıp denedim olmadı. Ne yapmam gerekiyor? Sizce problem nedir?
Şimdiden çok teşekkürler smiling smiley

Re: Lost In Shadow - Yeşil ekran
19 October 2010 10:05
Video modu problemidir herhalde... force seçeneklerini dene... hali hazırda force seçeneklerini deneyip bu sonucu alıyorsan da oyun farklı video modlarını desteklemiyor olabilir...

"security, like correctness, is not an add-on feature." andrew s. tanenbaum, 5.4.4 design principles for security (operating systems, design and implementation second edition)
twitter | blog | homepage
19 October 2010 13:15
WiiCrazy
Video modu problemidir herhalde... force seçeneklerini dene... hali hazırda force seçeneklerini deneyip bu sonucu alıyorsan da oyun farklı video modlarını desteklemiyor olabilir...
Genelde oyunları (region'u pal değilse) pal480i'ye alıp oynayabiliyordum. Senin dediğin aklıma gelmişti zaten hocam,pal578i'ye alıp denedim,olmadı. (Eğer lazımsa pal480p seçeneğini de deneyebilirim,ama olacağını sanmıyorum üstad)
Hocam bir şey daha var,sorun region'da olsa oyunun yeşil ekranda kalması yerine siyah-beyaz açılması gerekmez miydi?
Oyunu indirdiğim klasörde [Jap][English] yazıyor,yani sanırım oyunun region'u jap ama dili ingilizce.
Şimdiden çok teşekkürler hocam smiling smiley

19 October 2010 18:56
@djbaha : Bazı oyunlar yapıları gereği video mod force etmeye izin vermiyorlar... Bu durumlarda yeşil ekranda asılı kalma normal durum... Genelde first party oyunlar bu gibi abukluklar yapıyor... Bölgene uyanı kullanmak en mantıklısı bu durumlarda.

"security, like correctness, is not an add-on feature." andrew s. tanenbaum, 5.4.4 design principles for security (operating systems, design and implementation second edition)
twitter | blog | homepage
19 October 2010 19:17
Anladım hocam,boşa giden bir dvd daha smiling smiley
Bakalım oyunun pal sürümünü bulabilecek miyiz,o da var smiling smiley
Tekrar çok teşekkür ederim üstad smiling smiley

Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 82
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!